Jump to content

Herhangi Bir İksir veya Şifalı Ot

MerLin

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar benim bir sivilce sorunum var.Kontrol edemiyorum.En azından 10-15 kez doktora[Cildiye]gittim.Fakat sonuç hep aynıydı.Verdikleri ilaçlar beni daha kötü hala soktu.Bana yardım edebilecek olan bir bitki varmı veya bir karışım?:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merlin o sivilce sorundan bendede vardı ve ben :Her gece yatmadan önce elma sirkesini bir pamuğa sürüyordum yüzüme iyice yedirerek sürdüm ve 2 haftada kupkuru ve tertemiz oldum ama sabah uyanınca yüzünü mutlaka iyice yıkayıp arındırmalısın yüzünü o sirkeden.Eğer bu işe yaramazsa ki yarıyacağından eminim ozman yüzüne önece her aşklam limon sür yat sonrada yüzüne sürdüğün limon miktarını azalt önceden haftada hergün sürüyorsan artık 3-4 defa falan sür umarım işe yarar:)sen yinede bir dene :)ve sakın sivilcelerinle oynama:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım sana güçlü bir iksir tavsiye ediyorum yaklaşk 15 ile 30 gün içinde sıkıntılarından kurtulmuş oluyorsun. Herhangi bir eczaneye gidip Roche un çıkarmış olduğu Roaccutane adlı ilacı kullanırsan yüzeysel veya hormonlara bağlı olması önemli değil sivilce ve akne problemini çözmüş olursun. Yan etkileri de vardır dikkat et ağız kuruluğu gibi. Şimdiden geçmiş olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çifitotu çayırlarda ve hendek kenarlarında yetişen, zehirli bir bitkidir. Yaprakları geniş, çiçekleri küçük ve sarı renklidir. Çiçekleri dalların dışına taşmış demetler halindedir

Zeytinyağı ile kavrulduktan sonra sivilcenin üzerine konulursa, sivilceyi kutuur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...