Jump to content

Ufo görenler ve görüntüleyenler

KemStruo

Önerilen Mesajlar

foto makinem olmadığı için gördüğüm bir çok ufoyubelgeleyemiyorum

görenler ve resmini çekebilenler bu konu altında yayınlayabilir :)

benzer konu bulamadım varsa siliniz lütfen :) o konunun linkini verdikten sonra tabiki :)

şuan konyada hava bulutlu ve bulut şeklinde ufolar görülüyor havaya dikkatli bakılırsa tabiki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben çocukken görmüştüm 3 tane ışık yan yanaydı şu şekilde

---------------

-----a--a-----

---- --a-------

---------------

ardından döndü biraz dolaştı ve bir anda turuncu bir flaş patlamısı şeklinde yok oldu heryer aydınlanmıştı bir anda içeri girip bizimkilere sordum şimşek çaktı demişlerdi bende devamını getirmedim cocuk diye inanmazlardı cünki =\ ama şimdi turuncu ve çok parlak bir şekilde çakmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Edirnedeyken gördüm. Art arda. Turuncu ışıklar gibi, önce biri geldi, belli bir noktaya kadar geldi, durdu. yavaş yavaş söndü. Sonra arkasından gelen diğeri de aynısını yaptı. Böyle böyle 4 tanesi gelip aynısını yaptı. 5. de geldiğinde önce bir daire çizdi havada sonra o da söndü. Şaşırmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben gördüğümün ufo olup olmadığımdan pek emin değilim geceydi, köydeydik ve yıldızlara bakıyorduk bi ışık hareket ediyordu sonra ışığı azaldı görünmiycek kadar sonra birden çok şiddetli bi şekilde parladı ve ışık yok oldu.bi hava olayıda olabilir blmiyorm :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben görmüştüm. Sonra forumda "hemen balkona çıkın UFO görüyorum" adında bir başlık açmıştım. :rofl: Ashtar_Sheran dürbünle sahile inmişti. :D Fakat UFO değil uçurtmaymış. Veletler ışık bağlamışlar gecenin bir vakti :D İşin ilginci Manisa ve Antalya'daki arkadaşlarımın "evet biz de görüyoruz" demesiydi :rofl: Fakat o ışıklı uçurtmayı izlerken bir de 3 ışıklı üçgen bir cisim görmüştüm epey hızlıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben görmüştüm. Sonra forumda "hemen balkona çıkın UFO görüyorum" adında bir başlık açmıştım. :rofl: Ashtar_Sheran dürbünle sahile inmişti. :D Fakat UFO değil uçurtmaymış. Veletler ışık bağlamışlar gecenin bir vakti :D İşin ilginci Manisa ve Antalya'daki arkadaşlarımın "evet biz de görüyoruz" demesiydi :rofl: Fakat o ışıklı uçurtmayı izlerken bir de 3 ışıklı üçgen bir cisim görmüştüm epey hızlıydı.

Hatırlıyorum , yazdı. :D Uçak yanılsamalarından başka birşey görememiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31.5.2011 saat 21:45

yağmursonrası eve giderken bulutları inceliyordum normal gibiydi sonra bi ışık gördüm2sn öcne orda yoktu bi süre ilerledi sonra ikiye ayrılıp yok oldular ve bu arada bulut şeklinde ki ufolar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmek isterim günde 2-3 defa görüyorum ve aniden kayboluyorlar ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel ve mutlu günümde bir keresinde istanbulda güngörendeyken çok tuhaf bir bulut görmüştüm ne olduğunu anlayamadım oldukça korkmuştuk herkezi çağırdık herkez gördü bulut böyle uzaylı kafası gibiydi büyük başlı bir kuru kafaydı ve önünde elleri vardı sanki aşşayı izliyor gibi çok korkutucuydu ve hala tüylerim ürperiyor gözleri ağzı elleri böyle bir ulutun rasgele olmasına imkan vermiyorum olamaz !!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Hatay ilinde yaşıyorum. Bunu daha önce anlattım mı hatırlamıyorum ama yazacağım.

Mersin/Kapızlı'ya okulca sözde kampa gitmiştik. Ama sadece ismi kamptı, yani giden varsa bilir oranın nasıl olduğunu. Sıra sıra, hemen hemen U düzenini alan (2 yıl olduğu için biraz yanlış olabilir :D ) birtakım 2 katlı bloklar vardı, orada kalıyorduk. Balkon geniş bir alana bakıyordu. İlk gün olduğu için de ben dahil bazıları uyumadı. Sabaha karşı 3:30 gibiydi. Güneş doğmamıştı doğal olarak. Ve yıldızları balkondan rahatça seyredebiliyorduk. (ben ve oda arkadaşlarımdan 2'si) Yan odada da 2 arkadaşım balkonda oturuyordu. Gökyüzüne bakıyorduk. Birden hareket eden bir cisim dikkatimizi çekti. Bu cisim için ilk önce "bu saatte uçağın ne işi var?" falan dedik ama yanıp sönen ışık falan hiç yoktu. O yüzden de "uydudur" dedik. Bir anda bir cisim daha hareketlendi. Gerçekten şaşırdık. Sonra bu cisimler yavaşladılar ve durdular. Sonra havada daireler çizerek hareket ettiler, sayıları arttı, 6 tane falan olmuşlardı, öyle hatırlıyorum. Bunlar yaklaşık 30 dk. boyunca bunlara devam ettiler. Hiçbir pozitif his yoktu içimde, ve arkadaşlarımın da.. Sadece korku hissettim, titremeye başladım korkudan. Hepimiz.. Sonra saat 4'e doğru bunlar yavaşladılar ve bazıları kayboldu ortadan. Sonunda tek bir tane kaldı. Gökyüzünde, sadece bir yıldız gibi duruyordu. Ama gün çok çok hafif de olsa aydınlandığından (saat 4:30'a geliyordu sanırım) yıldızların çoğu görünmüyordu. Biz birbirimize baktık, hepsinin gözünün içindeki korkuyu ve heyecanı gördüm. Sadece 2 saniyelik bir bakıştı bu. Sonra kafamızı gökyüzüne çevirdik, o cisim de kaybolmuştu. 5'imiz de şahit olduk bu olaylara. Ben ve oda arkadaşlarım sabah 1-2 kişiye söyledik ve klasik tepkiyi aldık: "saçmalamayın"... Bu yüzden de başka kimseye anlatmadık çevremizden. Onlar zaten fazla ilgili değillerdi, bu yüzden artık fazla hatırlamıyorlar.

Olaylar böyle işte... Tekrar dönmek isterdim o zamana.. Biraz daha bilgiyle izlerdim en azından, biraz daha dikkatle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşımı tam olarak hatırlamıyorum eskişehir e ziyarete gitmiştim.gece Ekmek almaya gittiğimi hatırlıyorum. Eve gelirken boş bir arazi vardı. Yukarıdan bir şey gerçekten süzülerek geldi ve indi oraya. İnanamadım abi bunu yazarken bile tüylerim diken diken oluyor. Sonra içinden 2 kişi kapıdan baktı. Önümdeki çöp varillerinin arkasına saklanmıştım. Baktığımda bana doğru geliyorlardı. Hemen eve gittim koşarak. Kapıyı çaldım.Açmadılar Çok korkmuştum. Geç açıldı kapı annem diğer odadaydı. Sonra annem ne oldu diye sordu. Bir şey yok dedim. Neyse yattım uyudum. Sabah merak ettim olayın olduğu araziye gittim.Gözlerime inanamadım. İniş yaptığı yerde ciddi bir şekilde siyahlık vardı. Kömür dökmüşler sanki yanık ve siyahtı.Daha sonrasında aieme ve arkadaşlarıma anlattığımda alay konusu oldum. Bende anlatmayı kestim sizinle paylaşıyorum. Teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yalan sölemiyecem ama dragosta uçan üçgenimsi siyah bir cisim gördüm hemde vaya net arkadaşımla bakakaldık tam sınıfa millet bakın diyecektimki müdür yardımcımız girip herkez yerine otursun diye bağırıp kızım perdeleri kapatırmısın dedi ama ben perdenin arasından izledim başta durdu sonra yavaşça kartala doğru yöneldi ve kayboldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ramazan da gördüğüm cisi

ramazanda sahurdan sonra sigara içmeye çıktığımda parlak bir cisim hızla yere indi

ve etrafdali köpekler havlamaya başladım

olay aksarayın bir köyünde oldu

aynı cismi konyadada görenler var üst komşum ve karşı binadaki komşum görmüşler

zaman zaman görüyorum bakıyorum ordalar hareket ediyorlar

gözümü kapatıp açtığımda yok oluyorlar

son olarak az önce sigara içerken gördüm kızıl bir cisim bastıya doğru hızla kayarak ilerledi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçükken bu konularla çok ilgileniyoduk 3 kişiydik falan defterlerimiz vardı 5 defter falan bitirmiştik cinlerle vs şeylerle çok ilgileniyoduk ayinler yapmaya çalışıyoduk falan :D yatıya kaldığımızda elimize fener alıp camdan bakar ufo varmı bakınırdık ufo gibi bişey görmüştük ama emin değiliz hala bilmiyoruz :D daire şeklinde parlak bişeydi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Balıkesir ve bigadiç ilçesi arasında dayımın çiftlik gibi bi yeri vardır ben 8-9 yasında falandım. 3kız kuzen 5de erkek kuzen çiftliğin biraz ıssız bir yerinde oynuyorduk salıncak vs vardı dayımın oğullarından ikisi cinlerle ilgili bizi korkutmuşlardı çok fazla hatırlamıyorum ama biz kaçıyorduk eve doğru bahçenin ışıkları yanıp sönüyordu sonra yatsı ezanı okundu yanılmıyorsam 5dk falan yolda toplandık yürümeye basladık tepede 3tane renkli ışık üçgen biçiminde görmüştük çok çok fazla hatırlayamıyorum ki zaten aramızda büyük olanların (12-14 yaşındakiler) hepsi 2-3 yıl sonra olayı unutmuşlardı. Benim yaşımda bi kuzenim daha vardı o da hatırlıyor hayal mayal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...