Jump to content

Küçükken ve Hala Yaşadıklarım

CrosHifSeyTan

Önerilen Mesajlar

Küçükken üç harflilerle oynardım ama onları bilmeden sonra beni almadılar aralarına tabi rüya gibi görüyordum .. bende onlarla küsmüştüm ve bir daha konuşmadım... Sanırsam 4-5 yaşlarında şeker toplamıştım şekerlerimi kimse yemesin diye annemgilin odasına saklıyordum ,birden kapının orasında ablama benziyen birisini gördüm tıpatıp benziyordu bir gözü yoktu ama kapalı gibiydi.. arkasında gittim tekrar odaya gittim sakladım ,sonra annemgilin yanına gittiğimde ablama bağırdım cağırdım neden odaya geldin filan demiştim annem dediki o bizim yanımızdaydı sen yalan sölüyorsun filan dedi... Bigünde uyku uyanık gibiydim odama annm gibi birileri geldi sesler aynıydı çekmeceleri cektilerkapattılar gürültü yapıyolardı ben bağırdım gidin anne ya üff uyutmadınız diye sonra oturma odasına gittim anneme dedimki höff anne ya uyutmadınız neden odama geliyorsunuz filan dedim oda biz gelmedikki demişti...Ortaokul yaşlarında olduğumda ,uyuduğumda hep mezarlıkta rüya görürdüm bir süre öle gördüm.Sonra korkuyordum onlardan ... Bigün dedimki ulan ben onlardan daha üstünüm neden korkayimki ! ve gece bütün ışıkları kapattım ve sabaha kadar karanlıkta durdum ,karanlık korkumu yeneyim diye ve yendimde... Cinlerden artık korkmuyorum neyse... Ha bide altıncı hislerim öle yüzde yüz değildi yüzde 60-70 sağlamdır .... Nedense cin tek cağırdığımda gelmiyolar ? korkuyolar belki benden x)

Ara sıra sesler duyuyorum türkçe gibi değil arabça veya ibranice olabilir emin değilim bilmediğim bi ses .. Bazen kız sesi bazen erkek sesi .. kelimeler sanki tekrarlanıyor korku filmlerinde duyulur ya aynı öle sesler .. anlamıyorumda ne dediklerini....Dün mesela kedi sesi duydum .. apartmanda kedi yoktu evdede yok x)

onları hissebiliyorum ama öle net bişekilde göremiyorum ... aMA bigün kendilerini bana göstermişlerdi normal bi insan gibi değil bakışları eleverebiliyor ve inanın bizi cok kıskanıyor ... benim yaşadıklarım böle size bişey sorcam benim kalp gözüm acıkmıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmiyorum valla ama ben yinede korkuyorum.istediğim zamanlar yani merak ettiğim zamanlar görüyorum ama artık görmek istemiyorum meleklerle irtibata geçmek istiyorum.bence herşeyden önce bi arınmak ve nefsinin kontrolünü ele almak gerekir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Korkma korkarsan seni korkuturlar ....... Şöyle düşün sen birisiniğn kafasına vuruyorsun o korkuyor bir daha vurmak istersin dimi :p ama yok korkmazsan sert cıkarsan daha korkutamazsın... Meleklerle irtibat diyorsunda imkansız bişey bu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende anlatayım; bi gün kardeşm yolda giderken bi kadın görmüş.Kadının bakışları garip ve elinde bi taş varmış bi süre dik dik baktıktan sonra kaybolmuş.Bi başkasıda evimizin kapısı kapalıyken gecenin bi vakti tuhaf sesler gelmişti kapı acılıp örtülmüş ayak sürüme sesi vardı.Önce babamdır diye düşündük ama babamın uyuduğunu biliyorduk.Ve bunun cin olduğu sonucuna vardık.İşte garip sesler hala dewam edior olsada o mahluklardan korkmak için sbep yok ;) (((Bn küçükken bu korkudan evin diğer odalarına adım atamamıştım ama iyiyim şuan xD )))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçükken üç harflilerle oynardım ama onları bilmeden sonra beni almadılar aralarına tabi rüya gibi görüyordum .. Bende onlarla küsmüştüm ve bir daha konuşmadım... Sanırsam 4-5 yaşlarında şeker toplamıştım şekerlerimi kimse yemesin diye annemgilin odasına saklıyordum ,birden kapının orasında ablama benziyen birisini gördüm tıpatıp benziyordu bir gözü yoktu ama kapalı gibiydi.. Arkasında gittim tekrar odaya gittim sakladım ,sonra annemgilin yanına gittiğimde ablama bağırdım cağırdım neden odaya geldin filan demiştim annem dediki o bizim yanımızdaydı sen yalan sölüyorsun filan dedi... Bigünde uyku uyanık gibiydim odama annm gibi birileri geldi sesler aynıydı çekmeceleri cektilerkapattılar gürültü yapıyolardı ben bağırdım gidin anne ya üff uyutmadınız diye sonra oturma odasına gittim anneme dedimki höff anne ya uyutmadınız neden odama geliyorsunuz filan dedim oda biz gelmedikki demişti...ortaokul yaşlarında olduğumda ,uyuduğumda hep mezarlıkta rüya görürdüm bir süre öle gördüm.sonra korkuyordum onlardan ... Bigün dedimki ulan ben onlardan daha üstünüm neden korkayimki ! Ve gece bütün ışıkları kapattım ve sabaha kadar karanlıkta durdum ,karanlık korkumu yeneyim diye ve yendimde... Cinlerden artık korkmuyorum neyse... Ha bide altıncı hislerim öle yüzde yüz değildi yüzde 60-70 sağlamdır .... Nedense cin tek cağırdığımda gelmiyolar ? Korkuyolar belki benden x)

ara sıra sesler duyuyorum türkçe gibi değil arabça veya ibranice olabilir emin değilim bilmediğim bi ses .. Bazen kız sesi bazen erkek sesi .. Kelimeler sanki tekrarlanıyor korku filmlerinde duyulur ya aynı öle sesler .. Anlamıyorumda ne dediklerini....dün mesela kedi sesi duydum .. Apartmanda kedi yoktu evdede yok x)

onları hissebiliyorum ama öle net bişekilde göremiyorum ... Ama bigün kendilerini bana göstermişlerdi normal bi insan gibi değil bakışları eleverebiliyor ve inanın bizi cok kıskanıyor ... Benim yaşadıklarım böle size bişey sorcam benim kalp gözüm acıkmıdır ?

-------------------

bak kardeşim ben bi cok kez onlari gordum bir cini yakmisligim var ve bir cininde kolunu kirdim . Su an icin bi sorunum yok . 6 gece once yeni bir grup gordum biri mavi elbiseli digeri sari giyimli iki cin gece geldi ve onlarla konustum . Yil basi gecesinden onceki gece . Bu olayi yasarken yanimda kiz arkadasim vardi uyandi ve sabah kadar titreyerek agladi . O da gormus benim konusmalarimdan korkmus . Isin ilginci ben onlarla konusurken turkce olarak konusuyordum ama kiz arkadasim bizim baska bir dilde konustugumuzu soyledi . Tabiki eski kiz arkadasim artik ayriyiz yilbasi gunu beni terk etti kortugunu soyledi. Bu olaylari yasiyorsak biz korkulacak insanlarmiyiz ???

Yoksa bizimi buluyor. Dikkat ettimde bu tip olaylar yasayan yada cinleri goren arkadaslarimda birkac ortak yon var . Uyusturucu tedavisi gormus olmalari (allah korusun elimi bile degmedim o zikkima) yada cocukken havale gecirmis olmalari. Benim gorusume gore beyindeki hasar gormus bir nokta (perdenin yirtilmasi :D ) bize onlarin dunyasini gosteriyor olabilir. Ben kendimi bildim bileli onlari kendi oz sekillerinde goruyorum bu korku degil artik tam bir merak oldu bende.

Sadece su soru var neden ben ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım ben havale geçirmedim uyuşturucuda kullanmadım :)

o cinleri hissedebiliyoruz yani göremiyorum ama hissedebiliyorum böle anlatılmaz ya ama anlatmaya calişcam yüreğim böle kalbimin olduğu yerde bi soğukluk bi üşüme geliyor ... tüylerim diken diken oluyor .. mesela 3 metre yanımdasalarsa oraya gittiğimde oluyor ama 1 metre öteye cıksam olmuyor.... Bana bunu anlattığımda deli gözüyle baktılar bize :)

neden ben diye sölemişsin bende söledim neden ben diye ama içimden şu geldi biz seçilmişiz inanki bizim gibi olmak isteyen cok kişi var .... Kedi ulaşamadığı ete mırdar dermiş ya o misali

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...