Jump to content

Cadı Olma Yolundayken..

sasuke

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba.Ben cadı olma yolundayım.Bunun için elementlerle bütünleşiyorum.Ancak geçen gece bir terslik yaşadım bir tek bende mi oluyor bunu anlamak için bu başlığı açtım.Ben muskayla gezen biriyim normalde.Dün gece rahatsız ettiği için çıkartmıştım.Odaklanmama engel oluyordu bütünleşme esnasında..Sonra yattım ve çalışmamı yaptım.Çalışmam bittiğinde uykum gelmemişti.Astral seyahat denemesi yapmaya karar verdim.Normalde spatyoma çıkabilen biriyim ancak dün gece sadece sesler duydum.Hatta açık bir şekilde temasta bulundum bir sesle..Sonra uykum geldi uyudum.Saat 3-4 civarında göğsüme yapılan bir baskı ve garip bir koku ile uyandım.Uyandığımda göğsümün üzerinde beyaz mavi tonlarında bir şey vardı.Bağırdı birden.Uyku sersemiydim.Oda arkadaşıma söyledim ruh çağırdım ben sanırım dedim.Git yat ya dediler.Bende uyudum.Sabah uyandığımda bunları rüya sanıyordum ancak göğsüm kıpkırmızıydı ve arkadaşım ruh gitti mi gibisinden konuştu.Sabah hemen muskamı taktım yeniden.Sizce bunun sebebi nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar formunza yeni üye oldum sormak istedğim birkaç soru ve paylaşmak istediklerim var. nasıl yapacağım yardımcı olur musunz?

öncelikle sorularınızın cevapları olup olmadığını araştırın, benzer soru varsa o başlk altında sorunuzu sorabilirsiniz. eğer yoksa uygun bölüm altında sorularınızı mümkünse tek başlık altında sorun =) cevaplanacaktır.

arkadaşın sorusuna gelirseK;

cadılık yoluyla alakası yok, dengesiz ve profesyonel olmayan çalışmalar yaptığın için parazit enerjilere maruz kalıyorsun. DAha dengeli çalış ve önce teorik bilgini güçlendirip aşamalı olarka çalışmalarını sürdür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşım sen bilerek ya da bilmeyerek cin çağırmışsın.üzerinde muska taşıman korunma ihtiyacından sanıyorum.cadı olma yolundayım diyorsun ama,bulunduğum duruma hakim olmazsan yani yeterli bilgiye sahip değilsen tehlikeli olabilir:confused:belli ki musallatlara açık bir durumdasın.dikkat;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki bişey sorcam varlıklar durduk yere musallat olurlar mı ?

Sanmıyorum. Kişinin önce özgür iradesi ile bir çağrıda bulunması gerekli bence. Mesela bir davet gerçekleştirdiniz ve içinizden biri çok korkuyor gelen varlık, seviyesi yüksek bir varlıksa korkmaması gerektiğini söylerek o kişiyi uyarır - buna şahit oldum- fakat seviyesi düşükse, korku duygusu musallat için bir araç olur ve varlık, korkan kişinin enerjisinden beslenmeye çalışabilir. Davet sırasında aşırı duygu durumları yaşanmamalıdır. Aşırı korku, öfke, üzüntü vs.

Bunlar benim görüşlerim diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda merak ediyorum ben de.

Konuyu takipteyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben nedense durduk yere musallat olabilirler diye düşünüyordum. Bana musallat olacaklarını pek sanmıyorum çünkü çağıracak kadar cesaretli değilim ve hiç bi bilgim yok :)

Peki şey demişsin "uyardığına şait oldum" açıklayabilirsen bana nasıl uyardığını söyleyebilirmisin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben cadı olmak istiyorum . The secret circle Dan ilham aldim :) bunun icin ne yapmalıyım en bastan anlatirmisiniz . Yada bununla ilgili bir konu acarmisinz lutfen .

alınabilecek en yanlış yerden ilham almışsın. The secret circle isimli dizi sadece bir teenage dizisidir, cadılık orada ki gibi uçmalı kaçmalı doğuştan gelen birşey değildir. Disiplinli ve ciddi bir yoldur. Bu konuda oldukça fazla bilgi var şu başlıkları incelemeni tavsiye ederim;

http://www.gnoxis.com/cadilik-nedir-46128.html

http://www.gnoxis.com/cadilik-ve-buyu-46119.html

http://www.gnoxis.com/cadiliga-nereden-baslayacaksiniz-ve-temel-cadilik-dersleri-44433.html

http://www.gnoxis.com/buyuye-nerden-baslayacaksiniz-44979.html

Bu başlıklar en baştan adım adım hiç bilmeyenlere göre düzenlendi. Eğer kafanda soru işareti varsa gerekli başlıklar altında soru sorarsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müslümanlıkta olsun hristiyanlıkta olsun yahudilikte olsun büyü günahtır yani müslüman büyücüler olmaz (ged)

Wiccalık ile karıştırmayınız. Cadı olan Müslüman da olabilir yani Müslüman bir Cadı da olunur. Kuran ayetleriyle de büyü yapılabilinir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D hahah bura hala canlımı ya yaklasık 4 5 sene oldu gırmıyelı way anasını arkadasım brz kotu bır deneyım olmus senın ıcın ben 17 yaslarında bole bsy yapmısdım(25 yasındayım suan) yaklasık 2 3 senem rezıl oldu ıfrıt denılen bır varlıkla baya ugrastım bu seneler unıyı kazanamadım uyku duzenım bozuldu sosyal hayatım sıfır oldu ondan sonra cogu madur gıbı depresıf ve popomdan korkar oldum bence bulasmayın derım ha bana yararı oldumu oldu yalan yok bıdaha bulasmadım aklım basıma geldı :D iyi forumlar hepınıze
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuda paranormal bir yan yok ama; cevaplar çok anormal geldi bana :)

Böyle köklü bilgilerin olduğu bir sitede, bu cehalete de şaştım doğrusu.

Açılan konuya yorumum:

Elementlerle bütünleşiyor. Spatyomda dolaşıyor.

Cadı olma yolunda; ama biryandan da muska taşıyor.

Hele de bu muskaya üzerinden çıkarmayacak kadar inanıyor.

Bu ortaya karışık bir haldir. Ne yardan geçerim, ne serder durumu.

Ne dinimden geçerim; ne de cadı olma merakımdan.

Yarın birgün Tanrılar-Tanrıçalardan, doğunun batının ruhlarına saygı sunan

ritüelleri yaparken, işler daha da garip bir hal alıcak.

Yaşadığınız deneyime gelince; üzerinizdeki muskanın hüddam- görevlileri- sizi

rahatsız etmiştir. Suçluyu uzakta aramaya gerek yok.

@sasuke bu süreçte çarpılmanız bile hiç uzak bir ihtimal değildir.

@ged

Müslüman büyücü yok mu demişsiniz. Onlar cadı değil; majisyen diye adlandırılır.

Ama majiisyen kelimesini bile kirlettiklerini düşünüyorum.

Kısacası havas ilmi alimi; yani hoca oluyor onlar. Hoca başka, cadı başka birşey.

Öyle kişilerin durumu şu sözü hatırlatır : ''Minareyi çalan kılıfını kazırlar''.

Kendi yalanlarına kılıf giydirip yutturuyorlarsa; bu yaptıkları doğru demek değildir.

@estella

Secret Circle dizisini bende izliyorum. Evet şahane dizi.

Ama normal hayatta açıl deyince açılıp, kapan diyince kapanan kapılar falan yok.

Büyü yapmak öyle kolay birşey de değil.

Açıl kilit açıl diyince açılan kilitler yok normalde.

Cessie son bölümde şemsiyesiyle ateş etti ya; en komiği oydu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...