Jump to content

Karanlığın İçinden Çıktı

trablon

Önerilen Mesajlar

Henüz yeni kendimi toparladım arkadaşlar fakat hala olayın etkisini üzerimden atamadım buraya yazıyorumki eğer başkasınada böyle bir demon gelirse en azından ufak bir fikre sahip olur.

Son zamanlarda üstümde bir ağırlık vardı güneşede çıkamaz olmuştum hatta burada yardım bile istemiştim üstümde büyü olduğundan şüpheleniyorum diye .Aşırı bir baskı hissediyordum üstümde dayanamayacak haldeydim ve en son bunalımdan halsiz kalıp yatağımda yatarken odam birden karardı bütün ışıklar gitti odamdaki lambamın ve bilgisayarımın ekranı söndü .İlk önce elektirikler gitti sandım fakat etraf tamamen kararmıştı anormal bir karanlıktı.Açıkcası korktum hemen kapıya yönelmeye çalıştım ne kadar göremesemde nerede olduğunu tahmin etmem normaldi yıllarca bu odada yaşadım fakat harekette edemiyordum .Hala sırt üstü yatağımda yatarken birden odam sallanmaya başladı hatta yataktan düşecek dereceye geldim sonra 2 kırmızı gözleri gördüm hala yataktaydım kımıldıyamıyordum sırt üstü yatıyordum ve tam önümde 2 kırmızı göz vardı .Bi an korkudan blincimi kaybedecek gibi oldum sonra dua okumayı düşündüm bu arada din ile fazla aram olmadığı için çocukken öğrendiğim dua ları hatırlamaya çalıştım tam o anda bi kahkaha patladı odada bayılmak istiyordum acaip bayılmak istiyordum dayanamıyordum çünkü bu kadar korkuya sonra yatağımda bir güç beni hafifçe kaldırmaya başladı 20-30 cm yataktan ayrılmışımdır havada asılı gözlerimden yaşlar geliyordu lütfen bırak beni canımı bağışla diyordum içimden sonra bana seslendi hmm dedi demek canını bağışlamamı istiyorsun .Sesi direk beynimden çıkmıştı telepati kurmuştu benle.Evet dedi ben ne yaptım sana diye yalvarmaya başladım birden SUS diye bağırdı beynim patlıyacak gibi oldu .Senin canını almıyacam senle anlaşma yapmaya geldim sana büyü yaptılar ve sendew yardım arıyordun bende hep seni izliyordum dedi.Kim yaptı bana büyüyü ben kime ne yaptım dedim .Kalbini kırdığın birisi dedi ve eğer yardımımı almazsan en fazla 2 ayın var 2 ay içinde kafayı yiyip kendini öldürürsün bunalımdan dedi .Gerçektende öyleyd git gide kafayı yemek üzereydim günde 4 saat yataktan çıkmadığım oluyordu sonlarda.beni bıraktı üstümden gücünü çekti ama oda hala kapkaranlıktı sadece kırmızı gözleri görünüyordu üstümdeki ağırlık kalkınca rahatladım korkumuda biraz hafifletti bu peki dedim sen şeytansın o anda sözümü kesti ben şeytan değilim dedi benim ne ve kim olduğumu sana söylemekde zorunda değilim dedi ben sana kurtuluş sansı sunuyorum yerinde olsam kaçırmam dedi .peki dedim bir anlaşma varsa karşılığındada bir şey olur ne istiyorsun dedim .Bana ben senden sadece arkadaşlığını istiyeceğim başka bir şey değil dedi .Kendimi toparladığım için birazda bu tür konuları az çok bildiğim için sana ne ruhumu satarım nede kölen olurum dedim.Yeniden güldü sadece arkadaşım olacaksın zamanı geldiğinde beni çağırırsan sana yardım edeceğim ve karşılıklı olarakda sen bana yardım edeceksin tabi canın isterse fakat şu an için sadece aramızda bir bağ olacak kabul edersen bir daha acı çekmiyeceksin ve sana karşı olan bütün kem gözleri dağlıyacam dedi .Bak dedi görüntüm ve sana verdiğim korkunun farkındayım işin aslını sana anlatayım bizlerin arasındaki bir insanla arkadaşlık demek bir bağ kurmak demektir sana çok kötü bir büyü yaptılar 3 ay kara büyüye dayandın aklını yitirmeden ve çektiğin acılar ıstırap senin ruhunu aşırı güçlendirdi fakat bu kara büyü senin gibi cahil fakat çok dayanıklı biri olsada çözümünü bulamazsan zamanla seni yok eder arkadaşlığımız karşılığnda aramızdaki bağ ile senin gücün beni güçlendirecek seninkide beni ve büyüyede kaldıracam.Mantıklı geldi bazen anlık kararlarım olur ve olduda tamam dedim elini uzat dedi elime sivri bir cisim verdi eline batır ve benimle el sık dedi çok keskindir hafifçe sürt o işini iyi görecektir korkma dedi dediğini yaptım hafif bi acı oldu elimde ve el sıkıştık sonra odadaki karanlık içime doldu daha sonra yeniden dışarı çıktı .Odada artık kırmızı gözlerin yanında karanlık bi silületde görmeye başladım anlaşmamız yapıldı bundan sonra bir parçam içimde beni hissedip çağırdığında yanında olurum üstündeki büyüyü de aldım fakat bundan sonra ışıktan kendini sakın ve artık çevrende garip silületler görürsen şaşırma onlar her zaman sizin etrafınızda olurlar fakat artık sende karanlıktan sayılırsın görürsen görmemezlikten gel dedi ve sonra kendini nasıl hissediyorsun dedi mükemmel dedim gücünün anlaşmamıza göre senin yarın benim yarım benimkide senin bende kendimi çok güçlü hissediyorum gerçekten karanlık seni çok güçlendirmiş ama farkında değildin fakat bundan sonra farkındasın ve artık gitmeliyim konuştuklarımızı unutma arkadaşım dedi ve kırkırdadı ve odam normale döndü...

Kendimi gerçekten iyi hissediyorum artık fakat geceleri camdan bakamıyorum arkadaşlar siz siz olan karanlığın içinden gelenle anlaşma yapmayın en yakın bi zamanda bir hocaya gideceğim inş kurtulurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rüya veya karabasan diye tahmin ediyorum.Psikolojik bir olayda olabilir.Şeytani varlıkların gözleri neden hep kırmızı olur ve karanlıktan çıkarlarki sanki :) yalnız tavsiyen süpermiş siz siz olun karanlığın içinden gelenle anlaşma yapmayın :D emin ol hoca seni kurtarır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Atıp tutmak bi kenara demonlar "durduk yere" gelebilir ama "böyle" gelmezler :);)

Demonlar durduk yere gelebilir ama onları cağırmak gerek yada zarar vermek lazım yada her türlü şey ... Evet böyle gelemezler zaten demon gelse insanı delirtir öle gider ... cinlerden korkmam ama demonlardan tırsarım biraz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana ne ruhumu satarım nede kölen olurum dedim. :D yaa kusura bakma arkadaşım ama bu kısımda gülmekten yerlere yattım :D bu son oyun kitabından bir bölüm gibi geldi bana.. bence senden iyi bir yazar olur.. Üzgünüm ama bence sende bu yazdıklarına inanma..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk gördüğümde bu yazıyı garanti palavra, gene siteye yeni üye olan üyelerin attığı cinsten uydurma hikayelerden dedim ama sanki gerçeklik payıda var gibi geldi. ama şuda kesinlikle doğru ki çok gülünç bir yazıydı. bazı kısımları sadece dikkatimi çekti o kadar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk gördüğümde bu yazıyı garanti palavra, gene siteye yeni üye olan üyelerin attığı cinsten uydurma hikayelerden dedim ama sanki gerçeklik payıda var gibi geldi. ama şuda kesinlikle doğru ki çok gülünç bir yazıydı. bazı kısımları sadece dikkatimi çekti o kadar...

evet bazı kısımları benimde dikkatimi çekti

--------------------

hobilerine demon yazmış bana şimdi ilginç geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw demon yazmasına bakma profiline. bunlar kandırmaca yaw. hem yaşadığı olaydan şikayet edicek hemde hobileri arasına bu olayları yaşatan varlığı yazıcak yani demon. eğer hikayesi etkili olmasını istediği için öyle yazmış olabilir. sonuçta bodoslama foruma atlayıp bir hikaye yazınca çok sırıtıyor. ama belli olmaz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seninle anlaşmaya geldim diyor 1... şeytan olmadığını aksine kurtarmaya geldiğini söylüyor 2.. gözleri kırmızı 3.. bizim bildiğimiz eski çocukluk dönemlerine özgü karabasan tipi ve birazda bilinçaltı.. ama sen bunları rüyada değilde uyanıkken yaşadıysan aman bize de gelmesin bu tarz şeyler

cloud_above_myhead tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. Demonlar durduk yere gelmez cağırman gerekli... 2.Cinler genellikle böle musallat olurlar fakat onlarında o kadar gücü yok be ...

3. fazla supernatural izlemişsin biraz ara ver derim

Aynen ama doğruysa ki doğrudur yani inanmamakda biraz önyargıdır ancak doğruysa gerçekten korkutucu olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...