Jump to content

Türkiye'nin ilk 3D filmi geliyor: Cehennem

nevermore

Önerilen Mesajlar

Türkiye'nin ilk 3 boyutlu korku filmi Cehennem'in çekimleri tamamlandı.

http://sinema.mynet.com/images/haber/34398_turkiyenin-ilk-3d-filmi-geliyor-cehennem_1.jpg

Yönetmenliğini Biray Dalkıran’ın yaptığı; başrollerini Ogün Kaptanoğlu, Serhan Süsler, Melis Türk ve Pelin Eriş’in paylastığı Türkiye’nin ilk 3 boyutlu korku filmi Cehennem’in çekimleri tamamlandı.

Filmde İspanyol ve Türk ekipler beraber çalıştı. Hayalet Filmevi’nin yapımcılığını üstlendiği filmin post prodüksiyon işlemleri 35mm tarafından yürütülecek. Filmin 5 Kasım’da vizyona çıkarılması plânlanıyor.

Cehennem'in, 1 milyon barajını geçme ihtimali olan tek Türk korku filmi olacağı öne sürülüyor.

Biray Dalkıran’ın yönettiği; Ogün Kaptanoğlu, Tuğba Melis Türk ve Serhan Süsler’in oynadığı Cehennem 5 Kasım’da vizyona çıkarılması plânlanıyor.

Hayalet Tanıtım Hizmetleri, Türkiye’nin ilk 3D (3 boyutlu) filmi Cehennem’in çekimlerine 28 Nisan’da başlamıştı

MYnet sinema

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Film 1 Ekim itibari ile gösterime girecek gibi gözüküyor. Konuyla ilgilenen arkadaşlarında düşündüğü üzere dini içeriği sinemada koz olarak kullanıyorlar. Bunu yapan sadece biz değiliz ama dikkat edilirse çekilen ve yankı uyandıran tüm Türk korku filmlerinde dini içerik söz konusu :) Bakalım bu film nasıl olacak. Fragmanı yayınlanmış işte:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biray Dalkıran Araf'ı yapan kişi değil mi? Araf'tan nefret etmiştim hikayesi zayıf ötesiydi bana göre ve birçok açıdan dökülüyordu bence yani bundan da ümitli olamıyorum o yüzden hikaye açısından.Yine benzer birşey izlersek emin olurum filmlerin altyapısını oturtamadığından. Afişi sevemedim klişe buldum biraz. Son zamanlarda internette çok rastlanan bir poz olmuş bence çarpıcı gelmiyor bana o açıdan. Fragmanı da beğenmediğimi söyleyerek izlemediğim filmi yerden yere vurmuş kadar olacağım ama ne yapayım öyle geliyor şimdi=) Yine de izlicem kesinlikle umarım şaşırırım güzel bir iş olmuştur afiyetle tırsarak izleriz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...