Jump to content

Bugün Enerji Çıkışı Gibi Birşey Yaşadım

CrosHifSeyTan

Önerilen Mesajlar

Bugün hiç uyumamıştım netten cıktıktan sonra saat 7 gibi uykuya dalacaktım alarmımı kurdum 7:30 ...

Dedimki bari astral denemesi yapayım , bir arkadaşımız tavana odaklan demişti biraz odaklandım böle ucusan enerji çıkışı gibi birşeyler gördüm gitgide büyüyordu sonra bana doğru geldi ... dedim ya göz yanılması beynimin oyunları yok öle birşey !!! Sonra tekrar o enerji toplanması gibi birşey oldu büyüdü büyüdü başıma doğru geliyordu. İçimden ne oluyor lan dedim ... Dahada görmedim acaba neydi :S enerjilerimi gördüm yoksa beynimin oyunlarımıydı anlamadım gitti ?? sizce neydi??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

izliyordum astral seyahat olduğunu sanmıyorum açıkcası anlatılmaz birşeydi böle ordan burdan enerji geliyordu sanki beyaz tam değildi havada ucuyor gibiydi ilk başlarda küçük sonra büyüdü büyüdü yüzüme doğru geliyordu ... Sonra tekrar oldu lan ne oluyor dedim ben uyuyacam dedim kafamı koyduğum gibi uyudum birşeyler gördüm ama hatırlamıyorum neyse sonra alarm caldı uyandım :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...