Jump to content

Kedi Sevenlere

tugcemgul

Önerilen Mesajlar

kedilerin farklı bir çekim alanları vardır...farkında olmadan bakışlarıyla bizim negatif elektriğimizi alırlar.bu yüzden sevilmez, bu yüzden kediler soğuk gelir bazı insanlara...

ben çok severim kedileri ;) bir siyam birde kara kedim var potito ve arap

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya nasıl güzeller ya :cray: nasıl sevimliler nasıl şekerler huff...bir insan nasıl kedi sevemez ki çok ilginç :S bu kadar güzel ve sevimli varlıkları :S karakterleri insanlarınkine benzediği için sevmiyor olabilirler...nankör derler insanoğlu da nankördür bunu unuturlar...kedi isteyince kendini sevdirir istemediği zaman isterse 52415 yıl beslemiş biri olsun tırmığını çıkarabilir...e bunu insanda yapıyor..kedi sevmeyen insan sevmez :D insan sevmiyorum ama kedi seviyorum çünkü kediler çok şiriiinn :laugh: ne diyorum ben..öff neyse teşekkürler fotolar için sabah sabah kedilere aşkım kabardı yine :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa bunları gelince benm kedim aklıma geldi:( geçenlerde bi kedi aldım bembeyaz minnacık bi yawru ama annem kediyi 3 saat snra geri yolladı:( çok üsüldüm gerçi zor ikna etmiştim kadını ama bunnar benm kedim kdr şirin diiller o daha güseldi :(:(:(:(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kediler kişilik sahibi hayvanlardır o yüzden yalakalığı seven insanlar kedileri sevmez kafasına göre takılır kediler çünkü yağ çekmez istemediği birşeyi yaptıramazsın onlara.Kedi sevenler;sizi seviyorum.

----------------------------------

budur!

ve ayrıca resimler de şahane...paylaşım için teşekkürler..biri kızım Pof'a diğeri kızım Cheeky'e benziyor ayrıca.Her ikisi de cennete gitti :(

çok özlüyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...