Jump to content

Birisinin size büyü yaptığını düşünürseniz ne yaparsınız?

Venus Davis

Önerilen Mesajlar

Emin olamadığım bir konu var. Eğer sitemizde gezdiyseniz belki fark etmişsinizdir. Bir tane cezalandırma büyüsü var. Son zamanlarda canımı sıkan bir arkadaşım vardı. Herkese iki yüzlü davranıyordu. Bana da çok çektirdi zamanında... Ondan öcümü almak istedim. Büyüyü denemek ile denememek arasında kaldım. En iyi arkadaşım ile bir tane erkek arkadaşıma söyledim. Onlara güvenebileceğimi düşündüm. Erkek olan arkadaşımın hoşuna gitti. O da zaten bu tarz şeylerden hoşlanıyordu. O ânâ kadar bir sorun yoktu çünkü ikisi de büyü yapmayı düşündüğüm kızdan nefret ediyordu. İkisi de yap dediler. Hayatım boyunca hiçbir sekilde büyü yapmadığım için korktum yapmaktan. Günah işlemekten korktum desem daha doğru olur. Küçüklüğümden beri ailem bana büyü yapmanın günah oldugunu anlatır durur. O yüzden şüpeye düştüm. Ama yapmadım. Sonradan bu beni çok sinirlendirecek birsey yaptı. Ben de sinirlenip erkek olan arkadaşıma "bana ona büyü yapmamam için bir neden göster." dedim. Sonradan bu gidip hemen o kıza yetiştirmiş. Böyle birsey yaptığını duyunca afalladım resmen...

Erkek arkadaşımın ona söylediği günden sonra basıma gelmeyen kalmadı. Bunların en önemlilerinden birkaçtanesi en sevdiğim kolye (opal taşı) kaybolması ve telefonumun suya düşmesi... Dün tarot destesi almıştım. Telefonum bu gün suya düştü. Düşüşünün ardından falıma baktım. Sonuç kısmında düz 'Kılıç Şovalyesi' çıktı. Konu ile alakalı olan anlamı;"zorluklardan yılmayan, zorlukların üstesinden gelebilen' mücadeleci bir karakter." ve "şanssız bir dönemin, zorlu mücadelelerin habercisi."

Büyü ise kızın bir saçına düğümler atıp, bir ağacın altına gömmekti. Böylece o ağaç büyüdukce onun şanssızlığı da artacaktı.

Ben kıza büyüyü yapmadım ama o bana getirilmemesinden buyuyu yapmış olabilir mi? Bu büyü nasıl bozulabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben senin yerinde olsam gidip kızla konuşurdum.O erkek arkadaşın kimse olayı onun üstüne atardım madem böyle bir iş yapıyor,kalkamasın altından.Gidip kıza (erkek arkadaşının ismi neyse işte) bu sana böyle şeyler yapmak istiyordu hatta büyüde şöyle kötüydü böyle kötüydü derdim sonrada ben her ne kadar sana kızgın olsamda bu tür işlere kalkışmam büyü yapana büyünün 5 misli geri döndüğünü biliyorum,baya bi bilgim var bu konuda.benden büyü yapmayı öğretmemi istedi bende hayır diyince öfkelenip sana böyle şeyler söylemiş derim.

böylece hem çocuğu zor durumda bırakırım.

hem kız eğer bana büyü yapmaya kalkıştıysa "büyü yapana 5 misli geri döner,biliyorum"dediğim içinde kızı korkuturum,ki yaptıysada bozar büyük ihtimalle.

Yinede bu benim fikrim.Ama sanada büyü yapıldığını düşünmüyorum "bi kaç gündür şanslıklıklar oluyor hayatımda." de geç daha fazlada şanssızlık çağırma bence :) İyi şanslar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hani büyü yapılmasının belirtilerinin yanlızca bunlar olduğunu düşünüyorsanız bence biraz kendinizi dinlemelisiniz .Gerçekten Büyümüdür yoksa olağan şeylermidir diye ..Çünkü bir büyünün etkisini çok ağır bir şekilde hissedersiniz ve eğerki böyle bir etki hissediyorsanız bozmak için uğraşın.

Dip not; Arkadaşa güvenmekmi ?Yoksa güvenmeyi istemek mi.. Bu kavramları iyice düşünmenizi tavsiye ederim .Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkkürler. Bu ağacın büyümesi ile güçlenen bir büyü... Bu olay olalı biraz geçti. Büyünün etkisinin güçlendiğini düşünüyorum. Önceden emin değildim. Ama artık dayanamıyorum. Sırf iyi arkadaş olduğumuzu düşünsün diye ona 2,5'luk dondurma ısmarladım. Çocukluk arkadaşımı benden çaldı. Ayrıca bir kere çocukluk arkadaşımın saçımla oynadığını hatırlıyorum. Onu da kendi tarafına çekti. Erkek olan arkadaşımın başını derde sokmak istemiyorum çünkü o benim için onların ağzından laf çaldı. örneğin bana çocukluk arkadaşımın onun tarafında olduğunu söylemişti, arkamdan yaptıkları tüm dedikoduları... Bazen bana yardım ediyor. Zaten büyü yapma işini o aklıma sokmuştu. Sonrada gidip kıza söyleyince onu boğasım geldi. Ben ona nasıl acısam da o bana acımayacaktir. Yani ben telefonumu bir nehire düşürdüm ama telefonumun ekranı ve siyah düğmeleri eridi. Artık fotoğraf çekmiyor. Sonuçta tatlı suya düştü. Kurtulabilirdi. Ama kurtulmadı. Bunun kaç tane anlamı olabilir ki? Bence bunda talihsizlikten öte birsey var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...