Jump to content

Reenkarnasyon muydu ?

blueboy

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar benim evvelsi gün Felsefe sınavım vardı ve bende çalışmıştım.Sonra gece yattım işte ve uykum gelmedi.Boş boş durmayayım bari dedim ve içimden çalıştıklarımı tekrar etmeye başladım.Sonra birden gözüm karardı ve kendimi şık binaların olduğu , tanımadığım bi yerde buldum.İnsanlarla tokalaşıyordum ve herkesin suratında bi gülümseme vardı.Ardından birden kalbim sızladı gibi oldu ve kendimi yatakta buldum tekrar.Acaba bu reenkarnasyon muydu:ermm:Ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüya olmadığına eminim Felsefe dersini tekrarlıyordum diyorum size ; ayrıca da gözlerim açıktı ve rüya görmediğimden eminim.

Reenkarnasyon olmasına neden çok gülündü anlamadım ; belki de geçmişte yaşadığım bi anı görmüşümdür diye düşündüm ; o yüzden reenkarnasyon muydu acaba dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüya olmadığına eminim Felsefe dersini tekrarlıyordum diyorum size ; ayrıca da gözlerim açıktı ve rüya görmediğimden eminim.

Reenkarnasyon olmasına neden çok gülündü anlamadım ; belki de geçmişte yaşadığım bi anı görmüşümdür diye düşündüm ; o yüzden reenkarnasyon muydu acaba dedim.

çünkü "Reenkarnasyon" diye birşey yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlıyorum da o zaman geleceğe mi astral yaptım ? Çünkü kendimi 35'li yaşlarda falan gördüm.

uyumadığıma eminim diyosun.. o vakit uyumuş olmalısın ve bunun farkında değilsindir. benimde başıma çok geldi böyle. Büyük ihtimal çalışırken uyuyakaldın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...