Jump to content

Yaşadığım UFO deneyimi.

BlackPitch

Önerilen Mesajlar

Merhaba öncelikle herkese.Arkadaşlar ben bir yarım saat önce şu açılmış başlık olan ''uçak şeklindeki ufo'' konusu baktım.Etkilendim açıkçası 3.cü videosundan.Ufolarla iletişime geçmek istiyorum ve bunun için birkaç yol denedim.Tabiki pek sonuç alamadım.Asıl konuya gelirsek,ben o başlığa baktıktan sonra dışarıya çıkmak istedim.Mahallede birkaç adım atarak yürüyordum.Hazır o konuya bakmışken havada birkaç uçak geçti onlara gözem takıldı.İlk gördüklerim normaldi kanatlarında vs. ışıklar vardı yanıp sönen.Ama birkaç dakika sonra büyük bir ışıkla sarımsı renkte uçak sandığım birşey yavaşça havadan geçti.Ama öyle birşeyki tamamen ışıktan ibaret gibiydi dış tarafı.Yani baktığınızda size yaklaşan bir yıldız gibi düşünün.Demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.Sonra ben bakmaya devam ettim tabi ki o arada yanıp sönen uçaklarda geçmeye başladı.Sonra baktığımda değişik bir görüntü aldı ve kanatlarında yanıp sönen ışıklı bir uçak gördüm o araca baktığımda.Bilmiyorum uçaklar havada uçarken dışı tamamen bir yıldız kadar ışık saçabilirmi hiç duymadım ve görmedim ama ilginçti.Yani bir bölgeden gelirken tamamen yıldız gibi diğer gölgeye doğru süzülürken ayrı 2 ışıklı bir uçak gibi gördüğüm.Abartmakta istemiyorum ama böyle.Olabilir de olmaya bilirde.

İlk önce gördüğüm hali;bir video linki koyacağım.O videonun 23'cü saniyesindeki gibiydi.

http://www.youtube.com/watch?v=Cq0g0IFSl3o&feature=browch

Ve sonra değişti.Uzaktan 2 ışıklı bir uçaktı baktığımda.Yorumlarınızı bekliyorum.Bunun ayrıca diğer ilginç tarafı ben onları düşünürken ilk gördüğümde tamamen ışığını kesip tekrardan aydınlatmasıydı kendini.Ayrıca unutmadan ondan sonra bir tane daha öyle gördüm yanlamasına ( yanlamasına diyorum çünkü gittiği tarafı gördüm) bir an ortalıktan kayboldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uçaklar bazen havanın durumuna göre farlarını yakarlar. Eğer size karşıdan geliyorsa siz farını görürsünüz. Diğer kanatlardaki ışıklar pek gözükmez. O ışık size hareketsiz gibi gelir ve büyür. Daha sonra farın açısından çıktığınızda ışık kaybolur ve yavaş yavaş diğer ışıkları görürsünüz.

Bu gibi durumlarla çok karşılaştım fakat bir tanesi farklıydı. Gece balkondayken tekrar aynı bir durum başıma geldi. Karşıda büyük bir ışık vardı fakat uçak olayını bildiğim için kendimi dizginliyordum. Fakat ışığın sol tarafında kaldım ve yine hala büyük bir ışıktı. Sağa doğru döndü , yani ben arkasındaydım ve hala ışıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlar için teşekkürler.Bazen uçaklar geceleri çok uçuş olunca farlarını açıyorlar.Ben demekki o açıdan görünce yalnış anlamışım.Zaten arkadan baktığımda kanatlarındaki ışığı görmemin sebebi bu.Ama problem yok umut etmeye devam edeceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...