Jump to content

Astral Seyahatteki Varlık

betrayalmarduk

Önerilen Mesajlar

Astral seyahate başarılı olarak ilk çıktığımda siyah bir varlık gördüm sonra kısa bir süre sonra bu varlığı gerçek hayatta görmeye başladım ilk gördüğümde korkmuştum onu yaklaşık bir yıldan beri görüyorum ama tam olarak iletişime geçmedim en son iki gün önce o varlığı tekrar gördüm bu sefer çok tuaf bir sesle ismimi telafuz etti ilk baş bu sesi kafamda yarattım sandım ama sonra tekrar aynı ses tekrar benim ismimi söyledi onunla tam olarak iletişime geçmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Biri bana onu astral seyahatte ilk çıktığımda gördüğüm için o varlığın benim koruyucu meleğim olabileceğini söyledi acaba bu doğru olabilir mi ve onun benim koruyucu meleğim olduğunu nasıl anlayabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astral seyehata cıkarken insanların içinde bir takım korkular olur, bilincaltına yerlesen korkular mesela cinle karsılasır mıyım ? karabasan görür müyüm vs.Eger cıkmadan önce bunları düşndüysen bilincaltın yaratmıs olabilir.

Kesinlikle ondan korkma derim sana cesaretini topla iletişime gecmeye calıs.

Bildigim birşey daha var Astral Varlıklar sana zarar vermez.Unutma sen insan olarak ondan üstünsün..

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu varlığı gördüğüm astral seyahate çıkmadan önce böyle düşüncelerim yoktu, içimde korku falanda yoktu evet insan olarak ondan daha üstünüm ama o varlık obsede olmuş varlıkda olabilir bundan pek emin değilim peki onunla nasıl iletişime geçebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz arastırma sonucu buldum senin gibi farklı varlıklar gören birine verilmiş cevap

Her varlığa yaklaşmamak gerektiği gibi bu varlıkların söylediği her şeyi de doğru olarak kabul etmemek gerekir.Ayrıca beş yüz yıl gibi bir süre boyunca aynı katta hapis kalmış bir varlık muhtemelen dünyada obsede olmuş veya büyü yoluyla ruhu 0 katına hapsedilmiş bir varlık olabilir.Böyle varlıklardan uzak durmak ve söyledikleri konusunda ihtiyatlı davranmak gerekir.En iyisi onlara yaklaşmamak diye düşünüyorum hatta ve onların saldırısının karşısında aniden fiziksel bedene dönüş yapmak yapılabilecek en kötü şeylerden biridir ki zaten istedikleri de budur,böyle bir durumda bu varlık sizin enerjinizden beslenebilir. "Bu gibi durumlarda imajine edilecek bir koruyucu piramit sizi koruyabilir."

Koruyucu Piramit: Şöyle ki Astral Katlar'da çalışma yaparken imajine edeceğiniz bazı imgeler sizi istenmeyen varlıklardan korur.Bu bir Grimoire de olur sizin tercihinize kalmış fakat böyle karmaşık şekiller yerine kullanılacak bir koruyucu piramit (kişi bu piramitin içinde imajine eder kendini) sizi bu istenmeyen varlıkların yapabilecekleri/verebilecekleri herhangi bir zarardan korur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz nevermore u sinirlendirmeye kararlısınız anlaşılan :) Neyse susuyorum gelir birazdan kendisi

:) yok sinirlenmiyorum sadece üzülüyorum :) her astral konusunda ortaya bir bedensiz varlık sorunu çıkıyor , görüşmeler , iletişim kurmaklar vs vs . Bunları yadırgamiyorum arkadaşlar , ancak hiç bir şey öyle basit değil. Hep söylüyorum yine soyliyeyim şuur projeksiyon denemelerinde uzun süre çalışmadıkca çok fazla deneyim sahibi olmadıkca bu MÜMKÜN DEĞIL ! Kimseyi kandırmayalim orada burada okuduklarınıza da pek inanmayın , elbette bir takım varlıklar görüyorsunuz ancak bunlar cinler demonlar vs . Değil, beyninizin size yasattikları . .

Peki bu varlıklari gerçekden gören insanlar yokmu ?elbet var , ancak kapılardan geçebilecek enerji düzeyine geldiğinizde paralel evrenlerde dolaştığınızda telepati yöntemi ile iletişim kurabilirsiniz.ışte bu süreç içinde korunma piramitleri ışık kalkanlari vs gibi yöntemler lazım olacak.. Öyle 2. Astral denemenizde bedensiz varlıkla karşılaştım hikayelerine beni , bu işi cidden hayatının parçası olarak kabul etmiş birini inandıramazsiniz...çünkü , beyninizin oyunu olan görüntüler ile , paralel evrenlerdeki varlıklar çok farklı şeyler . . .

Tabi ben bunu söylüyorum ama açılan ilk konuda yine benzer şeyler yazılacak biliyorum :) bu korkular ile enerjinizi HIÇ BIR ZAMAN GEREKLI DÜZEYDE KULLANAMAZ VE PARALEL EVRENLER YADA DÜŞLER BÖLGESI OLARAK ADLANDIRILAN KISIMLARA ULAŞAMAZSINIZ. .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu varlığı gördüğüm astral seyahate çıkmadan önce böyle düşüncelerim yoktu, içimde korku falanda yoktu evet insan olarak ondan daha üstünüm ama o varlık obsede olmuş varlıkda olabilir bundan pek emin değilim peki onunla nasıl iletişime geçebilirim

Bu tarz söylemler insan egosunun dolayısıyla dinlerin yarattığı bir aldatmaca , bir üstün görüdür. Bedenli , bedensiz ve ya herhangi bir tür varlık insandan üstün değildir gibi birşey söz konusu değil. Çoğunluk olarak üstünlük onlarındır. Kendimizi egolar ile şişirip kandırmayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım bende 2 sene önce astral seyahatta aynı deneyimi yaşadım istemeden de olsa yazlığımdaki odamda uyumaya çalışırken havalandım yerde duran bi seccade vardı direk olarak ona doğru fırladım nasıl oldu bilmiorm ama aynı senn ki gibi karaltılı bir şey artık varlık vs başka bişey oda konuştu ama hiç bişey anlamadım çok araştırdım astral seyahat olduğunu öğrendim ve self trans şeklinde bu tip seslerin duyulması ve karaltı olması çok sık rastlana birşeymiş ama senn ki gibi peşime takılmadı dikkat et kendine :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. bu başlık altında bende aslında bu sitede neyi aradığımı ve merak ettiğim bir durumu paylaşayım,, bu konuda çok fazla arasştırmam oldu ama tam olarak bişey bulamadım, ... yaklaşık 10 yıl önce ünv sınavına hazırlanırken kaza sonucu beyin travması geçirdim, ve kalbim 2 dk durmuş , neyse gittim geldim ve sonrasında hala devam eden gidip gelmelerim var , deneyimim şu.. hiçbirşey yok iken bir anda olduğum yerden gözlerim açıkk bir takım görüntüler görüyorum ve kesinlikle bu dünyaya değil boyut farklı o esnada duyduyum tek şey o görüntüdeki sesler ve hatırlayamadığım simalar ve sanki orda bende yaşamaışım gibi hisse kapılıyorum bu olurken kalbimde ağrı sağ kolumda hissislik korkuu ve donma oluyor, bio enerji eğitmenim eğer o esnada kendiliğinden gelen trans( onun tabiriyle astral seyahat ) durumda kilitlenirsem bir daha çıkamayacağımı söylüyor, diğer tarafta yoga hocalarım o ölüm esnasında geldiğim yani ruhumun uzak şark dinlerine ait olduğumu ve kendiliğinden olma olasılığı az olan transa geçem olduğunu ve uyarıları net bir şekilde hatırlmam gerektiğini söylüyorlar , bu durum babamda da var oda bazen transa geçiyor ama fizikçi olduğu için o açıdan bakıyor .. gördüklerime gelirsek bende bilmiyorum , dejavu derdim yıllar önce ama olmadığı aşikar.. bu da benim maceram bitmeyen :) hala tam olarak çözemedim ama devam etmekte 10 yıldır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende dün arkadaşın verdiği müzikle astral seyahate çıkmaya çalıştım içimde garip bir his oluştu sadece odamda yım tabi bir varlığın beni izlediği şüphesi içime doğmuştu bu ürpertiyi atınca derin derin düşünemiyor insan ,Zaten Eminim Diğer Boyutlardan Bir varlığa da Denk Gelmiş Olabilirsin Çünkü meditasyon veya herhangi bir evrensel enerji kullanımında Diğer Boyutları Hissedebilir kimimizde görebiliriz , Hissetme Daha Ön planda , Ve Emin Olki Sayısızca Ruhani varlıklar Var Ben Buna eminim , Tıpkı insanların kötüsü ve iyisi olduğu Gibi onlarında var birdaha astral seyahata çıktığında ondan ne gibi bir enerji alıyorsun önemli olan bu negatifmi , poziitifmi , belki ozaman korkunu yenebilirsin mesela ben dünkü çalışmamda biraz negatif enerjinin Bir varlığın beni izlediğini hissettim sonra gece lambasının önüne geçti resemen bunu hissettim sonra korkmuyorum sonuçta ölüm yok ya dedim ve bir müddet sonra o korkuyu atlattım tabi bu biraz zor bir aşama , dediğim gibi evrensel enerjileri denediğin sürece diğer boyutlardaki varlıkları hissetmen normal olacaktır , çünkü yavaş yavaş biryerlerle bağlantılı olup sezgilerin kuvvetleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.. bu başlık altında bende aslında bu sitede neyi aradığımı ve merak ettiğim bir durumu paylaşayım,, bu konuda çok fazla arasştırmam oldu ama tam olarak bişey bulamadım, ... yaklaşık 10 yıl önce ünv sınavına hazırlanırken kaza sonucu beyin travması geçirdim, ve kalbim 2 dk durmuş , neyse gittim geldim ve sonrasında hala devam eden gidip gelmelerim var , deneyimim şu.. hiçbirşey yok iken bir anda olduğum yerden gözlerim açıkk bir takım görüntüler görüyorum ve kesinlikle bu dünyaya değil boyut farklı o esnada duyduyum tek şey o görüntüdeki sesler ve hatırlayamadığım simalar ve sanki orda bende yaşamaışım gibi hisse kapılıyorum bu olurken kalbimde ağrı sağ kolumda hissislik korkuu ve donma oluyor, bio enerji eğitmenim eğer o esnada kendiliğinden gelen trans( onun tabiriyle astral seyahat ) durumda kilitlenirsem bir daha çıkamayacağımı söylüyor, diğer tarafta yoga hocalarım o ölüm esnasında geldiğim yani ruhumun uzak şark dinlerine ait olduğumu ve kendiliğinden olma olasılığı az olan transa geçem olduğunu ve uyarıları net bir şekilde hatırlmam gerektiğini söylüyorlar , bu durum babamda da var oda bazen transa geçiyor ama fizikçi olduğu için o açıdan bakıyor .. gördüklerime gelirsek bende bilmiyorum , dejavu derdim yıllar önce ama olmadığı aşikar.. bu da benim maceram bitmeyen :) hala tam olarak çözemedim ama devam etmekte 10 yıldır.

Ben de sık olmamakla birlikte yani 2-3 yılda bir 2-3 dakikalık bir trans haline geçerim insan gölgeleri hatırlıyorum ve konuşmalar. Yani beynimde o konuşan kişilerin gölge imajı kalmış. Genelde bir kadın bir erkek oluyor ama konuşmaları hatırlamıyorum aynı birşeyle aşırı uğraşırken başka birinin dediklerini duymayıp sonradan ne dediğini sormak gibi. O an ne yapıyorsam ona devam ediyorum. Ama ne ağrı oluyor ne başka birşey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de sık olmamakla birlikte yani 2-3 yılda bir 2-3 dakikalık bir trans haline geçerim insan gölgeleri hatırlıyorum ve konuşmalar. Yani beynimde o konuşan kişilerin gölge imajı kalmış. Genelde bir kadın bir erkek oluyor ama konuşmaları hatırlamıyorum aynı birşeyle aşırı uğraşırken başka birinin dediklerini duymayıp sonradan ne dediğini sormak gibi. O an ne yapıyorsam ona devam ediyorum. Ama ne ağrı oluyor ne başka birşey.

Tam olarak bilemem ama yazını okuyunca Diğer Boyutlardan Olan Gölgeler Aklıma Geldi (Bazen onları bende Hissederim) Herzaman Dediğim Gibi Ruhani Varlıklar Çok Ben Şuana Dek Üç harflinin Dışında Gölgeler Ve Parlaklara Tanık Olmuş Biriyim , Ama Senin Dediğin Gölge imajı kalmış ve Cinsiyet koymuşsun tabiki ,=)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...