Jump to content

Fal,Falcı ve Anlam Veremediğim Olay

Nightchild

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Açıkçası "normal olmayan" olaylara çok inanırım hayatımda. Ancak bu tür konular açıldığı zaman ailem arkadaşlarım falan deli sanmasın diye kapatmak zorunda kalırım sanırım burası bu anlamda rahat konuşacağım bir yer :) Şimdi ben bir olayı merak ettim. Birgün arkadaşımla beraber kafenin birinde kavhemizi içtikten sonra fal baktırdık. Falcı genç bir hanım ama enteresan bir havası var hissediliyor. Neyse fal bakmaya başladı ve herşeyi anlattı (aile yaşamım, günlük hayatım, kişiliğim, gelecekte başıma gelecek bir dizi olaylar ki hepsi oldu). Neyse konu falların çıkması değil. Fala bakarken kadın sürekli omzumun üzerinde bir yere bakıyordu ve arada birini dinliyormuş gibiydi. Acaba diyorum başka varlıklarla mı konuşuyordu. Eğer öyleyse bu varlıklar bu kadar bilgi için daima benle mi beraber?

Bir de belki alakası vardır diye belirteyim. Bende bir gariplik olmadığı halde genelde insanlar bana bakmak istiyor. Bunu açıklamak zor "bakmak" derken sanki yönlendiriliyorlar bana doğru. Yanlış anlaşılmasın diye açıklamakta fayda görüyorum bu bakışlar her iki cinste de oluyor. Belki de biri musallat olmuştur diye düşünmekteyim. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa (veya belki de benzer şeyi yaşayanlar) yardımcı olabilirler mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet işini iyi yapan falcılar var ama bunların çoğu kafelerde çalışmıyor onlar biraz gösteriş için yani tamamen ticari amaçlı sen gidiceksin bunu arkadaşına anlatıcaksın oda gitmek isteyecek bu tarz bişi omzunda bişi gördüğünüde sanmıyorum yolda giderken insanlar bakabilir giyim tarzından dış görünüşünden kaynaklanıyordur musallat olsalar takip etmekten daha fazla şey yaparlar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir ara maddi sıkıntılarım yüzünden ben de kafelerde fal bakmak zorunda kalmıştım. bu durumu size fal bakan hanıma sorabilirdiniz ve eğer sorunlu bir bayan değilse cevabını verirdi ya da sizin içinizi rahatlatan bir kaç bir şey söyler geçerdi. fakat açıklık getireyim elliye yakın sabit bana fal baktırmak isteyen kafe misafiri vardı. ben genellikle sol tarafıma bakarım. çünkü fal bakarken yolda yürürken her kötü olay atlatımından önce ya da iyi bir fal çıkarttığım zamanlarda o ışık (enerji) orada birikir. ki benimle birlikteyken gördüğünü söyleyen fakat sonra gördüğünü unutan bir kaç kişi olmuştur. bunlara ''bedensiz varlıklar''mış gözüyle bakmak yerine sizin enerjiniz gözüyle bakmak mantıklı ve yerinde olacaktır. bildiklerimin öğreneceklerim yanında hiç bir şey olmadığını iddaa ederek şunu da söyleyeyim bedensiz varlıklar çoğu zaman(!) rahatsızlık verir (psikolojik olarak).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bende inanmazdım fala ama geçen yıl bir falcı bayan öyle ince detaylara kadar bildi ki artık inanıyorum evinde garip bir şeyler var insan hissediyor... Yarım saate yakın anlatıyor nerdeyse...Ama öyle omzumda bir şey görmemişti.. dışarda insanların tepkiside değişmemişti .. Bu kafede ki falcı tamamen duygusal bence :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence fiziksel yönden gayet iyi durumdasın bu yüzden her iki cinsin ilgisini çekiyorsun fala gelince ben daha benle ilgili herşeyi bilen bir falcı görmedim çünki daha hiç bir falcı ile temasa geçmedim ama olabilir....eğer peşinde cinler varsa bir papaz büyüsü çevir :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu açılalı çok olmuş, soruyu soran arkadaş sanırım artık takip etmiyordur ancak sonradan okuyacak olan arkadaşlara yardımcı olabilir diye şunu belirtmek istedim; fal bakan bazı insanlara yardımcı olan bazı bedensizler vardır. Bu fal baktıranla ilgili değil, fala bakan kişiyle ilgili. Muhtemelen zebun'un dediği gibi, bir enerji birikmesidir ancak değilse bile, fala bakan kişiye yardım eden bir bedensiz olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...