Jump to content

Önerebileceğiniz Elektro Gitarlar.

emtrem

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar elektro gitar alma niyetindeyim acaba önerebileceğiniz başlangıç gitarları varsa söyler misiniz.

biraz araştırdım ve maddi durumuma göre cort x1 ve Washburn X10 arasında kaldım:ermm: yardım edebilirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vardır kesin de gören olmamıştır. Ne tür müzik yapmak istediğine bağlı aslında genelde gitar seçimleri; ama bu iki seçenekten sana washburn olanı öneririm. Zaten çalmayı öğrendikten sonra ve ilerleyince kafandaki müziğe göre gitar seçiceksin başlangıçta seçtiğinin pek önemi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim önerim, eğer başlangıç aşamasındaysan her zaman 2. el bir gitar alman. İlk gitarın ucuz olur, öğrendikten sonra iyi bir gitarda bulunması gereken özellikleri anlarsın ve daha iyi bir gitar almak istediğin zaman bir müzik dükkanına gidip çalarak karar verirsin. İkisinin çok da farkı olduğunu düşünmüyorum ama seçecek olsam Cort alırdım. (neden bilmiyorum) Ben başlangıç olarak ibanez grgr121ex bkn almıştım o da başlangıç için ideal bir gitar bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben başlangıç için 200 liraya Acepro diye dandik bir gitar ve kendiliğinden gaini olan bir amfi almıştım. 3-4 ay çalıştıktan sonra Cort x6 aldım. Sonuçta enstrüman konusu bir kerelik birşey değil. Çok fazla telli arkadaşın olacak. :) Yani şimdi ne aldığının önemi çok fazla yok. İkinci el uygun bir gitar bulman yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim çevremde danışabileceğim pek çok kişi yok dükkanlara girsem her biri çıkarı amacıyla konuşacağından gidip sadece parayı verip almak istiyorum.

sanırım washburn alıcam ibanez grgr121ex güzel bir gitara benziyor ama bütçem en fazla bu gitarlara uyuyor eğer ilerde bir müzik kariyerim olursa ancak o zaman yeni gitar alırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...