Jump to content

Melek Postası

sirius

Önerilen Mesajlar

Bunu yıllar önce admin olduğum bir sitede (site artık yok) çok sevdiğim bir üye vermişti. (ismini hatırlayamadım) O zamandan beridir en sevdiğim melek uygulamalarından biridir =) Burada bunu tekrardan paylaşmak istedim. Gerçi bu uygulamayı paylaştığımda birçok siteye alıntılanmış, muhakkak buraya da alıntılanmıştır diye düşündüm ama aradım taradım sitede bulamadım. Arkadaşın paylaştığını değiştirmeden, notlar eklemeden direk veriyorum. Evrensel düzeyde bir çalışma olduğu içinde evrensel enerji başlığı altında bunu paylaşmak çok daha mantıklı olacaktır. Sirius

Melek Postası

Melekler özel rica görevlileridir.Özel ricalarımıza melekleri dahil ettiğimiz zaman,Yüksek Benliğimiz'in arzularını dile getirmiş oluruz.

Meleklerin sizin ne arzuladığınızı zaten bildiklerini,dolayısıyla onlardan istemenize gerek olmadığını düşünebilirsiniz.Fakat istemek,eylemi harekete geçiren olumlu adımdır.

Meleklerden özel bir ricada bulunmak,dileklerinizi göndermek ve Tanrı'dan onları hayırlamasını istemek gibi birşeydir.

Melek postası için,özel bir dileğinizi bir kağıda yazın ve onları meleklere postalayın.Yazılı sözlerin kendine özgü,özel bir gücü olduğu söylenir.Meleklerden özel bir ricada bulunmak için,kendi en yüce meleğinize ve ricanızla ilgili diğer kimselerin en yüce meleklerine ithafen bir mektup yazın.Mektubunuzda ne istediğinizi,olabildiğince açık ve dürüst bir şekilde anlatın.

Eğer yakınlarınızın da şifaya, sevgiye,bilgiye ihtiyaçları varsa onların en yüce meleklerine yazın.

Başka insanların meleklerine yazarken,o insanların özgür iradeye sahip olduklarını unutmayın.

Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.Eğer o insanla birlikte olmanız gerekiyorsa o size koşulsuz olarak gelicektir.

Bolluk için,refah getirici meleklere;

Şifa için,şifa meleklerine;

Neşe için ,ruh hali geliştiricilere.

Büyük veya küçük mucizeler için ,mucize mühendislerine;

Yazabilirsiniz dileklerinizi..

Mektubunuzun sonunda mutlaka şükranlarınızı ifade edin.Ve ricanız sanki gerçeleştirilmiş gibi teşekkür etmeyi unutmayın ve Tanrı'ya şükredin.

Ve kendinizi,mektubu postalamaya hazır hissettiğinizde onu katlayıp,bir zarfa koyun.Onu sizin için kutsal yada önemli olan biryere koyun .(Ben kutsal kitapları tercih ediyorum).Böylelikle mektubunuzu gönderin ve onu tekrar zihninize gelinceye kadar unutun.

Özetlersek;

1-İsteğinizi tanımlayın.Öncelikle ne istediğinize iyice emin olun.

2-İsteğinizi bir kağıda yazın.Mektubu yazdığınız meleği mutlaka belirleyin.

Ör:''...................'nın koruyucu meleğine ''yada ''............'nın en yüce meleğine '' veya ''mutluluk eğitmenlerine'' diye.

Dileğinizi yazarken mutlaka ''herkesin en yüce hayrına''ifadesini kullanın.Mektubunuzn sonunda şükretmeyi ve teşekkür etmeyi unutmayın.

3-Dileğinizin yerine gelmesini engelleyebilecek insanlar varsa,onların koruyucu meleklerine de yazın ve sorunların giderilmesini isteyin.

4-Mektubunuzu zarfa koyun ve ağzını kapatın.Onun için özel bir yer bulun ve onu postlamış olduğunuzu kabul edin.

5-Şimdi meleklerden ricada bulundunuz ve isteğinizle ilgili alacağınız mesajı sezgileriniz yoluyla dinleyin.İçhuzuru,eylem fırsatları yada sadece sizin farkedebileceiniz bir işaret bekleyin.

İstemeye devam edin,size verilecektir.

Aramaya devam edin,bulacaksınız.............

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu ''koruyucu varlıklar'' dı saırım öyle bir başlıkta anlatmıştım ama ayrı bir başlık iyi olmuş.

Bu olayı bundan 4 ya da 5 yıl önce sevgili dostum , arkadaşım hatta kardeşim diyebileceğim Felidae anlatmıştı ilk kez.Şu an adını hatırlamadığım bir kitapta bulmuştu.Kitap sırf koruyucu meleklerle iletişimin yollarını anlatıyor.Bu da o yollardan biri yani melek postası. Ama çok önemli bir kaç ayrıntı var.

Öncelikle isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar belirtmenizi öneririm.Şaka yapmayı gerçekten seviyorlar.Mesela en basitinden bir sevgili istemiştik tipi vs.... tarif ettik ve tam isteiğim gibi biri çıktı karşıma benden de hoşanmıştı ama dişlekti :D gibi.... yani isteklerinizi yazrken detayları atlamayın.

Bir diğer husus da zarfın ağzı kapanmaması gerekyor diye biliyordum ben :blink: ve yatarken pencereyi aralayıp önüne koymak gerekiyor die biliyordum(olmadı yatak ucuna konmalı). Bu işlemi de 7 gün boyunca tekrarlamalı yani mektup 7 gece üst üste pencere önüne konmalı. Mümkünse dolunayda bu işe başlamak daha iyi sonuç veriyor ya da sadece Felidae ve bende bu şekilde daha iyi sonuç verdi :)

Bir diğer husus da 35 gün içinde cevap alamazsanız zorlamayın pek. Çünkü isteğiniz başkasının hayatını olumsuz etkileyecek bir şey ise cevap alamayabilirsiniz.

Mektubu asla atmayın.İşiniz bitince saklayın.Dileğiniz gerçekleşince de bir teşekkü mektubu yazabilirsiniz.

Bir diğer husus da bu süreçte kötülükten uzak durun. Kötü koku yapıcı şeyler tüketmeyin.Temiz kıyafetlerle yatıp odanızı güzel tütsülere tütsüleyin vs... çok yerde bahsettik bunlardan , işte et yenmiyecek sigara o odada içilmeyecek gibi şeyler...Tabi bu son pragraf kişisel tavsiyem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunu ''koruyucu varlıklar'' dı saırım öyle bir başlıkta anlatmıştım ama ayrı bir başlık iyi olmuş.

Bu olayı bundan 4 ya da 5 yıl önce sevgili dostum , arkadaşım hatta kardeşim diyebileceğim Felidae anlatmıştı ilk kez.Şu an adını hatırlamadığım bir kitapta bulmuştu.Kitap sırf koruyucu meleklerle iletişimin yollarını anlatıyor.Bu da o yollardan biri yani melek postası. Ama çok önemli bir kaç ayrıntı var.

Öncelikle isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar belirtmenizi öneririm.Şaka yapmayı gerçekten seviyorlar.Mesela en basitinden bir sevgili istemiştik tipi vs.... tarif ettik ve tam isteiğim gibi biri çıktı karşıma benden de hoşanmıştı ama dişlekti :D gibi.... yani isteklerinizi yazrken detayları atlamayın.

Bir diğer husus da zarfın ağzı kapanmaması gerekyor diye biliyordum ben :blink: ve yatarken pencereyi aralayıp önüne koymak gerekiyor die biliyordum(olmadı yatak ucuna konmalı). Bu işlemi de 7 gün boyunca tekrarlamalı yani mektup 7 gece üst üste pencere önüne konmalı. Mümkünse dolunayda bu işe başlamak daha iyi sonuç veriyor ya da sadece Felidae ve bende bu şekilde daha iyi sonuç verdi :)

Bir diğer husus da 35 gün içinde cevap alamazsanız zorlamayın pek. Çünkü isteğiniz başkasının hayatını olumsuz etkileyecek bir şey ise cevap alamayabilirsiniz.

Mektubu asla atmayın.İşiniz bitince saklayın.Dileğiniz gerçekleşince de bir teşekkü mektubu yazabilirsiniz.

Bir diğer husus da bu süreçte kötülükten uzak durun. Kötü koku yapıcı şeyler tüketmeyin.Temiz kıyafetlerle yatıp odanızı güzel tütsülere tütsüleyin vs... çok yerde bahsettik bunlardan , işte et yenmiyecek sigara o odada içilmeyecek gibi şeyler...Tabi bu son pragraf kişisel tavsiyem.

araştırmıştım ama sanırım mesajlar arasında boğulmuş bilgiler bulamamıştım. Bu değerli bilgiler ve eklemeler için teşekkürler =) büyük ihtimalle bunu paylaşan arkadaşımda o kitaptan görmüştür bu yöntemi diye tahmin ediyorum. Ben herhangi bir kitapta okumadım açıkçası (çokta araştırmadım) Ama çok hoş bir uygulama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba o kitabın adı "Koruyucu Meleğiniz ile İrtibat"mı diye soracağım ama aynı kitap olamaz herhalde çünkü bu kitaptaki melek postasının yöntemi daha pratik birşeydi fakat bu kitaptada sırf koruyucu melekler ile iletişimi anlatıyor ama tabi ekstradan şeyleride var başmeleklerle çalışma rehber ruhlar vs. tamamen koruyucu melek ile iletişimle ilgili değil, hatta kısa zamanda sitede paylaşmayı düşünüyorum.Bu arada bende bu kitaptaki yöntemi yazayım bari 3 ayrı yöntem olsun faydalanmak isteyen arkadaşlar olur belki.:)

Koruyucu Meleğiniz ile iletişim kurmak için mektup yazmak çok etkili bir yoldur. Şöyle başlayabilirsiniz. "Sevgili Koruyucu Melek,"

ve sonra söylemek istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz. Aşağıdaki satırlar gibi olabilir. Örneğin:

"Sevgili Koruyucu Melek

Yaşamımın her aşamasında yanımda olduğunu, beni koruyup rehberlik ettiğini, biliyorum ama şimdi seni daha iyi tanımak istiyorum. Lütfen benimle bağlantı kur, böylece daha yakın olabiliriz. Teşekkürler.

Sevgiler (Adınızı yazın)"

Mektubunuzu yazınca onu bir zarfa koyun ve üzerine "Koruyucu Meleğime" yazın, kapatın ve bir tören düzenlercesine yakın mektubunuzu. Yakarak onu Koruyucu Meleğinize ulaştırdığınızı düşünün. Küllerini alın ve dışarıya savurun.

Bu arada paylaşım için teşekkürler Sirius :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba o kitabın adı "Koruyucu Meleğiniz ile İrtibat"mı diye soracağım ama aynı kitap olamaz herhalde çünkü bu kitaptaki melek postasının yöntemi daha pratik birşeydi fakat bu kitaptada sırf koruyucu melekler ile iletişimi anlatıyor ama tabi ekstradan şeyleride var başmeleklerle çalışma rehber ruhlar vs. tamamen koruyucu melek ile iletişimle ilgili değil, hatta kısa zamanda sitede paylaşmayı düşünüyorum.Bu arada bende bu kitaptaki yöntemi yazayım bari 3 ayrı yöntem olsun faydalanmak isteyen arkadaşlar olur belki.:)

Koruyucu Meleğiniz ile iletişim kurmak için mektup yazmak çok etkili bir yoldur. Şöyle başlayabilirsiniz. "Sevgili Koruyucu Melek,"

ve sonra söylemek istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz. Aşağıdaki satırlar gibi olabilir. Örneğin:

"Sevgili Koruyucu Melek

Yaşamımın her aşamasında yanımda olduğunu, beni koruyup rehberlik ettiğini, biliyorum ama şimdi seni daha iyi tanımak istiyorum. Lütfen benimle bağlantı kur, böylece daha yakın olabiliriz. Teşekkürler.

Sevgiler (Adınızı yazın)"

Mektubunuzu yazınca onu bir zarfa koyun ve üzerine "Koruyucu Meleğime" yazın, kapatın ve bir tören düzenlercesine yakın mektubunuzu. Yakarak onu Koruyucu Meleğinize ulaştırdığınızı düşünün. Küllerini alın ve dışarıya savurun.

Bu arada paylaşım için teşekkürler Sirius :)

Eklemeler için teşekkürler. :) O kitap bende var onu incelemiştim daha önce. Bu yazıyı arkadaş, o kitap new age yayınlarından çıkmadan önce paylaşmıştı. Büyük ihtimalle yurtdışındaki spiritüel kesimde bilinen bir yöntem melek postası, bu yüzden farklı kitaplarda farklı şekilde konu olmş olabilir. Aynı melek meditasyonu ve melek enerji çalışmalarının spiritüel camiada çok çeşitli olması gibi =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.'' bu kısmı anlamadım...yani bunu mektupta nasıl dile getirmeliyiz böyle bir dileğimiz varsa?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

''Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.'' bu kısmı anlamadım...yani bunu mektupta nasıl dile getirmeliyiz böyle bir dileğimiz varsa?

Yani O kişiyi gerçeten , tüm içtenliğinle sevdiğini belirtmen gerektiği kastedilmiş sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Italya'da ki aşk çeşmesi de aynı bu şekilde işliyor işte .

nevermore siz anladığım avatardan parapsikolojiyle ilgileniyorsunuz siz daha iyi bilirsiniz bişey soracağım insanların yoğun dilek dilediği enerjinin çok olduğu yerde dilekler kabul olurmuş suya atılan bizde melek postasına benzer havas türü islami işlemler var suya mektup atma işin özü sizce inanıp yapmak değilmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nevermore siz anladığım avatardan parapsikolojiyle ilgileniyorsunuz siz daha iyi bilirsiniz bişey soracağım insanların yoğun dilek dilediği enerjinin çok olduğu yerde dilekler kabul olurmuş suya atılan bizde melek postasına benzer havas türü islami işlemler var suya mektup atma işin özü sizce inanıp yapmak değilmi?

İslami çalışmalar hakkında bilgim yüzeysel , havas ilmi başlıbaşına bir konsept , genel olarak yorum isterseniz ; Aynı tür enerjinin yoğun olduğu bölgeler o enerjilerin işleyisini huzlandıran , olumlayan varlıkların da ortak noktasıdır . İster karma gücü deyin ister çekim yasası deyin ister fenomen deyin mektup yazma suya mektup atma işlemlerinin özünde saf istek ve o istege verilen saf cevap yatar . Evrende hiç bir enerji karşılığı olmadan hareket etmez . Önemli olan titreşimi harekete geçirecek saflıkla o enerjinin pimini çekmektir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Havvas da bu şekli , yani yaptığın şeye inanmak ve sadece işe odaklanmak yetmez. Tütsüleri - buhurları , zamanları , oruçları - perhizleri (ki bunlar bazen hayvansal gıdalar , bazen konuşmamak vs.... gibi şeyler olabiliyor) , duaları , namazları vs.... leri vardır. Yani nevermore un dediği aşk çeşmesi veya dilek kuyularını hurafe olarak görür havvas ve yöntemleri hem zor hem de karmaşıktır çoğu zaman ve tabiyiki risklidir de.

Oysa burada ki melek postasının hiçbir riski yoktur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Havvas da bu şekli , yani yaptığın şeye inanmak ve sadece işe odaklanmak yetmez. Tütsüleri - buhurları , zamanları , oruçları - perhizleri (ki bunlar bazen hayvansal gıdalar , bazen konuşmamak vs.... gibi şeyler olabiliyor) , duaları , namazları vs.... leri vardır. Yani nevermore un dediği aşk çeşmesi veya dilek kuyularını hurafe olarak görür havvas ve yöntemleri hem zor hem de karmaşıktır çoğu zaman ve tabiyiki risklidir de.

Oysa burada ki melek postasının hiçbir riski yoktur.

Dediğim gibi havas başlıbasına bi oluşum , söylediğin gibi en ufak çalışma bile uzun kompozisyonlar sonucunda vuku buluyor . ama üm bu tütsüler buhurlar vs enerjinin açığa çıkması için bir araç sanırım . Yine de anlamadığım (anlamak istediğim ) Havasta okunan dualar , bunlar ilahi bir güç Ki bu ALLAH adına mı okunuyor ? yardım isterken ondan mı yardım isteniyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibi havas başlıbasına bi oluşum , söylediğin gibi en ufak çalışma bile uzun kompozisyonlar sonucunda vuku buluyor . ama üm bu tütsüler buhurlar vs enerjinin açığa çıkması için bir araç sanırım . Yine de anlamadığım (anlamak istediğim ) Havasta okunan dualar , bunlar ilahi bir güç Ki bu ALLAH adına mı okunuyor ? yardım isterken ondan mı yardım isteniyor?

Tabiyiki Rab'den istenir havvas da her şey fakat bazı ayrıntılar vardır.Mesela melek daveti havvas kaynaklarında da var. Bazen soruluyor '' o zaman neden Rab'den değil de melekten isteniyor'' çünkü o meleklerin de görevleri o , yani insanlara yardımcı olmak. Ve denir ki kişi melek davetinde meleği Rab'den önde tutarsa kalbinde o kişi ne o daveti başarabilir , ne de istediğine kavuşabilir.

Evet buhur tütsü enerjinin açığa çıkmasını kolaylaştırıyor.

Tabiyiki yolu çok uzundur. Uygun ay konumları gözlenip belli bir süre hayvansal gıda tüketilmemeli , oruçlar , namazlar , dualar , tütsüler vs..... ler uzun , zahmetli , yorucu , sabır isteyen iş havvas uygulamaları.

(Never biliyor ama bilmeyenler için not düşeyim dedim.Bunları genel bilgi amaçlı yazdım.Forumda havvas uygulamaları paylaşımı yasaktır. )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgilendirme için teşekkürler . Diğer majikal yolların aksine havas için sıkı bir (uygun inanç) gerekiyormuş. (duyduğumu söylüyorum )

Rab'le kimsenin arasına girilmez :) inansın inanmasın duanın kabulünü Rab bilir.Ama tabiyiki uygun inanç büyük bir avantaj.

Normal varlık davetlerinde havvas uygulaması başarı gösterir.Bunu çok denyimledim.Genelde davetlerimizde çeşitli dinlere mensup kişiler olurdu ama bu çeşitlilik hiç sorun çıkarmadı. Ama diğer havvas ugulamaları için diyebilirim ki aynı etkiyi görmedim kimsede :) Ama ilk cümlemde dediğimden ötürü soruna net cevap vermem yanlış olur ama şahsi görüşüm, uygun inanca mensup olmayan kimseler sıradan varlık daveti haricinde bir uygulamada sonuç alamazlar.Çünkü havvas ritüellerinde okuduklarının anlamlarına bakarsan zaten uygun inanca mensup olmayan biri için mantksız sözler.İnanmadığı bir Rab'den yardım beklemek mantıksız bana göre.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

koruyucu meleklerimiz bizi kötü astral varlıklardan koruyabilir mi?ya da astral varlıklar görüyorsanız koruyucu kalkanı gibi şeyler konusunda kendinizi geliştirmediyseniz ama size birşey yapmıyorlarsa korunuyormusunuzdur?ve su meleklere mektup olayını sevdim sanırım kendime bir şans tanımalıyım :D bunun için tavsiye edilebilcek en iyi kitap hangisi olurdu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tepki toplamayacağımı umarak bişey yazmak istiyorum havvas ilmini uygulamasını yapan başarabilen ender 3 kez havvas işlemi yaptırdım

olumlu sonuç alamadım bu forumda bülent kısanın yazısını okudum bu konudan anladığım önemli olan enerji , ve enerji ve niyet bülent kısa gerçekten fenomen doğruları söylemiş bazı kesimlerin işine gelmiyor ama doğru olduğunu düşünüyorum.nevermore yanıt verdiğin için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rab'le kimsenin arasına girilmez :) inansın inanmasın duanın kabulünü Rab bilir.Ama tabiyiki uygun inanç büyük bir avantaj.

Normal varlık davetlerinde havvas uygulaması başarı gösterir.Bunu çok denyimledim.Genelde davetlerimizde çeşitli dinlere mensup kişiler olurdu ama bu çeşitlilik hiç sorun çıkarmadı. Ama diğer havvas ugulamaları için diyebilirim ki aynı etkiyi görmedim kimsede :) Ama ilk cümlemde dediğimden ötürü soruna net cevap vermem yanlış olur ama şahsi görüşüm, uygun inanca mensup olmayan kimseler sıradan varlık daveti haricinde bir uygulamada sonuç alamazlar.Çünkü havvas ritüellerinde okuduklarının anlamlarına bakarsan zaten uygun inanca mensup olmayan biri için mantksız sözler.İnanmadığı bir Rab'den yardım beklemek mantıksız bana göre.

aynı kanıdayım benimde şahsi görüşüm doğal enerji eski mısır şaman maji akımları doğru varlık daveti dışında bencede pek sonuç alınamaz nevermore yazdığığım gibi niyet enerji önemli havvas başarabilen enderdir benim yaptırdıklarım hiçbiride bişey anlamıyordu hakkıma geçtikleri gibi ezberden iş yaptılar helalmi yok etmiyorum helal.dürüst olayım büyü yapmak mantıklı havvas işini bilenler çok nadir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynı kanıdayım benimde şahsi görüşüm doğal enerji eski mısır şaman maji akımları doğru varlık daveti dışında bencede pek sonuç alınamaz nevermore yazdığığım gibi niyet enerji önemli havvas başarabilen enderdir benim yaptırdıklarım hiçbiride bişey anlamıyordu hakkıma geçtikleri gibi ezberden iş yaptılar helalmi yok etmiyorum helal.dürüst olayım büyü yapmak mantıklı havvas işini bilenler çok nadir.

Bu yüzden her yerde diyorum zaten gidip de paranızı kaptırmayın , ben bu işi biliyorum diyen çok insan var ama malesef hepsi sadece kolay para kazanmayı biliyor.Bu işlerle gerçekten uğraşan ve bilenler ise ne para alırkar ne de her isteyene yardım etmezler.

Majide olsun , evokasyon , invokasyon da olsun diğer yöntemler her zaman daha kolay olmuştur.

koruyucu meleklerimiz bizi kötü astral varlıklardan koruyabilir mi?ya da astral varlıklar görüyorsanız koruyucu kalkanı gibi şeyler konusunda kendinizi geliştirmediyseniz ama size birşey yapmıyorlarsa korunuyormusunuzdur?ve su meleklere mektup olayını sevdim sanırım kendime bir şans tanımalıyım :D bunun için tavsiye edilebilcek en iyi kitap hangisi olurdu ?

Koruyucu meleğin bir özel koruma değil :) Astrale çıkıp , astral varlıkları görücek seviyeye geldiysen zaten varlıklarla uğraşıyorsun demektir.Yani varlıklarla uğraşmayan birine astral varlıklar rahatsızlık vermezler.Eh haliyle varlıklarla uğraşan birinin de zaten o varlıklardan korunmasını bilmesi gerekmektedir :)

Melek postası için yukarıdaki tüm mesajları okuduğunda çok net anlatılıyor nasıl yapılacağı.Yine de aklına takılan noktaları sorabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazı,insanoğlunun en büyük icadı.Uygarlığa katkısı ortada ve belli ki tanrının da işine yaramış.Acaba hiç olmasaydı...?Bir psişik bana;ne güzel iki meleğin var demişti,istersen onlarla konuşabilirsin,başın sıkıştığında onlardan yardım isteyebilirsin demişti.Tek yapman gereken;istemek,inanmak ve teşekkür etmek,bu kadar.Bazen eski paganları düşünürüm,yazı yok,teknoloji yok,internet yok,cep telefonu yok.Telepati? Neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazı,insanoğlunun en büyük icadı.Uygarlığa katkısı ortada ve belli ki tanrının da işine yaramış.Acaba hiç olmasaydı...?Bir psişik bana;ne güzel iki meleğin var demişti,istersen onlarla konuşabilirsin,başın sıkıştığında onlardan yardım isteyebilirsin demişti.Tek yapman gereken;istemek,inanmak ve teşekkür etmek,bu kadar.Bazen eski paganları düşünürüm,yazı yok,teknoloji yok,internet yok,cep telefonu yok.Telepati? Neden olmasın?

Telepatik iletişime nasıl geçeriz? Bu yeteniğimizi nasıl geliştirebiliriz? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.:)

Her insanın hadim meleği oluyor mu acaba bunu ben de merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar ne kadar doğru bilmem aklımda kalmış bi yerde görmüştüm.Uyumadan önce meleğimizle görüşmeyi diliyormuşuz.Orada bize adını söylüyormuş falan.İlk gördüğümde biraz bleach izlemiş bunu yazan falan dedim kendi kendime ama bi süre araştırdıktan sonra bi sürü kişi var öyle yaptığını iddiaa eden.Birde meleği Koruyucu Melek diyemi çağıracağız yoksa başka bişeyler varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...