Jump to content

LütfenYardım Edin !

Lucinda_Sommer

Önerilen Mesajlar

uyku sorunum olduğundan geceleri zor uyuyorum, ara sıra uyandığım oluyor fakat yataktan kalkmıyorum yatarken vücudum uyuşmaya başlıyor kulağıma çok yüksek çınlama tarzı bir ses geliyor we bedenimi kıpırdatamıyorum bu sürekli oluyor bu durum olduğunda bir kaç kez denedm istediğim rüyayı görebiliyorum ama neden böyle oluyor bilmiyorum bide ruhum bedenimden çıkarken geri girdi 1 kere. biri yardımcı olabilirmi lütfen? :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uyku sorunum olduğundan geceleri zor uyuyorum, ara sıra uyandığım oluyor fakat yataktan kalkmıyorum yatarken vücudum uyuşmaya başlıyor kulağıma çok yüksek çınlama tarzı bir ses geliyor we bedenimi kıpırdatamıyorum bu sürekli oluyor bu durum olduğunda bir kaç kez denedm istediğim rüyayı görebiliyorum ama neden böyle oluyor bilmiyorum bide ruhum bedenimden çıkarken geri girdi 1 kere. biri yardımcı olabilirmi lütfen? :(

garip olay aynı bende böyle durumlar olmuştu kurtuldum şimmdi rahatım pskolojik değildir. :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astaral seyahat hakkinda bilgin varmi onun belirtileri bunlar farkinda olmadan yapiyosun galiba ilk başladiğinda ruhun çıkcak gibi olur bi hafifleme gelir hatta ruhun yükselip tak diye geri bedenine girersin biraz astral seyahate bak incele alakası var lucid ruya yapiyosun buda bazi etkiler yapar nedensiz korku falan dediğim gibi astral seyahate bi bak ve uyurken hiç bişey düşünmemeye çaliş bende ruhumu zapdedemiyorum çoğu gece ve istediğin rüyayi görmek için ne yapiyosan yapma geçer ama önüne geçme bence lücid rüya (isteğin rüyayi görme rüyayı,senin yönetmen ayni gerçek hayat gibi) özelliğini kaybedebilirsin....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[/color]

astaral seyahat hakkinda bilgin varmi onun belirtileri bunlar farkinda olmadan yapiyosun galiba ilk başladiğinda ruhun çıkcak gibi olur bi hafifleme gelir hatta ruhun yükselip tak diye geri bedenine girersin biraz astral seyahate bak incele alakası var lucid ruya yapiyosun buda bazi etkiler yapar nedensiz korku falan dediğim gibi astral seyahate bi bak ve uyurken hiç bişey düşünmemeye çaliş bende ruhumu zapdedemiyorum çoğu gece ve istediğin rüyayi görmek için ne yapiyosan yapma geçer ama önüne geçme bence lücid rüya (isteğin rüyayi görme rüyayı,senin yönetmen ayni gerçek hayat gibi) özelliğini kaybedebilirsin....

gördüğüm resimler malesef tehlikeli geliyor, bence siz resimdekileri tavsiye etmeyin sonucu kötü başarabilen iyi yönetir kurtuluş yapar başarı sağlamayan tersine çarpılır elindeki bilgiler görülmeyen varlıkları yok etmek amaçlı kullanılıyor, rüyalarda alakası yok sizce denedinizmi eğer deneme yapmadıysanız şaşmam denemeyi yapmadıysanız yine şaşmam şaşırılacak değil herkes bilmezse şaşırır anladınız sanırım eleştirme değil bilgilenmedir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araştırdım dün denedm resmen havadaydım fakat basım ağır geliyo sanki çıkaramıyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lucinda_Sommer ben sana astral seyahat yap demedim sadece bak ne yaptiğini öğren dedim,şikayetlerinin önüne geçmek için yapmamam gerekiyodu:D onlar yan etkileridir ve lucid rüyaya da bak ama dediğim ilk msjnda yazdıklarindan kurtulmak istiyosan yapmamam lazim.Ama karar senin senin yaptiklarınıda millet uzun süre uğraşıp öyle yapıyo aklında olsun:d

karizmatik senin de ne dediğini anlamadim ben resim falan koymadim görülmeyen varlıkları yok etmek içinde teknik falan vermedim galiba yanlışlıkla grubuma baktin heralde ve söyliyim dediklerim denendi bunları deneyerek yapiyoruz ayrica o benim imzam:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lucinda_Sommer ben sana astral seyahat yap demedim sadece bak ne yaptiğini öğren dedim,şikayetlerinin önüne geçmek için yapmamam gerekiyodu:D onlar yan etkileridir ve lucid rüyaya da bak ama dediğim ilk msjnda yazdıklarindan kurtulmak istiyosan yapmamam lazim.Ama karar senin senin yaptiklarınıda millet uzun süre uğraşıp öyle yapıyo aklında olsun:d

karizmatik senin de ne dediğini anlamadim ben resim falan koymadim görülmeyen varlıkları yok etmek içinde teknik falan vermedim galiba yanlışlıkla grubuma baktin heralde ve söyliyim dediklerim denendi bunları deneyerek yapiyoruz ayrica o benim imzam:D

hmmmm anladm ama ben çok meraklıyım dayanamıyorum denemek istiyorum :blink::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eğer aslında astral seyahat yapabiliyosan aferin sana:D bu güzel bir şey.tabiki ilk başlarda zorlanıcaksın.bir süre ara ver.mesela yeşil çay filan iç yada maydonoz saplarını kaynat iç uyumana yardımcı olur.1 hafta dinlen hiç deneme bile.sonra eğer hala başın filan ağrıyosa demekki bu alışmak ile ilgilidir.yani her gece dene ama çok yorma kafanı sonra alışırsın bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,benzer durumdan bende muzdaribim ama benim ki biraz farklı şöyle ki;uykuya daldığım anda rüya görmeye başlıyorum gayet güzel bir rüya oluyor neşeli oluyorum genelde birden beden uyuşması,kulak çınlaması,beynim şimdi patladı patlayacak gibi bir hisse kapılıyorum rüyamı bende yönlendirebiliyorum ama çoğu zaman rüya birden kesiliyor ve yattığım odayı görüyorum oh uyandım diyorum ama gözlerimi sonradan açtığımı farkediyorum hatta çoğunlukla ben kulak çınlamalarım ile boguşurken odamı görüyorum bazen annem veya kardeşim girip çıkıyo bağırıyorum sesim çıkmıyo gözüm açık resmen görüyorum onları,oturma odasındaki konuşmaları duyabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,benzer durumdan bende muzdaribim ama benim ki biraz farklı şöyle ki;uykuya daldığım anda rüya görmeye başlıyorum gayet güzel bir rüya oluyor neşeli oluyorum genelde birden beden uyuşması,kulak çınlaması,beynim şimdi patladı patlayacak gibi bir hisse kapılıyorum rüyamı bende yönlendirebiliyorum ama çoğu zaman rüya birden kesiliyor ve yattığım odayı görüyorum oh uyandım diyorum ama gözlerimi sonradan açtığımı farkediyorum hatta çoğunlukla ben kulak çınlamalarım ile boguşurken odamı görüyorum bazen annem veya kardeşim girip çıkıyo bağırıyorum sesim çıkmıyo gözüm açık resmen görüyorum onları,oturma odasındaki konuşmaları duyabiliyorum.

tansiyonuna baktir

yükselmis gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm ben yeni girdim forma, konuyuda yeni okudum evt kesinlikle astral seyahat ama ben ilk başlıyanlara söylerim bu bir kapıdır ben uzun zamandan beri açmadım nedeniyse basit kapı sizi dışındakilerdende korurur kapıyı birkez açarsan kapatmak zordur zevklidir. yinede karar senin ben uzun zamandır uzak duruyorum dediğim gibi birden fazla nedeni var aslında ama yinede yapmak istiyenler için çok değişik bir deneyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...