Jump to content

Halıdaki ayak sesleri ?

jellypoonpuffy

Önerilen Mesajlar

Az önce forumda bir arkadaşın başına geleni okurken aklıma geldi benimde yaklaşık 3 ve ya 4 sene oluyor bu olayı yaşayalı olay şu ben o zaman cinlerle hiç ilgilenmezdim böyle varlıkların ismini duymuştum ama ne aklımdan geçerdi ne çağırırdım korkardım ama tati yinede her neyse ben o zaman 10 yaşında falandım bir akrabamızın evinde kalıyorduk + o ev zaten bana hep sıkıntı vermişti o yaşımda bile her neyse gece yalnız uyuyordum herkes uyuyordu zaten neyse benim uyuduğum odanın kapısı aralıktı birazda o zaman küçük olduğum için odanın ışığı açıktı karidorda çok uzun ve ince yerde halıfileks gibi bir şey var heryerinde yürüyünce ayak sesi çıkıyor ben tama karidorun ortasındaki oda da uyuyorum sağ tarafıma doğru olan yerde wc ve banyo var ve yatak odası var sol tarafıma doğru olan yerde mutfak onun yanında da misafir odası var yatak odasında kimse uyumuordu banyo ve wc de de kmse yoktu sadec msfr odasında 2 kişi uyuyordu sonra ben birden uyandım ve karidorda ayak sesleri duydum sürekli yürüyor hiç mi bitmez yol bitmiyor işte sürekli yürüyor sonra hafiften kesildi ses bende hemen kalktım msfr odasına doğru yürüdüm annem ve babam uyuyorlardı hııı ayrıca msfr odasına giderken tam mutfağın önünden geçtim geçer geçmez hani çekmece açılırda hızlı kapatınca 1 ses çıkarya aynı o ses çıktı tabi ben hızlı hızlı aannemlerin yanına gittim anlattım olayı şöyle böyle siz kalktınız mı hiç dedim hayır kızım sana öyle gelmiştir yok öyle bir şey falan dedi ama eminim sizce ne olabilir veya başına böyle bir şey gelen var mı hala merak ediyorum hep aklımda soru işareti olarak kaldı ???

--------------------

Eklemek istiyorum bunlar rüya veya karabasan değil eminim oradan biride geçmedi seslendim zaten anne diye ki annem olsa içeride girip bana bakardı üstümüm fln örterdi babamda aynı ve ben o sesler tam başlarken sanki birisi beni dürttü şak diye gözlerimi açtım ne olabilir bu ya ??????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendini kendini korkutmak konusunda insanın üstüne yoktur.gerçekleri beynin oyunlarından ayırmak oldukça güçtür ve bu konuda beyin gerçekten yeteneklidir.ben de bir ara geceleri birinin koridor halısını haşur huşur temizlediğini duyuyodum.her kimse ellerine sağlık dedim gücüne gitti herhalde bıraktı:D karşına birşey dikilmediği sürece pek üstüne gitme derim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[/b]

kendini kendini korkutmak konusunda insanın üstüne yoktur.gerçekleri beynin oyunlarından ayırmak oldukça güçtür ve bu konuda beyin gerçekten yeteneklidir.ben de bir ara geceleri birinin koridor halısını haşur huşur temizlediğini duyuyodum.her kimse ellerine sağlık dedim gücüne gitti herhalde bıraktı:D karşına birşey dikilmediği sürece pek üstüne gitme derim

:D:D:D süperdi bu :D ama ben kendimi korkkutmuyorum ya nasıl bu kadar korkusuzsunuz ben neden böyleyiiim :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi şöyle birşey var kendini korkutup korkutmadığından emin olamazsın beyin senin beynin,senden ayrı çalışıp bunu anlayacak halin yok:D ama diyosan ki ben beynimi elime alırım efendim bana musallat oldular, o zaman birazcık kurcalarsan siteyi buna benzer olaylara tavsiyeler mevcut:D kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaşlar ya %100 cin ya.belli başlar şeyler yaparlar.bak aklında halıdan yürüyince ses çıktığı kalmış o yüzden öyle es çıkartmışlar.ama hush un dediği gibi karşına bişey dikilmediği sürece korkmana gerek yok ki zaten onlarla kork diye ses çıkarıyolar.duanı et ve yat.bişey olmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onlarında bir insanlar gibi enerjileri var hatta saf enerjiden(ruhumuz gibi) oluşmuşlardır. sen onlardan korkarsan onlarda seninle daha çok oynar ve auranı(enerji akımını) bozarlar. buda dengesizlik yapabilir biraz. zaten cinlerle uğraşan insanlarda her zaman dengesizlikler mevcuttur. çünkü onların etki alanına girmeyi iradenle karşı koymazsan birşekilde kabul etmiş gibi oluyorsun ama irade senin tabii. korkma dengeli davran yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen sakin :) Herkes istediği konuya yazabilir elbette. Konuların son kullanma tarihi yok. Ayrıca üyeler benzer şeyler yaşamış da olabilirler ve o konu üzerinden devam da edilebilir. Bu şekilde yaklaşmanız doğru değil uyarmak isterim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ergenlikte yada çocuklukta kurulan hayali varlıklar ile , bunlar arasında irice bir fark var ;)

her ikisinide yaşamaya başladığımda 6 yaşımdaydım, doktorum bile onların hayali arkadaşlar olduğuna inandırmıştı beni.. oysa hayali arkadaşım bi kızdı birkaç sene derdimi anlatamadım ta ki burhan amcayla tanışana kadar (burhan Z. Sanus)

Yani diyeceğim şu ki çocuk bile olsanız kurduğunuz hayali varlık ile paranormal varlıklar arasındaki farkı anlayabilirsiniz . Hayalinizde kurguladığınız varlık size tabidir. Sizin bilinçaltınızda hareket eder , siz yönlendirirsiniz.. Belki ikinci bir kişilik gibi, olmak istediğiniz gibi.

Hiç bir çocuk hayalişnde arkadaşı olarak kurguladığı obje tarafından rahatsız edilmez , Çünkü Korku bir duygu değil savunma mekanizmasınıdır. Beyin çaresiz kaldığı zaman korkar , oysa beyin kendi isteğiyle çaresiz kalmaz bu durumu önce izole eder..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cocuklar hayalk kurar ergenler dıgıl demıssınız bende ergen oldukları donemde gorduler demedım zaten o zamanlarda herkezın bı geçiş zamanı olur ama kendını arama cabaları yani.ozamanlar genelde hayaller goruyolar yada dıkkat cekmek ıcın yapıyolar bunları ..suan benımde bir kadesım var 3 yasında herkez ondan yasca buyk evde oynıcak kımsesı yok fark edıyorum bazen bırılerıyle konusuyo hatta benım odamda bırının kaldıgını soyluyo adı mark mıymıs neymiş..gercekmı bılınmez arkadasında oyle belkıde hayaldı belkı gercek acab a hala goruyormu onu soylememıs ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim konum yüzünden tartışma çıkmış ben özür dilerim acaba görüyor mu derken beni mi kast ettin bilmiyorum ama aynı şeyi hala görmüyorum veya hissetmiyorum ama başka türde şeyler var mesela (özellikle yalnızken) arkamda birisi varmış gibi hissediyorum hatta şöyle yandan yandan bakarsam bir karartı görüyorum ve o an beni kesseler hissetmem (korkudan) bazen odaların kapıları açıkken önlerinden geçiyorum mesela içeride bir karartı bir gölge vs. artık bıktım bu hissettiklerimden bilmiyorum belkide ben kuruyorum ama yinede öyle çok korkuyorum ki bazen koşuyorum evin içinde o derece yani :( Ergenlik konusuna da gelince o kişiden kişiye değişir tamamen ama genelde 10-11 yaşlarında (kızlar için) belirtiler başlıyor diye biliyorum yani sanırım bloodsucker arkadaşın söylediği gibi ha birde bütün kızlarda oluyor mu bilmiyorum ben yakın arkadaşlarıma vs. soruyorum onlar bende de oluyor dedi bahsettiğim şey şu regl olduğum zamanlarda yanımda birileri yokken arkamdan [bu sefer çok çok çok hissediyorum] birisi yürüyor yine o da karartı şeklinde baya baya beni takip ediyor başına böyle birşey gelmiş olan var mı ??? Ve varsa o ne ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana her allahın günü olması ne anlama geliyor peki? Ben de ilk başlarda deliridğimi hayal gücümün çok fazla çalıştığını düşündüm.Ama sonra bi şekilde emin oldum hergün beni bişey rahatsız ediyor ve bundan kurtulamıyorum.Korunmak için elimden gelen herşeyi yaptım.Am abaşaramıyorum.Her geçen gün daha çok ele geçiriyor beni.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana her allahın günü olması ne anlama geliyor peki? Ben de ilk başlarda deliridğimi hayal gücümün çok fazla çalıştığını düşündüm.Ama sonra bi şekilde emin oldum hergün beni bişey rahatsız ediyor ve bundan kurtulamıyorum.Korunmak için elimden gelen herşeyi yaptım.Am abaşaramıyorum.Her geçen gün daha çok ele geçiriyor beni.

Aynen ya neden böyleyiz korkularım beni ele geçirecek sanırım yakında evde koşturarak hareket etmekten bıktım korkmaktan bıktım ooooof of

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evde koşturarak hareket etmekten bıktım

coğu kez bende evde koşturarak hareket ediyorum özellikle kapali alanlarda bulunduğum zamanlar cok tegirgin oluyorum dışarıda böyle bir sorunum yok çok rahatım ancak evde yanlız kalmak zorunda olduğum zamanlar ışıkları açıyorum televizyonları açıyorum ve evin dış kapısını acıp kapıya yakın duruyorum (her an kendimi aprtman merdivenlerine atacak halde) kendimi güvende hisediyorum böylece dışarıda olduğum gibi rahatliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

coğu kez bende evde koşturarak hareket ediyorum özellikle kapali alanlarda bulunduğum zamanlar cok tegirgin oluyorum dışarıda böyle bir sorunum yok çok rahatım ancak evde yanlız kalmak zorunda olduğum zamanlar ışıkları açıyorum televizyonları açıyorum ve evin dış kapısını acıp kapıya yakın duruyorum (her an kendimi aprtman merdivenlerine atacak halde) kendimi güvende hisediyorum böylece dışarıda olduğum gibi rahatliyorum

Bu kadar benzerlik olur çünkü bende hemen hemen aynıyım aslında bazen inatla bir şey olduğuna emin olsam da koşmuyorum sağa sola bakınarak ve yavaş yürüyorum aslında istesem bunu yenebilirim farkındayım ama ne yalan söyliyeyim bazen çok eğlenceli olabiliyor (yalnızken değil tabi) cinlere inanırım zamanında bu konulara çoook uğraştım eğer yalnız değilsem ve bize zarar verebileceğini düşünmüyorsam eğlenceli bile olabiliyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim konum yüzünden tartışma çıkmış ben özür dilerim acaba görüyor mu derken beni mi kast ettin bilmiyorum ama aynı şeyi hala görmüyorum veya hissetmiyorum ama başka türde şeyler var mesela (özellikle yalnızken) arkamda birisi varmış gibi hissediyorum hatta şöyle yandan yandan bakarsam bir karartı görüyorum ve o an beni kesseler hissetmem (korkudan) bazen odaların kapıları açıkken önlerinden geçiyorum mesela içeride bir karartı bir gölge vs. artık bıktım bu hissettiklerimden bilmiyorum belkide ben kuruyorum ama yinede öyle çok korkuyorum ki bazen koşuyorum evin içinde o derece yani :( Ergenlik konusuna da gelince o kişiden kişiye değişir tamamen ama genelde 10-11 yaşlarında (kızlar için) belirtiler başlıyor diye biliyorum yani sanırım bloodsucker arkadaşın söylediği gibi ha birde bütün kızlarda oluyor mu bilmiyorum ben yakın arkadaşlarıma vs. soruyorum onlar bende de oluyor dedi bahsettiğim şey şu regl olduğum zamanlarda yanımda birileri yokken arkamdan [bu sefer çok çok çok hissediyorum] birisi yürüyor yine o da karartı şeklinde baya baya beni takip ediyor başına böyle birşey gelmiş olan var mı ??? Ve varsa o ne ?

yanı savunmasızken oluyo bınevii düşünmemek gerekır dıcem ama bı sure sonra ısteedende olsa o gunler yaklasınca yıne olucakmı telası sarıyo ınsanı :( zor bırsey ya bana da oluyo arada hatta sıksık dua dıyolar hıc etkı etmıyor.sanırı alısmak en ıyısı :S

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...