Jump to content

Bugün Senin Doğum Günün...

boogee

Önerilen Mesajlar

Bugün senin doğum günün....

Dünya denen bu rüyaya tam 23 yıl önce bugün başladın...İlk bugün kokladın havayı...Bugün akıttın ilk gözyaşlarını...

Ve ben bundan 11 yıl önce tam bugün tanıştım seninle...

O anı hatılıyor musun?...

Bizim okulun hemen kapısının önünde ağlarken bulmuştum seni...Meraklı gözlerle yanına gelmiştim...Servisini kaçırdığını söylemiştin bana hıçkırarak...Evin benim evime çok yakındı yol boyunca eşlik etmiştim sana , koştura koştura girmiştin apartmanına...İşte ilk o gün başladı içimde birşeyler..

Neydi adı?...Aşk mı?.. Ne önemi vardı yüzüm gülüyordu ve mutluydum...Bu yeterdi... İsim koymaya gerek yoktu..Küçüktük...Tıpkı ellerin gibi ufacıktık..Hayat oyununun farkında değildik...Okulunda yakındı bana..Türlü bahaneler uydurup ögretmenden izin alıp, seni gorebilmek için dersten erken çıkıp okulunun kapısına kadar gelir, servise binişini izler, sana el sallar sonra koşa koşa kendi okuluma dönüp kendi servisime biner ve seni düşünerek eve giderdim...

Sonra tatiller olurdu.. Haftasonları bir saat belirlemiştik seninle hep o saatte bakkala gitme bahanesiyle koşa koşa evden çıkar, senin apartmanının önüne gelir, senin çıkmanı bekler, sonra evdekiler anlamasınlar diye o arka bahcedeki zulamıza sakladığımız gofretlerden alıp, yine koşa koşa evlere dönerdik....

............Güzel günlerdi.....

Tam 3 yılı ne olduğunu bilmeden bu masumiyetle geçirmiştik..Sonra...Sonra liseye başladık...Aynı liseye kaydolduk seninle...Farklı sınıflarda da olsak artık hep birlikteydik.."Kimse ayıramaz bizi" derdin çünkü artık yaşadığımıza bir isim bulmuştuk.."Aşk bu olsa gerek" demiştin bana...Mutluydun yanımda..Mutluyduk..Eğlenirdik...Hayatımın güzel anlarıydı onlar belkide en saf duygularıydı.........Peki şimdi..........

....Nerdesin ?...

Neden bıraktın beni ?...Neden bindin o arabaya ve neden gittin o lanet yere ?... Oysa hiç istememiştin gitmek...

Gitmeden önceki görüşmemizde sarılmıştın ya... Hani bana "Sen hep gül" demiştin o sıcak sesinle...Sonra "Çabuk gel" demiştim sana.. "Merak etme geri döneceğim" demiştin...Surat asmıştım sana istememiştim hiç gitmeni...Tam 15 gün seni görmeden nasıl yapacaktım ben ?...Seninde elinde olan birşey değildi biliyorum.. Surat asıp seni üzdüğüm için şimdi ne kadar pişman olduğumu bilemezsin...Ama..Ama hak ver bana nerden bilebilirdim ?... Nerden bilebilirdim o konuşmanın son konuşma olacağını?....Nerden bilebilirdim lanet bir pazar günü o gazetenin ilk sayfasında senin fotoğrafını göreceğimi...Nerden bilebilirdim eve dönüş yolunda kaza yapacağını ve nerden bilebilirdim o minik ruha bir daha asla dokunamayacağımı...

Bugün doğum günün senin...Seni tanıdığım gün...Yeniden doğduğum gün..

Her yıl olduğu gibi yine mezarına geldim...Yine uzaktan izledim seni..Yine gelemedim yanına..Yine bakamadım toprağına..Evet senden sonra uzun bi süre toparlanamadım...Alkole bulaştım..Rüyalarıma girip kızardın hep bana kendime gelmemi söylerdin.. Hayatın devam ettiğini beni mutlu edecek kişilerle mutlu olacağım ilişkilere başlamam gerektiğini söylerdin hatta o kişiyi bile sen seçerdin...Ve çıkarken rüyamdan "Her zaman gülümse" derdin bana...

Dinledim seni..dediğini yaptım..beni gerçekten seven kişilerle ilişkiler yaşadım..Bende sevdim, sevildim...ama olmadı...Bir çoğu terketti beni bazende ben terkettim...

Peki sen... sen bu yıl neden gelmedin rüyama? ...Neden göremedim seni.........Meleğim........

...... Kızdınmı bana...Yoktu kötü bir niyetim en iyi sen tanırsın beni...Gerçekten biliyorum çok zarar verdim kendime ama iyi olmaya çalıstım hep...Hani hep gül diyordun ya gülmeye calıştım hep, güldümde..Senin için güldüm, sana güldüm...Bıraktın mı beni?...seslensem yine sana...

Bu gece...Bu gece yine gelir misin rüyama?...

.............(Doğum günün kutlu olsun).....................

//Boogee

boogee tarafından düzenlendi
İmla hataları düzeltildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sebepsiz yere,saçma sapan şeylerden uykumun kaçışı. Oyalanmak için siteye bakmam. Gecikmiş bir kutlama sanıp başlığa tıklamam.

Ve...

Gözlerimde biriken bir kaç damla yaş.

Sonu geç de olsa kavuşmalarla biten özlemler yaşıyoruz. Ama bazılarımız hiç kavuşamıyor bunu unutuyoruz.

Satırların üstüne yazılabilecek çok da şey yok aslında.

Doğum günü kutlu olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olsaydı da sarsaydı kollarıyla sımsıkı seni ...

Yüzündeki o hüzünü son buldursaydı...

Hep gülseydin onun varlığıyla

Keşkelerini unutman en azından unutmaya çalışman ve mutlu olman dileğiyle boogeem...

Doğum günü kutlu olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün doğum günün senin...Seni tanıdığım gün...Yeniden doğduğum gün..

Neden bıraktın beni ?...Neden bindin o arabaya ve neden gittin o lanet yere ?... Oysa hiç istememiştin gitmek

Dinledim seni..dediğini yaptım..beni gerçekten seven kişilerle ilişkiler yaşadım..Bende sevdim, sevildim...ama olmadı...Birçoğu terketti beni bazende ben terkettim...

.........................

bir ses duydum, kalktım masadan, kapıya yöneldim...

ses gitti...

bir ses duydum, camı açtım, dışarı baktım....

ses gitti...

bir ses duydum, uzundu mesafe, bağırdım...

ses gitti...

bir ses duydum...

kalktım yerimden, yürüdüm...

ses gitti..

ben peşinden gittim...

ses durdu..

ben durdum..

ses içime girdi...

ben ses oldum...

"hep gülümse..."

tşk...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zamanın dışındayım...

suskunluğumun sebebi yok işte...

tek başımayım her daim...

tek başıma kaldım her sonda...

film başladı...

tek oturdum o koltuğa...

sakin değil bizim buraların bulutları...

her yanım boştu..

koltukları dolduranlar oldu sonra...

ama durmadılar hiç...

geldiler, oturdular, izlediler....

gittiler...

kalan bendim...

filmin sonunu merak eden olmadı bugüne kadar....

kalan bendim...

konusunu merak eden olmadı bugüne kadar...

bilen bendim...

film devam ediyor...

ben buradayım...

yanıma gelen yine yok...

yine yalnızım...

bir melek beni düşünde görüyor...

geliyor yanıma...

oturuyor...

izliyor filmimi...

kokusunu hissediyorum...

ruhumu veriyorum ona...

ruhunu hissediyorum...

dokunuyor bana, yaşamı hissediyorum...

sonra;

melek uyanıyor...

gidiyor yanımdan...

rüya bitiyor...

ben, yarım kalıyorum....

................

bu kadar işte....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zamanın dışındayım...

suskunluğumun sebebi yok işte...

tek başımayım her daim...

tek başıma kaldım her sonda...

film başladı...

tek oturdum o koltuğa...

sakin değil bizim buraların bulutları...

her yanım boştu..

koltukları dolduranlar oldu sonra...

ama durmadılar hiç...

geldiler, oturdular, izlediler....

gittiler...

kalan bendim...

filmin sonunu merak eden olmadı bugüne kadar....

kalan bendim...

konusunu merak eden olmadı bugüne kadar...

bilen bendim...

film devam ediyor...

ben buradayım...

yanıma gelen yine yok...

yine yalnızım...

bir melek beni düşünde görüyor...

geliyor yanıma...

oturuyor...

izliyor filmimi...

kokusunu hissediyorum...

ruhumu veriyorum ona...

ruhunu hissediyorum...

dokunuyor bana, yaşamı hissediyorum...

sonra;

melek uyanıyor...

gidiyor yanımdan...

rüya bitiyor...

ben, yarım kalıyorum....

................

bu kadar işte....

anladın sen....teşekkürler dilimden cıkaramadıklarımı döktüğün için..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler... Gerçekten teşekkürler, bazı şeylerin değerini daha iyi anlamamı sağladığın için. Bilmiyormuydum, biliyordum tabi ki ama bir süredir unutmuşum...

Teşekkürler...

Doğum günün -her ne kadar üzerinden bir miktar süre geçmiş olsada- kutlu olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

melekler asla gtmez desem?

her an ruhunu izler ve seni korur desem?

yada sevmeyi asla bırakmaz desem?

yüzündeki gülümseyi uzaktan da olsa izledinde mutlu oluyordur desem?

birazda olsa gülümseyemez misin yeniden...

ve bu arada iyiki doğdun melek...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyaların ardına gizleniyorum. Bu umutsuzlukta tüm stoklarım tükendi. İnsani hislerden uzaklaşıyorum.

Yardım etmeyin bana iyileştirmeye çalışmayın.

İnce parmaklarına cocukca uzanmak istiyorum.

Masanın altından gizlice parmaklarımızın birbirine değmesini.

Bu gerçek artık bir rüya oldu uykularıma. Yeni bir günün ardından yine yeni bir gün eksik bir gün.

Acıların üstüne kurulu yaşamlarımız. Mutluluk değil. Sadece acıların üstüne mutlu oluyoruz.

Ne kadar acı değil mi? Cehennemde bir ömür.

Bu doğum gününde tüm gün uyumak istiyorum. Belki o dokunuşu hissederim işaret parmağımın ucunda. Tüm dünyanın acılarına bedel bir mutluluk. Umudumuzun hiç tükenmediğini anlıyorum. Onlarca acının üzerine mutlu olabildiğimiz bir örümcek ağı. Saydam ve ince yapısına rağmen sağlamlığı ile hayata tutunan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine ve yeniden aynı gün.. Farkındayım artık daha rahatım bu durum canımı ne kadar sıkıyor olsa da sanırım olması gereken bu.. Sadece şunu bil zor zamanlarda kendi derdimle uğraşsam bile sen hep o çocuk kalan yanımda olacaksın ve hep hatırlanacaksın bugün, yarın ve daima... 27. yaşın kutlu olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...