Jump to content

gece görünen ilginç şey

umt1001

Önerilen Mesajlar

ben ve arkadaşım evimizde camdan baktık ve bir şey gördük kulakları sivri gibiydi kambururu çıkmıştı bize doğru bakıyor öylece bekliyordu çok korktuk onun yanına gitmek istedik fakat sanki bir şey bizim ona gitmemize yada onun bize gelmesini engelliyordu.bu olaydan önce deisttim ama artık olmaktan vazgeçtim

bu ne olabilir lütfen yardım edin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tam olarakbişi diğemem ama insn oglu hep karanlık ve muhtelif yerlerden çekinir üstelik karanlık göze hep oyun oynar resimde bişi göremedim açıkcası ama senin yaşadığın korku ve anbiansda olsam bende bişiye benzetebilirdim belki yanına gitmeni engelleyen tek şey korkun ama bi yandan butür olayların oldunu bilmen yanlış düşüncelere kapılmanıda sağlıo olabilir dileyelimde gözlerin oyun oynuo olsun :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç unutmam bir kış gecesi 4-5 yıl olmustur saat gece 12 yi geçmiştir, cinler felan vs. meraklıyım bu seylere o zamanlar bir gece pencereden dışarı bakıyordum upuzun bir cadde Ankara yenimahalle Ragıp Tüzün caddesi baya uzundur neyse yerler kar içinde bir yandan yağıyor pencereden bakıyorum 3 -5 insan yürüyor o anda kendi kendime düşünüyorum acaba bu ruhani varlıklarda insan seklinde aramızda dolasıyormu diye bu düşünce içerisindeyken aynen şöyle söyledim eğer bu yürüyenler arasında bir cin varsa bana doğru baksın sonra kafamı diğer yöne cevirdim sonra tekrar o yürüyen bir kaç kişinin oldugu yere baktıgımda siyah takım elbiseli iri ve siyah bir sapkalı birisinin arka arkaya yürüdüğünü gördüm bir yandan bana bakıyordu sonra geri doğruldu ve yoluna devam etti,

normalde bu tarz syler insanı korkutur ürpertir ama o an hiç bir sey hissetmedim, ama %100 gerçekti ama garipti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç unutmam bir kış gecesi 4-5 yıl olmustur saat gece 12 yi geçmiştir, cinler felan vs. meraklıyım bu seylere o zamanlar bir gece pencereden dışarı bakıyordum upuzun bir cadde Ankara yenimahalle Ragıp Tüzün caddesi baya uzundur neyse yerler kar içinde bir yandan yağıyor pencereden bakıyorum 3 -5 insan yürüyor o anda kendi kendime düşünüyorum acaba bu ruhani varlıklarda insan seklinde aramızda dolasıyormu diye bu düşünce içerisindeyken aynen şöyle söyledim eğer bu yürüyenler arasında bir cin varsa bana doğru baksın sonra kafamı diğer yöne cevirdim sonra tekrar o yürüyen bir kaç kişinin oldugu yere baktıgımda siyah takım elbiseli iri ve siyah bir sapkalı birisinin arka arkaya yürüdüğünü gördüm bir yandan bana bakıyordu sonra geri doğruldu ve yoluna devam etti,

normalde bu tarz syler insanı korkutur ürpertir ama o an hiç bir sey hissetmedim, ama %100 gerçekti ama garipti

siyah takım elbiseli ve siyah şapkalı birisi diyince tüylerim diken diken oldu nedense bir anım geldi aklıma :ermm: ben küçükken anneannemin evine gittiğimde rüyamda böyle birini görürdüm sürekli beni merdivenlerin başında bekler ve onu görünce çok korkardım 10-13 yaşlarındaydım hatırladığıma göre ve bu rüyaları sadece anneannemin evinde görürdüm.Çağrışım yaptı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...