Jump to content

Norrda

SCARRED

Önerilen Mesajlar

İlk kez duydum, paylaşmadan geçemedim. Eksisozluk'e gore şuymuş Norrda:

"vokal, perkusiyon ve gitar üzerine kurulu; hafiften elektronik müzik destekli; batı, doğu ve kuzey (yönlerin referansı afyonkarahisar. afyon'un doğusu-batısı-kuzeyi diye düşünmek lazım:) müziklerinden esintilerle gayet keyif verici bir sentez yaratmış yeni bir grup.

selen hunerli, hakan vreskala ve deniz cuylan'dan oluşan bir kadroları var. görünüşe göre bayağı duyacağız isimlerini. infinite face adlı ilk cd'leri çıkmış. ki istanbul'da hiç bir müzik mağazasında bulunmama gizemini taşıyor. allahtan myspace üzerindeki web sitelerinden norrda'yı dinlemek mümkün.

http://www.myspace.com/norrda "

Klibi buyurun, izleyin, izletin:

Edit: DNS ayarlarım sayesinde ben öööylesine kopyaladım gitti linki, ama sanırım Youtube açılana kadar şimdilik boş duracak, üyelerimiz se Norrda'yı myspace linkine tıklayarak tanıyacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...