Jump to content

Önceki Hayat

gredeath

Önerilen Mesajlar

önceki hayat diye birşey varmı?

ben yeni birini gördüm sevdim yani çocuğu daha önce hiç görmedim ama sanki böyle daha önce tanıyormuşum onunla güzel vakitler geçirmişim gibi bi elektrik alıyorum sanki önceki hayatımda onunla birlikteymişim varsa tabi ben çoğu zaman bişeyleri önceden seziyorum kafamda kurduğum şeylerde birebir oluyor hiç kimseyi kafamda sevdiğim çocukla birlikteyken kuramazken onu kurabiliyorum sizede böyle bişe oldumu hiç?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) benimde öyle biri var. onu daha önceden tanır gibiyim.bakışları o kdr tanıdık ki.ve en önemlisi.kantinde uyurken o kapıdan girdiğinde anlayıp uyanıp bakıyorum.onu hissediyorum:) böyle birşey var.ama önceki hayat olarak tanımlanır mı bilmem:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

umarım yanılmazsın..:) önceki hayat... aslında tam anlamıyla önceki hayat diyemeyiz ama bu tür şeyler hissiyatla ilgili olduğundan hislerinde seni yanıltmıyorsa yanılmazsın..tabi Leonela^nın dediği de doğru çevre her zman etkilemiştir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:) benimde öyle biri var. onu daha önceden tanır gibiyim.bakışları o kdr tanıdık ki.ve en önemlisi.kantinde uyurken o kapıdan girdiğinde anlayıp uyanıp bakıyorum.onu hissediyorum:) böyle birşey var.ama önceki hayat olarak tanımlanır mı bilmem:)

zuahha o senin dediğin aşk olmasın sakın :D önceki hyt fln dğl ya bu hayat :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...