Jump to content

Jonah Hex

hyoma

Önerilen Mesajlar

Usta bir silahşör ve ödül avcısı olan Jonah Hex'in sır dolu geçmişi onu takip etmektedir. Amerikan ordusunda görev yaparken acımasız Tumbull tarafından yaralanan ve sevdiklerini kaybeden Jonah, şiddet dolu geçmişi nedeniyle artık bir efsaneye dönüşmüştür. Jonah'ın insani olarak kurduğu tek bağ, güzel Lilah iledir.

Jonah, hiç ummadığı bir anda ordudan gelen bir teklifle intikamını alma şansını yakalar. Düzen bozucu Quentin Turnbull'u yakaladığı takdirde, Jonah Hex'in işlediği suçlar da affedilecektir. Bu sırada Turnbull, kendisine bir ordu kurmaktadır . . . .

Jonah%20Hex%20(2).jpg

jonah-hex-film-izle.jpg

Yönetmen:Jimmy Hayward

Oyuncular:Josh Brolin ,John Malkovich ,Megan Fox

Tür:Aksiyon / Macera

Süre/Yapım Yılı:81 dak. / 2010

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu filmde Megan Fox oynadığı için ön yargılı olarak başlamıştım. İlerledikçe filmin konusu ve kurgusu bu ön yargıyı sildi. Daha güzel işlenebilirdi tabii ama malum, son zamanlarda kimse bir işle çok uzun uğraşmak istemiyor. Eskiden 1 film senelerce uğraşılarak çekilirdi, şimdilerde bir yönetmeden senede 2-3 film çekiyor. Tabii gerek teknolojik yenilikler olsun, finansal kaynakların artması olsun hızlı üretim yapmayı ciddi anlamda etkiliyor ama bu etki aynı işi kurgulayan beyine ve yapımda emeği geçen insanlarda aynı şekilde çalışmıyor.

Başta belirttiğim gibi Megan Fox'a ön yargıda duysamda dürüst olmak gerekirse bu roldeki oyunculuğunu beğendim(yinede fazla birşey beklemeyin). Ha şöyle bir durum var başka güzel bir bayan oyuncu olsa o da giderdi bu role.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...