Jump to content

Gördüğüm Neydi?

thali

Önerilen Mesajlar

istem dışı astral seyayat yaşıyorum tabi bunun yanında karabasan denen olayıda bağırıp sesinin çıkmaması kıpırdayamama dahası ona dokunuyorum korkumdan acaba nasıl bir görüntü ie karşılaşırım diye gözlerimi açıp bakmıyorum ama ona dokunduğum için hissedebiliyorum nasıl bir şey olduğunu sanki bir insan gibi

fakt merak ettiğim bir şey var şu karabasan olayını yaşayanlar karabasan ilk başlarına gelmeden önce benim gördüğümü görenler varmı

olay şu şekilde yaşandı gündüz öğle vakti idi annem babam onların yanına gittim odaya geldim yatağa uzandım gözlerimi kapadım uyumak istedim fakat vaz geçtim

kalkmak istedim gözlerim açıktı başımı sağa çevirdiğimde birini gördüm

daha doğrusu birşeyi

gördüğüm şey dün gibi aklımda ve çok merak ediyorum niçin gördüğümü

örüntüsü şöyle

uzun boylu tam nekar olduğunu söyleyemem ama boyu uzundu sanırım 180 ile üstü olabilir

gölge şeklinde ve insan şeklindeydi siyah göle bir yüz açık kırmızı küçük yuvarlak gözler göşge şeklinde ağız sihah pardesü şeklinde ayak ucuna kadar inen pelerinli şapkalı bir elbse ellerinde siyah deri eldiven ayaklarındada siyah bot askerlerin giydiği botlardan bağcıklı

ilk gördüğümde rya sandım defalarca gölerimi kapayıp açtım kendimi kontrol ettim düşndüm rüya değildi gerçekti

üstelik ben kendimi kontol ettikçe gülümsüyordu

sürekli suratına baktım korkuç bir şeydi ama mahsun üzgün bir yüz ifadesi vardı

sonra baştan aşağı onu süzdüm ayaklarında bot vardı o çok dikkatimi çekti bildiğimiz biz insanların giydiği bağcıklı bot sonra tekyar yüzüne bakıcaktım bu sefer ellerini gördüm eldivenleri vardı

fakat kendime şimdi çok kızıyorum o zaman neden kalkmaya çalışmadım diye çünkü

eğer kıpırdayamaz olsaydım bu karabasan diyecektim fakat ben o zaman hiç kıpırdamaya çalışmadım sadece gözlerimle onu inceledim

fakat yaşadığım bu olaydan sonra karabasan veastral seyahat yaşamaya başladım onunla bir alakası olduğunu düşünüyorum

merak ediyorum karabasanı yaşıyorum diyenler gördüm diyenler benim gördüğümün aynısınımı gördüler

yada benim gördüğüm karabasan değilde başka şeymi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya böyle ilginç şekilde bende görüyorum kırmızı gözlü vs her seferınde deişik deişik tiplerde ama üstlerine gidince nedense yok oluyolar korkmayı diilde bi üstüne yürümeyi deneseniz bilmiyorumki size napabilir neden korkmak yani(: bi dahaki sefere olursa ki üstüne yürü bence (: iyice incele tabi yok olmzsa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız yaşıyorsun galiba. Anlattıklarından anladığım kadarıyla. Ama korkma hani öyle bir şey varsa bile sana bir şey yapamayacağını bil sonuçta burası bizim boyutumuz.. Onlar bize zarar veremez. Birde kendi düşüncelerini incelemeyi ihmal etme. " - Ben ne düşünüyorum " yada düşündüğün anda:"Neden bunu düşünüyorum" diye kendine bir sor. Aklından geçenlerin sebebini kendine sor.. O zaman herşeyin sebebi açığa çıkıyor. akıl yürüt

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence gördükleri hayal ürünü değil. Cinler farklı kılıklara bürünüp insanlara gözükebilirler. bot da giyerler eldivende :) yani belki bazılarınıza komik gelebilir ama ben o aleme inanıyorum. Çünkü benimde gördüğüm bazı şeyler var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir hayal ürünü veya duru görü yada rüya değildi çünkü kendimi kontrol ettim neden o an onunla neden konuşmaya çalışmadım diye şimdi düşünüyorum ama gördüğüm her ne ise gerçekti geliş amacını bana görünmesinin amacını merak ediyorum onu gördükten sonra istem dışı astral seyehat yaşamaya başladım ne zaman sırt üstü uyusam muhakkak astral seyahat yaşıyorum bedenimi görebiliyoru

--------------------

aslında astralı veya karabasanı yaşyanların bazıları siyah bir adam gördüğünü söylüyor benim merak ettiğim benim gördüğümün aynısınımı gördüler gördüğüm zaman hiç korkmadım çünkü hayatımda hiç ummadığım beklemediğim bir anda gördüm belki şimdi görsem korkarım kendime çok kızıyorum insan bi sorar kimsin nesin diye

--------------------

bak onu kıyafetsiz bir şekilde görmüş olsaydım kesinlikle o kırmızı gözler siyah bir gölge o zaman 3 harfli derdim benimde şaşırdığım böyle giyinmiş olmasıydı acaba azreilmi dedim ilk gördüğümde ölmediğime göre değilmiş yüzüme bile dokundu çok merak ediyorum neydi özellikle niyetini bana görünmesinin amacını

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sakın korkma çünkü onlar senin beyninin oynadığı küçük küçük oyunlardır yani gerçek değildir. Ben de ilk astralımı yapınca odamı gördüm yatakta yatan bedenimi filan. Sonradan odam masmavi oldu sonra odamın kapısında birşey belirdi. Masmavi bir canavar. Çok büyüktü. Hâlâ ne olduğunu bilmiyorum. Sonra ayağa kalktım uçmaya başladım astraldayken. Üstüne doğru korkmadan gittim canavarın. Sonra kayboldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...