Jump to content

Neden hep keşke Atatürk yaşasaydı deriz!!!

Deaths_Expulsion

Önerilen Mesajlar

Evet neden hep keşke Atatürk yaşasaydı , keşke Atatürk ölmeseydi deriz? Neden kara kara keşke Atatürk ölmeseydi demektense onun yerine geçmeyiz? Atatürk'ün bu ülkeyi emanet ettigi gençlerin bunu söylemesi çok anlamsız geliyor bana. Bu karamsarlık nereye kadar gider... Hoş keşke bunu söylemekle kalsalar biçok genç kişiden duydugum Atatürk bu ülkeyi niye kurtardıki,kurtarmasaydı bizde olmazdık ozaman hiçbiderdimizde olmazdı nebiçim bi düşüncedir bu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bugüne kadar onun ışığından kimse yürümedi diye böyle diyoruz...keşke kurtarmasaydı diyenlere ise anlam veremiyorum eğer böyle bir lider çıkıp bize özgürlüğümüzü kazandırmasaydı bu seferde neden bizi kurtaran kimse çıkmadı diyeceklerdi kesin. Anlamsız bi söylem...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buket güzel söylemiş...Öyle bi alıştı ki insanlarımızın çoğu kendi otursun koltukta bi Mustafa Kemal daha gelip kurtarsın yok öööle....Mustafa Kemal boşa söylemedi "Muhtaç Olduğunuz Kudret Damarlarınızdaki Asil Kanda Mewcuttur" diye....Uyanın kendinize gelin...Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir kere milliyetcilik kavraminin anlamini iyice kavramak lazim milliyetcilik sirf turk degil diye baska bir insani katletmek degildir biz turk olabiliriz ama herseyden once insaniz bir ermeniyle benim aramda hicbir fark yok onuda allah yaratti benide onunda iki gozu var bende ne zamanki benim toplumum hakkinda inanmadigim seyler soyler kotuler o zaman konusma platformlarinda tv lerde yayinlarda dogru bildiklerimi savunurum asla silahi alipta Allah in veridigi cani almaya kalkmam bizim anlayamadigimiz kavram hepimiz kardesiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...