Jump to content

başağrınızı geçirin-değişik bir yöntem-denendi

terminator

Önerilen Mesajlar

ben şahsım adına konuşuyorum ki

sağ elimi anlıma koyuyorum baş ağrımı elimle çektiğimi düşünüyorum ve gerçektende öyle oluyor.hexagram adlı arkadasımızın dedıklerını asla ve asla yalanlamıyorum

ancak su var ki ben bunu en az 8-9kere kendime uyguladım ve 3-5sn.içinde ağrımı gecırdım ve bundan sonrada aynı hexagram arkadasımın dedıgı gıbı(bunu ondan alıntı yapmadım,kendime özgü)elımdekı ağrıyı silkerek ve gökyüxünden uzaya fırlattığımı düşünür elımden attımı inanırım.

bu da başka yoldur arkadaslar ben bunu kendım denedım kımseden esınlenmedım ancak baska kımselerın uzerınde denemedım ve olacak sonuclardan kendımı sorumlu tutmuyorum SİZ BİLİRSİNİZ...ben yöntem gosterıyorum umarım faydası olmustur sizlere

tesekkurler:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...