Jump to content

Odamla İlgili Bir Sorun?!

alternate_aya

Önerilen Mesajlar

nereye yazıcamı bilemedim burası uygundur umarım.

benim odam rahat odam hertürlü eşyam ve elektronik eşyam vardır sessiz sedasız rahat rahat tüm günümü odamda geçirim çokta rahatımdır ama nedense odamda geceleri uyuyamıyorum yattığımda kendimi okadar huzursuz hissediyorumki içimi bi korku kaplıo devamlı kabuslar görüyorum yattığım yer batıyo resmen bende diğer odada uyuyorum artık uzun zamandır ve bunun nedenini bitürlü anlamıorum diğer odalarda hiç böle bi sorunum olmuo :S sizce nedeni ne olabilir?:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım ilk önce beyinden dolayı kaynaklanıyo bu olay.yani sen önce korkunç bişeyler düşünüyosun sonra beyin hormon salgılayarak senin korkmanı sağlıyo.bütün iş beyinde.sen önce böle bişey yok diceksin.saçma diye kendini avutucaksın duanı edip yatcaksın:Dgerçekten düşünmessen olmaz.mesala güzel şeyler düşün.sevgilin varsa filan geçirdiğiniz olayları düşün zaten yavaş yavaş rahatlar uyursun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iki şey söyleyebilirim ya beyinden adını koyamadığın bir bilinçaltı sorunundan kaynaklanıyor yani belkide sen farkında değilsindir ama odanı ve yatağını sevmiyorsundur yada odanda artık eşyalardan mı desem başka birşeydenmi bilemem ama eşyalardan olabilir ki bu yüksek kaynaklanan bir sorun olabilir çünkü bizim evdede çok elektronik eşya var ve çok huzursuz yada bilemem başka birşeydir ama konunu görünce mutlaka bir yardım eden olacaktır sen merak etme...umarım geçer.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgisayarının yanına bir kaktüs,yatağının altına da küçük bir tabakta tuz koymanı tavsiye ederim.Koyduğun tuzu sık sık değiştirmen gerekiyor.Kristal olduğu için negatif enerjiyi emme özelliği vardır.Birde yatağın duvara 0 dayalıysa biraz kaydır 1 karış kadar duvarla aranda mesafe kalsın derim.Uygulamak sana kalmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bilgisayardan olabileceğini düşünüyorum. Geçenlerde bende böyle bir sorun yaşadım. Bilgisayarı mı açık bırakıp yatmıştım. Aslında çok ta uykum gelmişti. Zaten dayanamayıp uyumuştum ama gece sanki gerçek gibiydi resmen yatağımdan kalktım ve bilgisayarı kapatmaya çalıştım ama bedenim hala yataktaydı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet 1az araştırdım bilgisayarımın yaydığı enerjiden kaynaklanıyormuş çünki dün gecede odamta yattım ve gecenin köründe aniden hışımla kalkıp bilgisayarımın fişini sinirli 1şekilde çekip yattığımı hatırlıyorum ve sabah kadar hiç uyanmadan uyudum bukadar basit olabileceği aklıma gelmemişti bizim karşıdaki okul eskiden mezarlıkmış bilirsiniz çok eskiyen mezarlıkların üstüne okul falan yaparlar ama o yüzden olsa tüm evde olurdu sadece odamda diil redflowers tuz olayınıda deniycem negatif enerjinin çekilmesi çok iyi olur ama illa yatağımın altınamı koymam gerek 1altı yokda :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yoo mutlaka yatağının altında olması gerekmıyor tabii ama yatağımızın altında durağan enerji topları biriktiği için onların temizlenmesi adına yatak altına koymanı tavsiye etmiştim.Herhangi bir yere de koyabilirsin haftada bir değiştirmek koşuluyla.

Birde tuzu koyduğun yere su da koyabilirsin yanına programlayarak.Suyu 2 3 günde yenilemen gerekiyor.Onları dökerken görevlerini tamamladıklarını için teşekkür etmeyi unutma olur mu?

Yatağının 2 yanınında aralık olması önemli bir unsur.Enerji akışının güçlenmesini sağlar.

Ayrıca benim ayda 1 kez yaptığım arındırma yöntemim var.Adaçayını demirden bir kapta yakarak tüm odalarımı arındırırım,faydalı olduğunu düşünüyorum.Ayrıca hoş bir koku veriyor.

Odanı her gün havalandırman da önemli bir unsur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanıma koydum tuzu yanımda otursun :D ben negatif ve pozitif enerji olayına çok inanıorum o arındırma işlemi negatif enerjiyimi temizlio ?

Tüm negatifleri temizliyor.Ayrıca uzun süre negatif barınmamasını sağlıyor.Adaçayını yakarak 'odamı negatif enerjilerden arındırmaya niyet ediyorum' diyorsun ve her tarafta gezdiriyorsun.Ayrıca istersen ardından beyaz ışıkla doldurabilirsin odanı.

Yatak odamız en değerli vaktimizi harcadığımız,dinlendiğimiz tek yer.Sağlıklı bir yaşama sahip olabilmek için sağlıklı uyku gerekiyor.Bilgisayarını odandan çıkarma imkanın yoksa yanına mutlaka ufakta olsa bir kaktüs çiçeği koymanı tavsiye ederim.

Tuzu da sık sık değiştirmeyi unutma.Dökerken görevini tamamladığı için teşekkür et ve o şekilde dök,mümkünse akan suya dök.

Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ne negatifi negatif enerjiyi sen yaratırsın. Bu öyle mikrop yada sivrisinek değilki duvara bir kovucu tablet tak gitsin gibi.. :rofl: Tuzla muzla olmaz o kafandan at güzel şeyler düşün. Gördüğün beyendiğin sevdiğin bir insanı aklına getir mutlu olduğun bir gün eylendiğin bir gün yada yanında olmasını istediğin birini aklına getir o zaman negatif filan kalmaz etrafında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nereye yazıcamı bilemedim burası uygundur umarım.

benim odam rahat odam hertürlü eşyam ve elektronik eşyam vardır sessiz sedasız rahat rahat tüm günümü odamda geçirim çokta rahatımdır ama nedense odamda geceleri uyuyamıyorum yattığımda kendimi okadar huzursuz hissediyorumki içimi bi korku kaplıo devamlı kabuslar görüyorum yattığım yer batıyo resmen bende diğer odada uyuyorum artık uzun zamandır ve bunun nedenini bitürlü anlamıorum diğer odalarda hiç böle bi sorunum olmuo :S sizce nedeni ne olabilir?:confused:

Aynı şeyi bende yaşıyorum :) Ve bu yüzden ya televizyon ya da bilgisayarım mutlaka açıktır sabaha kadar. Kabus üzerine kabus :blink: Ruhani varlıkların bunda etkisi olduğunu düşünüyorum bir çeşit saldırı da olabilir.

--------------------

Ya ne negatifi negatif enerjiyi sen yaratırsın. Bu öyle mikrop yada sivrisinek değilki duvara bir kovucu tablet tak gitsin gibi.. :rofl: Tuzla muzla olmaz o kafandan at güzel şeyler düşün. Gördüğün beyendiğin sevdiğin bir insanı aklına getir mutlu olduğun bir gün eylendiğin bir gün yada yanında olmasını istediğin birini aklına getir o zaman negatif filan kalmaz etrafında.

işte bunu yapmak bazıları için zor mesela benim için. Diğer etkenler daha güçlü geliyor inanılmaz bir baskı beyin içerisinde çekmeden anlamak zor. :swoon2:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte bunu yapmak bazıları için zor mesela benim için. Diğer etkenler daha güçlü geliyor inanılmaz bir baskı beyin içerisinde çekmeden anlamak zor. :swoon2:

Bir çok yerde herkes güçleri olduğundan bahsediyor. Sanki bu güçler sadece bazı kişilere özelmiş yada onlar özel yaratıklarmış gibi. Gerçi her insanın aynı olmadığı gerçeği de var. Ama düşünce aynı zamanda irade ve hayal kurma yetisidir. Ve eğer sen kendi kendine bazı şeyleri hayal edemiyor sevdiğin şeyleri aklında geçiremiyorsan aklın başından bir yerleremi gitti yani. Bunu anlamak güç. O yüzden eğer bunu kendin uzaklaştıramıyorsan tuz hiç bir yere götüremez. Tuz sadece havadaki nemi alır oda hepsini değil. Bir de kendini şartlandırırsan negatif enerjiyi alır diye kendini tuz imgesine odaklayarak belki telkin edersin, ama bu yine senin başarın olur tuzun değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir çok yerde herkes güçleri olduğundan bahsediyor. Sanki bu güçler sadece bazı kişilere özelmiş yada onlar özel yaratıklarmış gibi. Gerçi her insanın aynı olmadığı gerçeği de var. Ama düşünce aynı zamanda irade ve hayal kurma yetisidir. Ve eğer sen kendi kendine bazı şeyleri hayal edemiyor sevdiğin şeyleri aklında geçiremiyorsan aklın başından bir yerleremi gitti yani. Bunu anlamak güç. O yüzden eğer bunu kendin uzaklaştıramıyorsan tuz hiç bir yere götüremez. Tuz sadece havadaki nemi alır oda hepsini değil. Bir de kendini şartlandırırsan negatif enerjiyi alır diye kendini tuz imgesine odaklayarak belki telkin edersin, ama bu yine senin başarın olur tuzun değil.

Ben tuzla ilgili birşey söylemedim tuzla da herhangi bir işim yok zaten :)

Aklıma elbette iyi şeyleri getirebiliyorum bahsettiğim şey iyi şeylerden çok kötü şeylerin aklıma gelmesi ve yerleşmesi tabi bun da yaşadığım bir takım zor yılların etkisi de büyük. Bir nokta dan sonra enerjileri kontrol edemez hale geliyor insan bir nevi psikoloji çöküyor. Bunu kendin söylemişsin anlamak güç diyerekten :)

O yüzden yaşamadan anlayamazsın. Herneyse konu tuz yada başka şeyler değil. Sürekli kabus görüyoruz negatif enerjiler dolaşıyor etrafımız da falan :) Önemli olan bununla savaşmak ve bunu yapıyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla onu bunu bilel ama bilgisayarın olumsuz etkileri kesin abi ben sürekli onu başındayım çünki devamlı açık zavallıcık içine şeytan girse yeridir :p eh sonuç olarak odamda uyuyamıorum denedim 1az ii gibi oldu sonra yine olmadı açıkcası diken üstünde yatmaktansa diğer odada yatarım daha ii :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sessiz sedasız rahat rahat tüm günümü odamda geçiririm demişsin.Hapsetmediler ya seni:D.Bence bilgisayarını kapat,odandan çık bir hava al.Toplumun arasına karış,hobiler edin.Hiçbişey yapamam diyosan çık balkona etrafı izle.Pekçok pc başında uzun saatler bulunan,sonra da rahat rahat uyuyan kişiler var.Bence uyku probleminin asıl nedeni başka.Asıl sorunu bul,kendinle barış derim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...