Jump to content

Kutsal Gizemler

denizinci

Önerilen Mesajlar

Kutsal gizemler hakkında bir film yapım aşamasında. Tanıtımı izlemek isteyenler için;

filmde gizemli konular, bilimsel açıklamalar, Altın oran nedir ve nerelerdedir, mucizeler gibi konular anlatılacak. izlemenizi tavsiye ederim... ayrıca faceboook'ta "altın oran ve kabe mucizesine hayran olanlar" adında grubu da var, geniş bilgi ve örneklere yer veriliyor.

iyi seyirler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir belgesele benziyor....

Anlatacakları konuların hepsi güzeldir muhtemelen.... Ama Altın oran her zaman çok merak etmişimdir...Neredeyse her şeyde bu altın orana rastlanıyor...

Eylül 2009'da çıkacakmış... o zamana kadar nasıl bekleyeceğiz şimdi bunu:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bir belgesele benziyor....

Anlatacakları konuların hepsi güzeldir muhtemelen.... Ama Altın oran her zaman çok merak etmişimdir...Neredeyse her şeyde bu altın orana rastlanıyor...

Eylül 2009'da çıkacakmış... o zamana kadar nasıl bekleyeceğiz şimdi bunu:)

dikkat ettin mi bilmem ama son cümle beni çok etkilemişti nasıl bekleyeceğimiz konusunda." 2009 yazına kadar hayatta kalmaya çalışın....." nasıl beklersek artık merak ederek...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dikkat ettin mi bilmem ama son cümle beni çok etkilemişti nasıl bekleyeceğimiz konusunda." 2009 yazına kadar hayatta kalmaya çalışın....." nasıl beklersek artık merak ederek...

şayet belgeseli hakkkıyla yaptılarsa çok ses getireceğe benziyor... Onlarında dediği ne yapıp ne edip o vakte akda hayatta kalmak gerekli...:):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Kutsal kitaplardaki mucizevi haberler, DÜnyanın Altın oran noktası, Hz İsa ve Hz Muhammed hakkındaki büyük gizemler, bilimsel kanıtlarıyla" diyordu videoda. Benimse

eylüle kadar sabrım yok, az da olsa bir şeyler öğrenmem lazım. Film sinemada gösterilmeden önce kitabı çıkıyormuş. Ben sipariş ettim, kısa zamanda basılıp göndereceklerini söylediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel paketlenmiş büyük yalanlara hazır olun o zaman meraklı küçük kardeşler... :)

Ah insanoğlu inanmak istediğine kolayca inanır...bunu bilen uyanıklarda insanoğlunun bu zaafını sonuna kadar sömürürler.:ermm:

"kolayca" derken? sence neye nasıl güvenip inanmalıyız. Kuran ya da hadis dayanaklıysa ben neden inanmayayım? bu kolayca inanmak mıdır???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...