Jump to content

Auraları Görebiliyor muyum?

sabrina

Önerilen Mesajlar

Şöyle bir durum var ki insanların çevresinde saydam bir katman gibi Auraları görebiliyorum.Hafif parlaklıkta renkleri de var ve bu her insanda farklı.Asıl şaşırmam kendiminkini görmem de oldu.Gözlerimi kapatıp ellerimi göz hizasında kaldırdım ve ellerimi gördüm.Gözlerim açıkmış gibi.Altın sarısı bir renkte parlıyordu.Çok şaşırmıştım.İnsanlarda en çok parladıkları yerler eller, omuz bölgesi bir de -ilginç gelicek ama- burun. :)

Şimdi sorum şu.Ben aklımı mı kaybettim yoksa gerçekten böyle bir yeteneğe mi sahibim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Auraları görebiliyor muyum diye sormuşsun.

Sonra aura görüyorum deyip sonra tekrar görüyor muyum diye sormuşsun. :)

Anlam veredim buna..

Gözler kapatılarak aura görülmeye çalışılmaz ki.

Kapatınca etrafını göremezken aurayı nasıl göreceksin?

Bence önce aura ile ilgili bir kaç konu oku. Sitede teknikler de var, onları dene. Aura nedir nasıldır yazıları da var, deneyimlerinle karşılaştır.

Ben bu tezat dolu yazıya sağlıklı yorum yapamam :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aura görme alıştırması yaptım . Auraya benzer şeyler gördüm ama aura mı değil mi bilemiyorum sanırım göz yanılması ? İlk önce beyaz duvarın önüne bir kırmızı bir mavi kitap ve yeşil bir bitki koydum . Odaklanınca kırmızı kitabın yeşil mavi kitabın sarı yeşil bitkinin turuncu aurasını gördüm . Ama gözümü hareket ettirince auralaer da hareket etti sabit kalmadı . Bu göz yanılması mı yoksa başarılı bir şekilde aura gördüm mü ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aura görme alıştırması yaptım . Auraya benzer şeyler gördüm ama aura mı değil mi bilemiyorum sanırım göz yanılması ? İlk önce beyaz duvarın önüne bir kırmızı bir mavi kitap ve yeşil bir bitki koydum . Odaklanınca kırmızı kitabın yeşil mavi kitabın sarı yeşil bitkinin turuncu aurasını gördüm . Ama gözümü hareket ettirince auralaer da hareket etti sabit kalmadı . Bu göz yanılması mı yoksa başarılı bir şekilde aura gördüm mü ?

Eğer başka yere baktığında gördüğün "auralar" da hareket ediyorsa göz yanılmasıdır bence, sonuçta her canlının aurası kendi etrafında kalırr diye biliyorum. Kesin birşey söyleyemem tabi, denemeye devam edip kendini geliştirerek durumun ne olduğunu farketmen senin için en iyi sonuç olacaktır yine de :) Iyi forumlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gördüğün saydam tabaka aura değil auranın alt katmanı olan esir bedendir.

Emin misin ? Ben emin değilim çünkü bir şeye uzun süre odaklanıp başka bir yere baktığımızda bir süre gölge tonunda görünmeye devam eder ve benim bildiğim kadarıyla bu göz yanılması oluyor . Aynı şeyden mi bahsediyoruz ? Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emin misin ? Ben emin değilim çünkü bir şeye uzun süre odaklanıp başka bir yere baktığımızda bir süre gölge tonunda görünmeye devam eder ve benim bildiğim kadarıyla bu göz yanılması oluyor . Aynı şeyden mi bahsediyoruz ? Teşekkürler :)

şöyle ki Lobsang Rampa nın bir kitabında okudum yani öyle kafamdan konuşmuyorum :)

Esir (eterik) bedeni şöyle tanımlayabiliriz.

İnsan beyni nasıl elektrik üretiyorsa, damarların içerisindeki akan kan da bu kimyasalları ,metalik zerrecikleri ve suyu taşıdığı için , bedenin kendisi de elektirik üretir. kan bilindiği gibi çoğunlukla sudur.Tüm beden elektrikle kaplıdır.

Esir, insan bedenini çevreleyen manyetik alandır. Yani bu , auranın "çekirdeğinin" habercisidir.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şöyle ki Lobsang Rampa nın bir kitabında okudum yani öyle kafamdan konuşmuyorum :)

Esir (eterik) bedeni şöyle tanımlayabiliriz.

İnsan beyni nasıl elektrik üretiyorsa, damarların içerisindeki akan kan da bu kimyasalları ,metalik zerrecikleri ve suyu taşıdığı için , bedenin kendisi de elektirik üretir. kan bilindiği gibi çoğunlukla sudur.Tüm beden elektrikle kaplıdır.

Esir, insan bedenini çevreleyen manyetik alandır. Yani bu , auranın "çekirdeğinin" habercisidir.

:)

Gördüklerimin hepsi eterik beden değildi ama eterik bedeni gördüğümden eminim sağol :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...