Jump to content

Acil yardım( çok zararlı ve güçlü bi ruh)

vampir_kedi

Önerilen Mesajlar

kuzenim ve arkadaşları bi olaya bulaşmışlar...ruhsal varlıklar hakkında makara yaparak konuşuyolarmış...bu olaydan bi kaç gün sonra kuzenim evinde sürekli birilerinin dolaştığını anlattı..mutfaktan sesler geliyormuş arkasında biri var zannediyormuş..kuzenim daha öncede sürekli küçük bi kız çocuğunun ruhuyla uğraşmıştı baya....daha sonra kuzenim ve arkadaşları falcıya gitmişler ölesine...falda bu üçü çıkmış ve art arta uçurumdan atladıklarını görmüş falcı ve onlara ruhsal bi varlığın etraflarında dolandıklarını ve onlara zarar vereceğini sölemiş..geçen gün arkadaşının parmağı konserve açarken derin şekilde kesildi ve hastaneye gitti...şimdi sıra sıra zarar görücekler ve bunu durdurmak istiyoruz..ne yapabilceğimi bilemedim...üçünün bi araya gelmesinden kaynaklanan bi enerjiden mi meydana geliyo bunlar nası atlatabiliriz bu olayı......bilgili kişiler yardım etsin ltfn

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eve cin suresi koysun yastının altına falan.işe yarıyo dıye duydum yapan arkadaslar var.uzuldum gecmiş olsun.umarım en kısa zmanda kurtulur.daha bilgili ınsanlar var burda onlar sana daha cok yardımcı olur.bu ıslerın üstadları.tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kadar güçlü ve zararlı bir varlık zarar vermek için konserve kullanmaz :) korku, sinir , gibi duygular enerji dengesini değiştirir, rahat olun kimsenin öleceği falan yok, kişiler hakkında malumatımiz olmadığı için bu gibi durumlarda kullanılan ritüelleri de yazmak sadece kafa karıştırır. bahsettiğiniz şey ruhmudur yoksa bir bedensiz varlıkmi ? Bunu bilmemiz daha sağlıklı olacaktır sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herşeyi karara baglayan ALLAH(CC) dir. dininiz islamsa bence ona dua edin ve Tovbe edin dua ve Tovbelerinizde samimi iseniz. birşey olmaz. ancak Birdaha buyu ve Ruhsal varlıklar gibi seylere bulasmamanız lazım Cunku Allah (CC) buyu yapanı Kendisine bırakır ve yardım etmez. Cin gibi varlıklarla ugrasmamızı istemez. inanısınız varsa sadece ondan yardım dileyin ve baska buyu gibi seyleri kullanmayın. Aksam ve sabah ayetel kursi okuyon. (Benim Gorusum bu.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bencede konserve gibi basit şeyle korkutmaz yada zarar vermezler.bana olduğu gibi psikolojiyi bozarlar.rahat olamassınız,yorgun ve halsiz olursunuz vs. kurtulmak içinde müslümansanız tabiki dua ile.ama başka kültürlerden,inanışlardanda yardım alabilirsiniz bi sakıncası yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşların dadediği gibi konserveye katti suretle ihtiyaç duymaz .Uğraşan varsa fizik bedeni olmayan varlıklardır ve anladığım kadarıyla içinizde zaten var olan korkuyu kullanarak size görünmeleri bile emin ol ki yeter de artar bile bana kalırsa konserve olayı sadece bir tesadüf.Ayrıca musallat olma olayını ben de birkaç arkadaşımla yaşadım ve kurtulana kadar da pek bilinçli hareket edebildiğimizi söyliyemem.

Fakat önemli bir nokta var ki dualar her zaman işe yaramıyor...

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşların dadediği gibi konserveye katti suretle ihtiyaç duymaz .Uğraşan varsa fizik bedeni olmayan varlıklardır ve anladığım kadarıyla içinizde zaten var olan korkuyu kullanarak size görünmeleri bile emin ol ki yeter de artar bile bana kalırsa konserve olayı sadece bir tesadüf.Ayrıca musallat olma olayını ben de birkaç arkadaşımla yaşadım ve kurtulana kadar da pek bilinçli hareket edebildiğimizi söyliyemem.

Fakat önemli bir nokta var ki dualar her zaman işe yaramıyor...

dualar konusunda katılıyorum...işe yaramıyor.. yani ben ne yaptıysam.. ki inanarak..(artık bezmiştim.. her yolu denedim) nafile çabalıyordum..

güçlüyse.. sen ondan daha güçlü ve daha azimli olmalısın..

benim olayım da gidilmemesi gereken bir yoldan yürümemdi.. yürümekten vazgeçtiğimde başladı herşey.. ve devam etmem için oldukça mücadele edildi.. ki çoğu zaman kırılma noktasına geldiğim zamanlar oldu.. ama pes etmedim.. bir süre sonra da tamamen silindi.. gerçi arada zayıf anlarımı kollamıyor değil.. benden yararlanmaya çalışıyor.. (şuan 3 adet oldular:rofl:)

gördüklerimi, duyduklarımı görmezden geliyorum.. gerçekten inandığın ölçüde bazı şeylere de sen hayat verirsin..

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana tavsiyem eğer dua edecekseniz bakara suresi 255. ayeti kısacası ayetel kürsüyü okuyun bu dua gerçekten insanın içine bi huzur verir. ne olduğunu bilmiyorsanız varlığın bu dua tam size göre.duaı okuyuna bir varlık gelirmiş seni korumak için ve o seni tüm şerlere karşı korurmuş!

yok ben illa koruyucu tılsım fln istiyorum bunlarla vakit kaybetmeyim diyorsanız bu işleri bırakmanızı öneririm...

yoksa başınız ne olduğunu bilmediğiniz ve sizi korkutan varlıklarla daha çok derde girer...karar senin adamım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sana tavsiyem eğer dua edecekseniz bakara suresi 255. ayeti kısacası ayetel kürsüyü okuyun bu dua gerçekten insanın içine bi huzur verir. ne olduğunu bilmiyorsanız varlığın bu dua tam size göre.duaı okuyuna bir varlık gelirmiş seni korumak için ve o seni tüm şerlere karşı korurmuş!

yok ben illa koruyucu tılsım fln istiyorum bunlarla vakit kaybetmeyim diyorsanız bu işleri bırakmanızı öneririm...

yoksa başınız ne olduğunu bilmediğiniz ve sizi korkutan varlıklarla daha çok derde girer...karar senin adamım

konulara daha objektif yorumlar getirelim . Bakara süresi oku diğer işleri (tılsım vs )bırak demek bence pek mantıkli değil , binlerce yıldır hatta ortada bir bakara süresi yokken kadim uygarlıklar tılsımlar la korunuyordu . Ve lütfen bulunduğunuz sitenin son derece objektif olduğunu konulara yapılan yorumlarinda genele hitap etmesine özen gösterin . . .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkesin dediği gibi bencede konserve fLn uğraşmaz ayrıca 3 nden birine direk olarak acımasızca birşey yapılmamş yani çok zararlı bir ruh değil böle cin ruh fLn bahsedip kızdırmışlar sadece oda uğraşıodr hoca dediğ ise her hocaya inanmak saçma olur neler duyuyoruz televizyondan bence emin oldukları hocalardan veya kişilerden duyduklarına kafayı taksınlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapacağınız:

1. Eğer kuzenın ve arkadaşları içki,sigara ya da kullanıyorlarsa uyuşturucu uzak dursunlar.

2.Genellikle böyle şeyleri beyninle kontrol edebilirsin.Şöyle ki; sen duymazlıktan gelebilirsin ya da o korkunun üstüne daha da gidersin.Bu her zaman senin daha işine yarar.

3. Cin,.. gibi canlıları görmek ve ya hissetmek ile ilgili bilidiğim son birşey var. Beyinde bir bölüm ultra enerjideki canlıları hissedebiliyor.Bu bölge eğer et ihtiyacını bi süre kesersen daha da faydalı çalışır.Kısacası bol bol et yesin.Bazılarına komik gelebilir ama forumda ki çoğu arkadaş bilir bunu! Haksız mıyım dostlarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nas okumadan önce konserve açmak hakkında biraz bilgi toplayın (: etrafınızdaki her olayı bunlara yormayın.vücudunuzun salgıladığı adrenalin çarpmasın sonra jgjgjjg çok çok önceleri böyle saçma sapan işlerle uğraştım bende,arkadaş ortamı geyig olsun vakit geçsin.ama şükürler olsun yaratıcıma bana cömert davranıp içgüdüsel olarak konserve açma yetisini kazandırmış asdmksadsa bak yaşıyorum şu anda sana yazıyorum.yoktur benden ötesi.varsa yiyen gelsin diyorum istediği boyutta.falcı larda bunlardan prim alıyor işte.yaş ortalamanız nedir bilmiyorum.gerçeğe dönün huhuuuuu.insanlar var markete gidip gazetesini alıp balkonda çayıyla okuyan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kuzenim ve arkadaşları bi olaya bulaşmışlar...ruhsal varlıklar hakkında makara yaparak konuşuyolarmış...bu olaydan bi kaç gün sonra kuzenim evinde sürekli birilerinin dolaştığını anlattı..mutfaktan sesler geliyormuş arkasında biri var zannediyormuş..kuzenim daha öncede sürekli küçük bi kız çocuğunun ruhuyla uğraşmıştı baya....daha sonra kuzenim ve arkadaşları falcıya gitmişler ölesine...falda bu üçü çıkmış ve art arta uçurumdan atladıklarını görmüş falcı ve onlara ruhsal bi varlığın etraflarında dolandıklarını ve onlara zarar vereceğini sölemiş..geçen gün arkadaşının parmağı konserve açarken derin şekilde kesildi ve hastaneye gitti...şimdi sıra sıra zarar görücekler ve bunu durdurmak istiyoruz..ne yapabilceğimi bilemedim...üçünün bi araya gelmesinden kaynaklanan bi enerjiden mi meydana geliyo bunlar nası atlatabiliriz bu olayı......bilgili kişiler yardım etsin ltfn

Ben psikolojik bir sorun olduğuna inanıyorum bunun. Hepimizin başından geçmiştir bu tür olaylar. Arkadaşlarınla oturur alay edersin. Sonra evde tek başına kaldığında, takip ediliyomuş hissine kapılırsın. Korkarsın. Falcı konusunu bilemicem. Ki eminim büyük ihtimalle kafadan sallamıştır. Ah o falcılar bana neler diyor da :) Herneyse, bu durumda güçlü olmak gerekir. Nasıl desem, bir şekilde o korkuyu yenmeli kuzeniniz.

Kolay gelsin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesin konserve kutusunun içinden çıkmak üzereydi. bence bulaşmayın bu çok zararlı ve güçlü ruha. çağırmışsınız kendilerini bir kere belli. ve sizlere musallat olacakmış meğer. ne istediniz bu öte dünya varlıktan anlayabilmiş değilim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben cevşen fikrine katılmıyorum. belkide bu varlık cinler aracılığıyla musallat olmaya çalıştı. ve mutfakta eminim bir çok müdahale vardı(nesneler mutfakta olası birçok şey cam,bardak,tabak..) ama elini kesen arkadaş bu tonlarca müdahaleyi disiplin altına alamadı. ve elini kesti. oysa herşey harikaydı onun için çünkü mücadelesini gayet başarılı götürüyordu. ama evden dışarı çıkamadan kesiklerden(-ten) ziyade insanların bir tür baskısı vardı. gnoxis ailesine katıldıktan sonra kontrol etmeyi başardı. ve burada korunmaya ihtiyaç duymuyordu. herşey bu kadar basit!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapacağınız:

1. Eğer kuzenın ve arkadaşları içki,sigara ya da kullanıyorlarsa uyuşturucu uzak dursunlar.

2.Genellikle böyle şeyleri beyninle kontrol edebilirsin.Şöyle ki; sen duymazlıktan gelebilirsin ya da o korkunun üstüne daha da gidersin.Bu her zaman senin daha işine yarar.

3. Cin,.. gibi canlıları görmek ve ya hissetmek ile ilgili bilidiğim son birşey var. Beyinde bir bölüm ultra enerjideki canlıları hissedebiliyor.Bu bölge eğer et ihtiyacını bi süre kesersen daha da faydalı çalışır.Kısacası bol bol et yesin.Bazılarına komik gelebilir ama forumda ki çoğu arkadaş bilir bunu! Haksız mıyım dostlarım :)

herhalde sadece et yemekle alakalı değildir. Şahsen ben hissedebiliyorum bu varlıkların bir kısmını... Ama etobur denecek bir insanım :D yani kanımca sadece et yiyip yememekle alakası yoktur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu et mevzusu sanırım kabala ya da diğer ruh bilimlerinden aklında kalmış. Sadece et de değil. Hiçbir hayvansal gıdayı tüketmezler bu işle uğraşanlar. Neyse mevzu bu değil. Eğer her bahsedene musallat olsalardı bu sitenin üyeleri olarak komple ayvayı yemiştik:D. Bırak cinleri biz direk tanrıya sataşma boyutundayız:D . Ben de bazı şeylerle uğraşmama rağmen bir şey olmadı:D . Cin musallat olması durumunu yaşayanlar gördüm ama bu kadar basit bir sebepten olacağını sanmıyorum. Bunu yaşayanlar çok daha belirgin şeyler yaşadılar. Bence psikolojik ya da tesadüfen denk gelmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Allah Yardımcınız olsun , Bu ne Kötü Ruh işi ne üç harfli boşuna olayı çekmeyiniz.

Haketmişler küçük bir kızın ruhuyla dalga geçtilerse

Ne diyeyim ben de geçen sene bu forumda çok takılırıdım ve çok merkalıydım bu işlere benim başıma bunlar geldi cami hocasından yardım istedim

Her gün namazımı kılar her hafta da 1 kere bile olsa zikir kılardım o derece adam beni bağlamıştı

Yanımda muskam her zaman vardı boş olduğum her sn. dua okurdum

Sen bi onları Cami hocasının yanına götür ama kanımca hocanın yaşlı olmasında yarar var

Bol bol Fatiha okuyun her dakika özür dilesinler ve ALLAH(C.C.)'den umut kesmeyin ...

Ciddiyim doğru söylüyosan hiç vakit kaybetme söz konusu yakınların ve ölümleri .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...