Jump to content

Paranormal Activity 2 Yolda...

Rauhassa

Önerilen Mesajlar

Korku filmlerine dair rekorları alt üst eden Paranormal Activity'nin 2. filmi yolda. Paramount Stüdyoları tarafından çekilmesi planlanan 2. filmle ilgili en önemli eksik filmin yönetmeninin olmayışıydı. Dedikodulara göre bu sorun çözülmüşe benziyor. Eski filmin sadece 15000 dolara malolması ve 108 milyon dolar hasılat getirmesi üzerine yeni çekilecek film için çok daha fazla bütçe ayrıldığını söyleyen yetkililer filmin yönetmeninin de Testere'nin 6 filminin yönetmeni Kevin Greutert olması düşünüldüğünü eklediler.

Senaristse The Dead Zone'un senaristi Michael R. Perry.

Paranormal Activity'nin devam filmi 22 Ekim 2010'da ABD'de vizyona girecek.

Genç bir çiftin evinde geçen doğaüstü olayların kameraya kayıt edilmesiyle başlayan ve Blair Cadısını andıran gerçeklik duygusuyla Paranormal Activity devam filmiyle de çok konuşulacak gibi...

Fragman:

http://www.dailymotion.com/video/xdvg97_paranormal-activity-2-official-teas_shortfilms

İlkinin de fragmanı etkileyici gibi gelmişti ama izleyince hiçte o kadar etkileyici olmadığını anlamıştım. Çok sıkıcı ve korkuyu bırakın beni germemişti bile. Bana kalırsa sadece reklamları sayesinde yüksek izlenme oranına sahip olduğunu düşünüyorum ve ikincisi olan bu filmde de merak için yine izleyenlerin hemen hemen bir çoğu izleyeceğinden bu oran yine çok yüksek olacak kanısındayım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten şu filmlerin fragmanlarına en güzel sahneleri koyuyorlar sonra insanın beklentisini yükseltip heyecanlandırıyorlar izlediğinde ise birşey bulamayıp hüsrana uğruyorsun. Klasik sinemacıların hepsinin yaptığı şey bu. Beklentiyi yükseltmeden beklemek gerekiyor sanırım ama insanlıkta ne yazık ki bunu pek becerebilmiş değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ıyı oldu ya gulmek ıcın bahanem olcak arkadaslar ılk fılmı seyredıp aradılar ıste bı fılm var bır kadın bır erkek var kamera ıle gunduz gece kayıttalar dedıler dedım kı vay sahın k da oynuyomu yok ya korku fılmı kımse ıkıncı kısmını seyredememıs sınameda fılan dedıler kımse tek gıdemıyor fılme fılan meraklandım bı heves oldu fılmı seyrettım hakkaten ıkıncı kısmına kımsenın nıye kalmadıgını anladım kızın sesı benı bıtırdı zate onun dısında fılmde enteresan noktalar vardı bır kere mı ıkı kere mı dıslerını fırcaladılar ınsanın dıslerı dokulur o kadar fırcalama ıle bunun dısında medyum getırıyolar medyum dıyo kı evet hıssedebılıyorum bu evde bısı var onu ben solıyım kızın nısanlısı olan erkek evde don paca gezıyolar tabı namahrem bende olsam bende rahatsız olurum :) bunun dısında arada atlanan geceler var dıkkatımı cektı her atlanan geceden sonra erkek yorgun oluyo kız ya gelırse dıyo eleman aman yat zıbar tarzında bısıler dıyor tek tuttugum sahne sonlarda ruhanı varlıgın kızı ayagında yakalyıp arka tarafa goturmesı ama bence kız ellerı uzerıne amuda kalkkıp arkaya dogru gıdıyor belkı cok abartı olcak bu kadar seyden sonra ama :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...