Jump to content

Karabasan mı ?

Scofield

Önerilen Mesajlar

Olaylar 18 lerimde ruya ile basladı, Karanlik biryerde dusuyorum assagiya durmaksizin, Bilincim yerinde kendimi uyandirmaya calisiyorum. Uzun sure dewam etti bu, Sonra agirlik cokmeye basladı uzerime kurtulabilmek icin dualar besmeleler.. bir ise yaramadiginda küfürler kizginlik... herneyse buraya kadar olaya Karabasan diyoruz Bundan sonrasi cok ilginc artik ne ruya ne basinc oluyor sadece Kafam titriyor bilincim yerinde kendimi uyandirmaya calisiyorum 1-2 defa olan birsey degil, Buna bir anlam verebilen varmi acaba? Karabasana aliskin oldugum icin pek beni korkutmuyor yani bazen ben istiyorum gelmesini diyebilirm bu arada yazmak istiyorum bunuda yaklasik 3-4 sene evvel uzerime agirlik coktugunde afedersiniz ama birsey tasaklarımı sıkıyordu. kısa bi sure bu oldu tabi artık yok oyle birsey. Kafamin titremesine anlam veremiyorum Cok yakin arkadasimda tanık oldu kafamin titremesine tabi inanmadı ayri mesele. Doktora gitmeyi bile dusunuyorum aslnda ciddi bir problemmi yoksa ne?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karabasan denen şey bariz bir uyku bozukluğudur (yanılıyorsam düzeltin). Bu durumu kendimizce açıklamak istesek bile içtenlikle, kesinlikle doğru saptamayı yapmamız asla mümkün olamaz bence. Muhakkak herkes bir şeyler biliyordur bende dahil. Ama içtenlikle söylediğimiz alternatif öneriler ve alternatif teşhisler sizi yanıltabilir.

Yanlış anlamayın ama bence bir psikoloğa gidin eğer yardımcı olamadığını düşünürseniz psikiyatriste gidin derim, eğer hala bu durumu yaşıyor ve bu durum sizi etkiliyorsa.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...