Jump to content

Çok Garip Birşey Gördüm

enisulcelis

Önerilen Mesajlar

Bugün aura görmeyle ilgili bi site buldum ve çalıştım biraz.Beyaz bi zemin üzerinde bir kişinin alnına odaklanılınca çevrede auranın görülebilceği yazıyodu ve ben de bunu aynada denedim.Pek bişey olmadı.Sonra karanlıkta alnıma odaklandım ve aynada gözlerime bakınca gözlerimin şekil değiştirip çok korkutucu bi hale geldiğini farkettim.Böyle akları çok belirgin ve parlak oldu,sonra sol gözüm simsiyah bi hale geldi(bu arada alnıma odaklandım ama gözlerimi görebiliyorum).Çok korktum:(Acaba size de böyle bişey oldu mu?Bu neden oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asla ve asla ne amaçla olursa olsun, uzun süre aynaya bakılmasını tavsiye etmiyorum...

Ben bir kaç kez denedim ne olacak diye, aynadaki görüntüm benden bağımsız olarak hareket ediyordu.Alnıma odaklandığımda arkamda garip şekiller görmemle birlikte yüzümün büyüdüğünü falan görürdüm...

Şunu söyliyeyim sana, normalde gözlerindeki perrde kalkmamış olan bir insan için cinleri görmenin en kolay yoludur aynalar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim gördüğüm şey o varlıkların bi etkisiydi yani:(gerçekten baya korkutucuydu,böyle gözlerim şeytan gözü gibiydi.Doğumgünümde böle işlerle uraşmasam iyi olur demek ki:)

Aynanın ne gibi bi etkisi var tam olarak,nasıl o varlıkları gösterebiliyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi ben o kapıyı açmış mı oldum yani :swoon2:

ve gördüğüm şey tam olarak neydi?varlıkların etkisi mi yoksa başka bi varlık mı?

allahım bir daha asla göstermesin çok korkutucuydu korkunç bakıyodum böle kapkara sürmeler çekiliyodu sonra gözlerim yokoluyodu:(((( akları falan titriodu:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben daha ileriye gotureyim su anda ekranın onundesin uzun uzun dikkatlice bak ekrana ne oldu ilginç yazılar hareketlendi oynayan sekiller bu aslında göz yorulmasından baska bişey değil

Sanırım bu sekilde her yazıya bişey yazmaya devam edersem heralde siteden atılırım

Ama dogru değil mi arkadaşlar mantık dışıysa soyleyin lutfen

Elbette aynaların etkisi var hatta siyah aynayı arastırmanızı da onerebilirim ama yukardaki durum bana kalırsa tamamen göz yorulmasının bir etkisi her seyde deneyin ayni olacaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabi ki göz yanılması olabilir onu inkar edemeyiz...

İnsanların gözünde bir perde vardır.Ruhani varlıkların görülmesini engelleyen perde.Fakat aynalarda öyle birşey söz konusu değil.Aynalar daima gerçekleri yansıtır.Gözümüzdeki perde gerçeği görmemizi engeller, gerçeğin yansımasını değil...

Umarım anlatabilmişimdir.Tipik bir göz yanılamsıda olabilir ama dediğim gibi uzun süre aynaya bakılmasını, özellikle gece aynaya bakılmasını tavsiye etmem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gece aynaya bakılmasını bende tavsiye etmem ozellikle bu tur ruhani varlıklara ilgi varsa ve yeterince de bilgiye sahip değil ve amac ruhani varlıkları gormekse

önce okumalı arastırmalı adım adım ilerlemeli korunma yontemlerini bilmeli ondan sonra amaca gidilmesi kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben o varlıkları görmek istemiyorum ve korkuyorum onlardan.psişik bazı olaylara ilgim var(telekinezi,fal bakma gibi) ve onlara çalışıyorum,bazı ilerlemeler kaydettim.

göz yanılması olmasını diliyorum,eğer yaptığımı deneyimli birileri denerse olup olmadığını anlayabiliriz belki.

yaptıklarımı sırasıyla anlatayım:

önce o sitedeki konsantrasyon için alıştırma resimlerini denedim.sonra aydınlıkta arkamda beyaz bir plan sağlayarak auramı görmeye çalıştım ama başarılı olamadım.

sonra bizim evin girişi genelde karanlık olur,orda boy aynası vardır,bi daha deniyim dedim ve auramı görmek için alnıma odaklandım.

gerisi malum:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uzun süre aynaya baktığında gördüğün silüet bir süre sonra konuşmayada başlıyor...dahası.... bir başka insanın suratına çok dikkatli ve uzun uzun bakarsan yine aynısını yaşayabiliyorsun...bizzat boynuzsuz geyiklerle bunun denemelerini yapıp korka korka gecenin bi yarısı evin bütün ışıklarını yakmak suretiyle sabahı beklediğimiz oldu:rofl:

göz yanılmasıdır diyoruz bizde ama bağımsız hareket ediyor olması ürkütücü....onunda yanısıra göz aynı şekilde nasıl yanılıyor bilmiyorum aynadan birbirimize bakmak suretiylede uzun uzun izlemişliğimiz var....o vakitde birbirimizin suratında aynı tipleri gördük....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

freddy sana katılıyorum tamamıyla beyin ve zihin konusunda

bak ensulcelis bu konulara bayaga emek harcamış moderator arkadaşlar da yorumlarını yaptı

sen içini gonlunu ferah tut aura calısmalarına devam et azimle çalış bu tip şeylere kafanı yorma oku oku oku deneme yapmanı surdur dogru yoldasın bir goruntu için çalışmalarını kesme takıldık sonra sor gerekirse ozel mesajlarda atmaya devam et bilgim konusunda yardımım seninle olacak ama lutfen herşeyden evvel sabret ve arastırıp okumanı surdur bu kilit noktalardan biri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:)gözlerim bazen aynı o resimdeki gibi oluyodu:)

loş ışıkta gözler belirginleşir evet ama benim kastettiğim alna konsantre olurken gözlerimi görmemdi,ama gözlerimin içine değil alnıma bakarken.belirginleşmeden başka değişiyolardı,çok çok korkutucu bişeydi.

gerçekten çok yoğun konsantre olmuştum.auramıysa hala göremedim,tek bildiğim artık konsantre olurken aynalarla işim olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lisedeyken fizik kimya dersi kasardı hep beni o dersteyken sürekli yerlere falan bakardım bir gün gözüm dalıp sadece bir noktaya uzunca baktığımda karoların arasındaki çizgilerin tamamen yok olduğunu gördüm deneyin hemen şimdi, lakin bi arkadaşım daha geçen gün ayna fobisi olduğunu söyledi bide bu yazıyı okudum tam kıllandım şimdi :D tek bir yere odaklanıpta baktıysan gördüklerinde hiçbir problem yok ama odak noktasını değiştirdiğin halde senden bağımsız hareket eden birşey varsa önce o aynadan kurtul derim:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte sorun orda.Senden bağımsız hareket ediyorsa kork...Aynalarla ilgili çok şeyler yaşadım.Rüyalarımda aynaya baktığımda kendimi cin olarak görmem (yani cin olduğumu görmem) ve o gecenin sabahında durup dururken aynanın kırılıp, paramparça olması gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hedep senin yaşadığın göz yorulması. Göz yorulduğunda gereksiz gördüğü ayrıntıları ortadan kaldırr. bu ondan ibaret ama aynalar konusunda aynı şeyi söliyemicem. Orada olan çoğu görüntünün yanılsama olmadığı kanısındayım. Aynanın önünde birşeyler imajine edin sonuclar benimkiyle aynı olcakmı acaba ? D: Gerçekten korkutucu oluyor. Karanlığın çinde aynanın önüne imajinasyon yapın ve sonuclar gerçekten ürkütücü. Ben cinlerden pek korkmam(onalrı gerçek suretiyle görmedikçe ). ama orada gördüğümde yemin ederim altıma ediyordum. Öyle bir gülümsüyordumki aynadan kendime. Su an bile titriyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...