Jump to content

UFO'nun Dünya'ya İnişi Görüntülendi!

mksubzero349

Önerilen Mesajlar

http://veteknoloji.com/resimler/haberler/20110304085849_ufo1.jpg

UFO'nun Dünyaya iniş anı kayıt altında.

Brezilya'nın Sao Paulo kentinde gökyüzünde kimliği belirlenemeyen bir cisim görüldü.

Fincan tabağı şeklindeki cismin gri renkte olduğu dikkat çekiyor.

UFO gökyüzünde belirdiği sırada karayolunda ilerleyen bir şoför tarafından kayda alınan videoda, cisim yaklaşık bir dakika boyunca gökyüzünde hareket ettikten sonra ortadan kayboluyor.

UFO, inişe geçmeden önce kısa bir süre bir bulutun arkasında saklanıyor.

Daha sonra bir ışık patlaması ile ışıklı bir görüntüye dönüşen UFO hızla yere iniyor.

Brezilya TV kanallarından G1'de yayınlanan görüntülerin çekildiği sırada herhangi bir sismik aktivitenin rapor edilmediği bildirildi.

Bu ilginç videoyu aşağıda izleyebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011'de artık cidden görünmeleri arttı. Özellikle Kudüs olayı çok ilginçtir. Bazı kişiler İsrail veya Amerikanın teknolojisi dediler ufonun bulunduğu konumdan dolayı. Ama Kudüs değil Eyfel kulesi de olabilirdi. Ama bu gibi yerler insanlar için herşey demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabadakiler ufonun orda olduğunu nerden biliyorlardı da durup videoya aldılar? İlk zoom yaptıklarında bulutların içindeydi ve gözükmüyordu, doalyısıyla arabada ilerlerken görüp inmiş olamazlar. Ayrıca o ışık saçma olayı bana fake gibi geldi. Gayet basit programlarla bilgisayar ortamında yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabadakiler ufonun orda olduğunu nerden biliyorlardı da durup videoya aldılar? İlk zoom yaptıklarında bulutların içindeydi ve gözükmüyordu, doalyısıyla arabada ilerlerken görüp inmiş olamazlar. Ayrıca o ışık saçma olayı bana fake gibi geldi. Gayet basit programlarla bilgisayar ortamında yapılabilir.

bana da fake gibi geldi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok artık cidden iyi paylaşımdı teşekkürler...

bende anlayamadım ufuk çizgisinemi gidiyor yada iniyor ama gerçek gibi geldi bana çünki önünden arabalar falanda geçiyor profesyonelce hazırlanmış bi videoda olabilir bilinmez ama bana gerçek gibi geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz onlara yaklaştıkça varlıklarını kabullenip onlarla ilgili birşeyler yapmaya başladıkça zaten bize yaptıkları ziyaretler artacaktır. Onların bizim gelişmelerimizi takip ettiklerine ve yeterince güçlendiğimiz zamanda bize yapacakları ziyaretlerin artık sürekli olmasına inananlardanım. Onlar çok büyük teknolojik güce sahip ancak onları anlamak için bizimde güçlenmemiz gerekli...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufoyu gördükten sonra durup çekmeye karar vermiş olabilirler. O sırada da ufo, bulutun arkasına girmiştir. Her olasılığı düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...