Jump to content

Enteresan bir vaka varlıklarla ilgili

GaziantepLi

Önerilen Mesajlar

Iyı Aksamlar dılerım,Ben bu Forumda Yenıyım Konuları Okuyunca Bende Yasamıs Oldugum Ve hala devam Eden olayımı Anlatmak ıstıyorum..

Gecen Sene Bır dua 0kumusdum , Yengem vesılesı ıle Bu dua Muma okunuyor ( muş ) Bende yapdım Gece 00:00' dan sonra Ve duayı okumaya Basladıgım an Etrafımda adeta duman Seklınde Belırtıler Gormeye basladım , En basda Takmadım fazla Devam ettım Duayı okumaya Sonraları Gecelerı Kendılıgımden Uyanmaya Ve saatlerce Boş boş Yatagın ıcınde Hıc bısey dusunmeden Oturmaya basladım , Sonraları artık Gecelerı degıl Gun ortasında da , Otururken Tv ızlerken Vucudumda bana Dokunan Bıseyler Hıssettım,Bı gece uyuyordum Ve yatagımın basına Vurularak Bana HATEM denıldıgını duydum cok Ürkütücü bir ses idi Hala unutamıyorum,Teyzeme anlattıgımda 0layı 3 Harflıler sana Bu ismi Takmış ve aralarına almışlar dedı neye döndüğümü bilmedimmm Bana Halepden Mıtlak yapdırılıp getırılıcenı soyledı teyzem.Mıtlak gelmezden 1-2 gun oncesıne Mutfakda bulasık yıkıyordum ve şöyle döndüm bakdım atlet ıle Kısa boylarda kafası 0lmayan bı varlık gecdı oturum odasına dogru bulasıgı bırakdım hemen oturum odasına gıttım bakdım ama kımse yokdu. Sabahına aksam yemek yıcez benım agzım dılım tutuldu konusamadım Konusmaya calısıyorum ama yapamıyorum sankı bırısı tum kuvvetıyle cenemı tutuyordu ve ben aglamakdan baska bısey yapamıyordum Dua okuyorlar duymak ıstemıyorum sankı kulaklarmı kesıyorlar gıbı gelıyordu sonra mıtlağım geldı bı muddet bısey hıssetmedım ama sımdı uyurken uzerıme bı agırlık çöküyor ınanılmaz bır agırlık kımıldıyamıyorum gozlerımı bıle acamıyorumm sonra sag yanagım şişdiğini patlıcak gıbı oldugunu hıssedıyorum kulagımda ise inanılmaz bı siren sesi gibi bişi ama kulakları patlatıcak derecede anneme soyledım ıse Karabasan dedı , sımdı bundan nasıl kurtulucamı bılmıyorum ve cok uzuluyorumm, bı duayı bılmeden muma okumanın cezasını cekıyorum Namaz kılamıyorum kıldıgımda gecelerı uyuyamıyorum sesler Kabuslar goruyorum ben boyle degıldım namaz kıldıkca dua okudukca ıcım ferahlardı huzur bulurdum :( Yorum yazmanızı ıstıyorum bu konu benım ıcın cok onemLı :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de hani merak edip muma okunan dua diye baktığım da bağlama büyüsü olduğunu gördüm. O değilse bile sonuçta havasla ilgili büyülerden biri belli ki yine havas ilminin de kendine göre korunma ve büyü bozma duaları da var. Yengen ya da teyzen bunları da söylemedi mi madem o kadarını biliyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de hani merak edip muma okunan dua diye baktığım da bağlama büyüsü olduğunu gördüm. O değilse bile sonuçta havasla ilgili büyülerden biri belli ki yine havas ilminin de kendine göre korunma ve büyü bozma duaları da var. Yengen ya da teyzen bunları da söylemedi mi madem o kadarını biliyorlar.
Arkadaşa katılıyorum anlattığın olaylar birbiriyle çok alakasız gözüküyo o yüzden kesin bir yorum yapmak zor sana en iyi yardımı duayı okutan kişi edebilir
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

seni aralarına almışlarsa iletişime geçebilirdin.bu şekildede onları kandırmış gibi oldun.ya onların arasına katılmak için yapılan bir ritüel gibi bir şeyse.bu durumda sen onları kandırmış oluyorsun.ben olsam ben de kızardım.bilmeden etmeden uğraşıyorsunuz böyle şeylerle.önce bir işin astarını öğrenin.ne işe yarar diye araştırın bir yerlerden.aa buldum yapmak olmaz.sana diceğim basit korunma yöntemleriyle uzaklaştırabilirsin ve ayrıca çağırma seansları yapıp sebebi öğrenip ona göre uzaklaştırmak için çareler bulmalısın.musallat olan varlık pek güçlü değil zanımca.zor olmayacaktır.ayrıca sen güçsüz durdukça daha fazla uğraşmaya devam eder.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde kişi ile temasa geçen varlıklar sebepsiz ve isteksiz yere bu kadar yakınlasıp belli şekilde kendilerinden haberdar etmezler. Yapmış oldugun herhangi bişey onları çagırmış olabilir. ama unutma ki bunların Senin açından ne kadar iyi veya kötü oldugunu bilemezsin. Korunma yöntemi en mantıklısı. Bunu araştırıp sana uygun olanı yapman gerekir. Ve aklından şunu cıkartma ki; Sagdan soldan yani cevrendeki insanların her dedigine tamam diyipte gelişigüzel şeyler yapma. Yani şu şekilde yap şunu yap bunu yap diye şeylere kanma. herşey tam tersine dönebilir.. O yüzden senin için en mantıklı olan Şekilde Korunma yöntemine başvurabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığın bu durum tabiatının elverişli oluşundan ve dahada önemlisi aura kalkanının zayıflığından kaynaklanıyor. O kapıları açmak kolay ama kapatmak zordur. Onlar seni kendi fikir ve ideolojileri yönünde yönetirler. Çoğu zaman varlıklarından bile haberin olmaz ama saniye saniye senin yanındadırlar. Ve inan bana dostum bu alemin varlıları çok ama çok zalimdirler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aura kalkanı nedır Pekı ?

Onlar benı nasıl yonlendırıyorlarsa benımde boyle bır sansım yok mu ?

Sen Kontrol etmekten bahsediyorsun ki ; Kontrol etmeye çalışmak başına daha kötü şeyler gelmesine neden olabilir. Çünkü karşındaki şeyin enerjisini bilemezsin yani varlıklar hakkında düzgün bi bilgiye sahip degilsen onların ne türden bişey oldugunu cözmen zor olur ve kalkıpta Kontrol etmeye calısırsan sana daha Çok musallat olmaları mümkündür..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...