Jump to content

Yaşadığım Bazı Olaylar.

Psyhope

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.size yaşıdığım bazı olayları anlatmak istedim ve fikrinizide almak iyi olur. ilk olarak.kurmuş oldağumuz şirkette kalıyorum ve bir gece arka tarafta yatakta yatarken çok garip bi olay oldu. kendimde gibiydim uyuyo gibi değildim. kendimi yatarken gördüm ve sanki acı çekiyo gibiydim.böle insana elektrik çarptığında bi durum olur.onun gibi bi durumdu. yatakta zıplıyordum acı çekiyor gibi.sonda uyandım ve uyandığımda gözlerimde flashlar patlıyodu beynim patlıcak gibiydi. ertesi gün..

sabaha karşı gözlerimi açtım yatakta abimi gördüm hemen yatağımın yanında.bana bakıyodu. olum manyakmısın git başımdan dedim. bana baktı güldü.gülümsedi.aşağılayıcı bi tavırla. uyku sersemi uykuya daldım ben yeniden.sabah işe kalktığımda abime olum delimisin sen ne yapıodun başımda öle ben yatarken diye sordum. abimi tepkisi:manyakmısın lan sen ben daha 5 dk önce geldim buraya. idi. 1-2 gün sonra tekrar bi olay oldu.gece 3.30-4 falandı. bilgisayarı kapattım ve içeriye yatmaya gittim. 5-10 dakika sonra kulağımın dibinde sanki kulağımın içinde gibi. kısık bi ses UMUT! diye seslendi bana. gözlerimi açtım direk yataktan zıplayarak.o olay sondu.ondan sonra bu şekilde yaşadığım olay olmadı.ama artık içimde gereksiz bi korku besliyorum. nedenini bilmediğim. fikirlerinizi almak beni sevindirir. şimdiden çok teşekkür ederim herkeze..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...