Jump to content

Düşündürücü.

Bloody Lady

Önerilen Mesajlar

Geçen ay başıma gelen bi olay. Telefonuma bi mesaj gelioyor. Açıyorum iletilemedi yazıoyr. sonra iletim raporlarına bakıyorum ve gönderilme tarihi Tarih 1 Ocak 1980. Numarayı arıyorum kapalı . Attığım msja bakıyorum boş mesaj. O numarya tekrar mesaj atıyorum ve iletilemedi yazıyor tarihe baktığımda gene 1 ocak 1980. Ve Odamda otururken kahkaha ve cocuk ağlama sesleri duyuyorum oturduğmz yerde hic cocuk olmamasına rağmen .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kahkaha sesleri vs genelde korku filmlerinde olan seyler ve bana korku filmlerinin en sacma gelen yerleridir.

Cok fazla korku filmi izlememeni tavsiye edrim. Yanlıs anlama sakın dalga gecmek için söylemiyorum. Beynin cözülememiş o kadar cok sırrı var ki. İzlemen rahatsızlıklarını büyük bir ihtimalle artırır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seni etkileyen birşeyler olmuş ve bu yüzden bunları beynin yaratıyor olabilir.. .. tavsiyelerimden biri fazla maceracı biriysen biraz ara ver ve fazla alıyorsan kafeini kes.. malum fazla kafein hanüsinasyonlar görmemize neden oluyor. Bir ara sürekli kahve içiyordum ve garip garip şeyler görmeye başlamıştım. Tabi o sıralar bunun içtiğim kahveler yüzünden olduğunu bilmiyordum ancak daha sonradan öğrendiğimde biraz ara verdim. Bir süredir hayatım gayet normal. Hah şu var ki yeniden çook kahve içmeye başladım. Yakında yine saçma sapan şeyler göreceğime eminim. :ermm:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bılmıyorum bılıyormusun ama nette bırsuru programlar var buna dahıl....sana gecmıs yada gelecekten mesaj atabılmekten kolayı yok ...sen gondermıs gıbı yada sana gonderebılıyor...ozel numara olarak nereden gelmedıgını gorebılırsın yada atan kısı sallamıstır bır numara...ustelık tarıhte ayarlanıyor bu programlarda bence buyutulcek bırsey yok...ayrıca sesler demıssın heraldı ev tek katlı orman evı degıl yan apartman akt komsu vb... kısı ve sahıslar vardır demıssınkı oyle bırı yok cocuklu...pekı televızyon ızleyendemı yok yan alt ust komsu ...tedırgın oldugun ıcın dogal olarak gıne olucak gozu ıle bakarsan da bu bır sure sonra zıhnımızın bır oyunu olabılır....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın. Rüyamda bi erkek cocuk görmüştüm elimden sımsıkı tutuyordu. Ama buz gbiydi ve teni ölü teni gbydi. Sabah kalktığımda anneme anlattım ve gece telefon geldi Teyzemin bebeği ölmüş ve cinsiyetide erkekmiş. Bi gecede kalktım neden bilmiyorum içimi bi korku sardı ve annemlerin odasına gittim küçük cocuk gbi annemi uyandırdm. Annemin verdiği tepki kimsin sen oldu. Bağırmaya başladı sen kmsn diye ve babamı uyandırmaya çalışıyodu. Ağlayarak gittim ışığı açtım annem direk odana git ve yastığını falan al ben o odaya girmem dedi . Buna benzer daha olaylarda geldi başıma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uykudan bianda uyanınca o şok hali ile yaşanmış olabılır belkı bır kabusun ortasındaydı :D bak sana soyle soylıyım eger bırseyler yoksa bıle onları dusune dusune var edenler bızleriz...ama gercekten var olabılıyorlar...bılıyorum bende cok yasadım ama korkmam olacaklardan yada karanlıktanda zıfırı karanlıktır odam duvarlar kırmızı dıger hersey sıyahh gunduz bıle elını goremeyecek kıvamdadır...halada oyle yasadıklarımdan sonra degıstırmedım...ben sadece hayal deyıp gecıstırıodum ama zamanla benımle olan ınsanlarında benım gorduklerımı gormesı yada benım sesimi (olmadıgım bıryerde duymaları) inanmamı sagladı..halada oluyo..ama nekadar dusunursen nekadar gercek olduklarını varsayarsan okadar davetkar oluyorsun...herseyı oldugu gıbı bırak ne bılıyım mesela karanlıktan korkmuyorsan bıseytler olur endısesı ıle ısıgı acıp yatarsan ısık acıkkende olur bırsey degısmeyecektır...bosuna dememişler bırseyı 40 kere soylersen olur diye...:D inan bana kımı zaman paranoya gibi geliceksin kendi kendine acaba sımdı ne olcak bır ses duyucaksın ruzgar sesi sana cıglık gıbı gelicek :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu 2010 yılından bir kız arkadaşımız eski konuları hortlatıyor neyse :D

benim de arkadaşım kafasından telefon sesi duyuyo sürekli ya yok ses falan diyorum gecenin 4-5 sabah karşı bilgisayar oyunu oynayarak sabahlıcaz telefon sesi duyuyo yok ses dedim var duyuyorum dedi dedim oluyomu böyle olaylar sana bazen duyuyorum bir keresinde evde yalnız başınayken yine duymuş bu sefer ki yakından geliyomuş açmış telefonu evde olmayan bir telefonmuş biriyle konuştuğunu iddia ediyor daha sonra telefonu masanın üstüne bırakıyor annesi gelince masanın üstüne bak telefon kimin diye söylemiş annesi de hangi telefon demesiyle birlikte bütün evi talan edip o telefonu arayıp bulamaması olayı da varmış.

bilmem farkettiniz mi ama herkesin buraya gelmesi tesadüf değil çevresinde veya kendine bir olay yaşamış. o.O

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teknoloji işin içine girince bu tür olaylar önemini yitiriyor çünkü sistemdeki ufak bir arıza bile o tarihin yada iletim raporunun, mesajın herneyse yanlış olmasına neden oluyor ve bunun üzerine psikolojik bakımdan zayıf düşen sen halisülasyonlar görmeye, duymaya başlıyorsun.

''Kendinize sorun çıkarmayın, sorunları çözmeye çalışın.''

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...