Jump to content

Bir özellik mi yoksa önemsiz birşey mi??

Vampire_Slayer

Önerilen Mesajlar

Şimdi arkadaşlar ben birşey öğrenmek istiyorum.Konuya nasıl girmem gerektiğini bilmiyorum ama özetle kafamda sürekli düşündüğüm ya da sürekli olmasa bile düşündüğüm,aklıma getirdiğim ama gerçekleşmesi için bir çaba sarfetmediğim şeyler birkaç gün içerisinde veya aynı gün oluyor. Örnek vermem gerekirse ,en basitinden aklıma bir şarkı geliyor klibini uzun zamandır izlemediğim ya da uzuzn zamandır duymadığım bi bakıyorum ertesi gün yada bir kaç gün içinde ya bir müzik kanalında klibini izliyorum ya da bir mağzada çalarken duyuyorum.(tabi gidipte youtubeden falan aa şarkı aklıma geldi bi açayım,dinleyeyim demiyorum) ya da uzun zamandır görmediğim birini düşünüyorum ve, ya ondan haber alıyorum ya da kendisini görüyorum.Bunun gibi birsürü şey daha .Bir özelliği falan var mı düşündüğüm şeylerin gerçekleşmesinin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sürekli düşündüğüm ya da sürekli olmasa bile düşündüğüm,aklıma getirdiğim ama gerçekleşmesi için bir çaba sarfetmediğim şeyler

düşündüğünüz şeylerin gerçekleşmesi mi

gerçekleşecek şeyleri düşünmeniz mi

yada gerçekleşeni daha önceden düşündüğünüzü düşünmek mi ?

düşüncelerinizi kendinize özel küçük notlar alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu bende çok yaşarım ama genelde aklımdan geçirdiklerim değil fakat kalbimden isteyerek geçirdiğim herşey en yakın zamanda gerçekleşiyor.. Hani bir tabir vardır aptala malum olur diye bende böyle olduğumu düşünürüm espri amaçlı.. ((:
Ben de espiriye vurmak amacıyla böyle bir diyorum:D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

düşündüğünüz şeylerin gerçekleşmesi mi

gerçekleşecek şeyleri düşünmeniz mi

yada gerçekleşeni daha önceden düşündüğünüzü düşünmek mi ?

düşüncelerinizi kendinize özel küçük notlar alabilirsiniz

Hayır gerçekleşecek şeyler değil ya birden bire durup dururken aklıma alakasız birşey geliyor ki başka bir örnek vermeyi düşündüm ama komişk olabilir diye yazmadım isterseniz özelden yazarım ve onunla ilgili birşeyler mutlaka oluyor çok değişik yani.Neyse en azından korkulcak birşey değil:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içimizden hissettiklerimiz ile bir anda aklimiza gelen düşüncelere dikkat etmek gerekiyor aslında

mesela pcde otururken camdan bakmak hissi ve kalkıp baktığımızda annemizi eve gelirken görmek ve kapıyı ona açmak gibi

yada pcde otururken zilin deli gibi çaldığını duymak ve patladınmı be açtık işte gibi birnda aklımıza gelip bizi harekete geçiren düşünce,duygu gibi

küçük notlar alıp kendinizi izleyebilirsiniz hoş ve eğlenceli bile olabilir. kendinizi ayni sekile duygu ve düşüncelirinizi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içimizden hissettiklerimiz ile bir anda aklimiza gelen düşüncelere dikkat etmek gerekiyor aslında

mesela pcde otururken camdan bakmak hissi ve kalkıp baktığımızda annemizi eve gelirken görmek ve kapıyı ona açmak gibi

yada pcde otururken zilin deli gibi çaldığını duymak ve patladınmı be açtık işte gibi birnda aklımıza gelip bizi harekete geçiren düşünce,duygu gibi

küçük notlar alıp kendinizi izleyebilirsiniz hoş ve eğlenceli bile olabilir. kendinizi ayni sekile duygu ve düşüncelirinizi

Peki deneyeceğim bunu:)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bana da çok sık oluyor açıkçası. Mesela birini düşüneyim, mesaj atmak isteyeyim sonra vazgeçeyim bi kaç saat içinde o kişi bana mesaj atıyor. - hiç mesajlaşmıyor olduğumuz halde. - ya da bi ortamda biriyle tanışıyorum, aradan haftalar geçiyor ve aklıma geliyor iletişime geçmek istiyorum sonra vazgeçiyorum bi bakıyorum ki bi kaç saat içinde o bana ulaşıyor. Bence bi anlık bir enerji yoğunluğundan oluyor olabilir. (:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuantum fiziğin oludukça zor bi dalıdır :) CERN'deki bilim adamları kaç yıldır araştırıyorlar hala net bir bilgi yok lakin senin bu konuda emin olman ilginç

Aslında zor değil ama insanlar kendi yapmak istediklerinde mutlaka isterken hata yapar. Ondan istemsiz daha fazla olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...