Jump to content

İntihar Ettiren Resim

YUH

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bu resmi başka bi sitede buldum konuyu aynen yazıyorum ve bu resim gerçekten bakınca insanda (yani bende öyle oldu en azından)tarif edilemez bi duygu oluşturuyo

RESİMLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Evet arkadaşlar bu resim yüzünden intihar edenler vardır.

BU RESİM YÜZÜNDEN KİMLER İNTİHAR EDER

1) Şizofrenler

2) Çok Hassas Olanlar

3) Depresyona zamanı geçirmiş kişiler.

İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk piskolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen Rahatsızlıklarından Dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra , yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halisinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

ayrıca yunan mitolojisine göre uzun süre gözlerine bakanı lanetliyomuş.o yüzden taş kesiliyolarmış.bu yüzden bi müzede bunun kafası ters duruyomuş(tersten bakınca etkilemiyomuş)

ALINTIDIR....

48.jpg

schizophrana tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

özellikle önce yazıyı koydum arkadaşlar alttaki resmide büyütmek sizin elinizde ben açtığımda doğrudan karşıma o resim çıkmıştı ve birkaç dakka bakakaldıktan sora yazıyı okuyabildim bazı resimlerde benzer şeyler olabiliyo fakat bu çok farklı ne biliyim acayp bişey tüyleri ürperiyo:blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

acaba bahsettiğin şifofrenlelr ve ağır depreyon gecirinler üzeirnde bir testmı yapıldı acaba intehar girşiminde bulunacakmı diye yoksa bir müzeye bu kızn resmini koydular altınada bu acıklamayımı yaptılar yani verilen bilgiler nasıl elde edildi resmin hasta olanlara bir etksisi varsa nereden geliyor yada intehar eden ama ölmeyen şifofrenler yada manik depresiflerin anlatığından yola cıkarak bu kızı cizdiler

ve sonra tekrar denekleremi gösterdiler psiklojik hsatalılarlada ortak anlatılan şeyler yada ortak tetikleyici faktörler var

ama resme bakıp intehar etmek bilimsel acıdan imkansız

bu resmin onlarda bazı olaylara neden olması ve bu olaylar sonucunda intehara gitmesi olabilirki bunuda anlatmışsın aslında

acaba ilk sorduğum sorulara cevap vermen mümkünmü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu kız çok tatlı.Şahane gözleri var ya.Çok masum hem gerçekçi hem de yapma bebekler gibi bir görüntüsü var.Bu resim kime ait ki müzede sergileniyor.Hem böyle bir resmin tersten görüntüsünden bişey anlaşılmaz o şekilde sergilenilmesinin ne anlamı var ki.Yazıyı okuyunca dedim bu nasıl resimmiş felan diye ama bu kadar masum bir görüntü ve sadece bir resim intihara sebep olabilir mi hiç.Ama ben uzun bakmadım.Mercan gibi gözleri vardı kızın ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...