Jump to content

Uyku-Uyanıklık Arasındaki Sesler

Harry

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar saatler önce garip birşey oldu, daha öncede olmuştu, rüzgar sesi gibi sesler vardı, böyle bayrak dalgalanırken rüzgarda çıkan sesin aynısı, astrale çıkmam için sanki birşeyler beni çekiyor gibiydi, zangır zangır titriyordum sanki, çok garip bir deneyimdi, çıkmayı istedim ama bir yanım istemedi, sanki birşeyler vardı, yalnız değildim, çok garip bir histi, aklımdaki astral tekniği olan ipe asılır gibi denemeye çalıştım yapamadım, gerçekten çok zordu kontrol dışıydım sanki ama bir yanım istemedi, korkudan, dolayısıylada çıkmadım ama o rüzgarda dalgalanan bayrak sesi gibi birşey vardı kulaklarımda o neydi bilen var mı???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astrale çıkarken duyulan sesler herkeste farklı şekillerde vuku bulur.Bazısı sadece uğultu,bazısı nabız benzeri bir ses,bazısı davul sesine benzer sesler vb. duyabilir.Sende dalgalanan bir bayrak sesi duymuşsun:)Sitede ayrıntılı olarak araştırma yaparsan bilgi sahibi olabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...