Jump to content

Paranormal Varlıklar Bana İnci Getirdi

birinci

Önerilen Mesajlar

yaşım 23, bilemediğim varlıklar tarafından 3 aydır gece rahatsız ediliyorum. bunun sebebi ne tam olarak bilmesem de, küçüklüğümde de bu tür şeylerin olduğunu hatırladım.

dün yaşadığım olayı aynen aktarıyorum arkadaşlar bana bir yol göstermeniz umuduyla.

gece saat 2 sularıydı. uyku tutmadı kalktım bi sigara yaktım balkona çıkıp içtikten sonra yatağıma döndüm yorganı kaldırdığım sırada, yastığın üzerinde bembeyaz ve bezelye büyüklüğünde bir inci gördüm. doğal olarak şaşırdım, bu acaba paranormal varlıkların işi mi diye düşünmeye başladım çünkü evde benden başka kalan kimse yok, yalnız yaşıyorum. ayrıca bende çok zengin biri değilim düşürmüşüm bir şeyler olmuş bir şekilde oraya gelmiş de diyemiyorum.

eğer onların işiyse neden inci bıraktılar bunun özel bir anlamı olabiir mi? bunu merak ediyorum.

ayrıca kuyumcuya gittiğimde bunun gerçek bir inci olduğunu ağırlığının 2,720 gram olduğunu söyledi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçi ben cinlerin aşık olabileceği son kişiyimdir dünyada. ama yine de istemem böyle bişeyi. cinle sevgili olunur mu ya.. ben bilgim olmayan bi konu hakkında birşey de diyemem. nevermore bu işlerden anlar zannedersem. o sana yardımcı olabilir. (işlerden dediysem parapsikoloji işleri felan).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...