Jump to content

kendim ettim kendim buldum ve acil yardım!

lilithlin

Önerilen Mesajlar

tam 3 yıl önce başladı herşey ve gün geçtikçe ilerledi durduramıyorum. hayal sandım rüya sandım neyse inançsızdım ben küfür eder ,dalga geçerdim ruhani şeylerle .

kız arkadaşımın annesi manyak gerçekten manyak, birgün evlerine gittim ve ben gene saçmaladım ruhani şeyler hakkında. onlarda kim, dün evlendik çocuğumuz olacak 3 harfliyle ,kim onlar ya , gerzek hepsi tarzında gibi şeyler söyledim .evinde duvarında bir deri asılıydı bildiğiniz bir havyan derisi. sanırım bilerek yaptı ama yaptığını gizledi, eline iğne battı ve duvara sildi sonra herşeyimi sormaya başladı annesi.

arkadaşım susturmaya çalıştıkça kadın durmadan sordu kaç yaşında olduğumu nereli olduğumu kökenimi herşeyi sordu sonra seni inandırıcam dedi. masaya oturduk ama masanın etrafına tuz döktü hiç aralık olmadan gözünü kapat dedi ilk gördüğün kişiyi getiricem dedi. gözümü kapattım yaşayan hayatta olan bi arkadaşım geldi aklıma ve o arkadaşımın geldiğini söyledi. ben birşey görmedim ama herşeyimizi anlattı hemde her detaya kadar.

o arkadaşımla yaşadığım o günden sonra aralıklarla rüyamda; uçtuğumu ve koşarak kaçtığımı gördüm, ilerledikçe ağırlaşıyordu ve kaçarken veya uçarken yanımda insanlar oluyordu ,artıyordu tanıdığım insanlardı.en sonunda ilk olarak kadının bana ilk gördüğün kişi dediği kız arkadaşıma anlattım ,seda o gün uykumda kendim ile karşı karşıyaydım dedi. araştırmaya başladık ve bu yıl işler araştırdıkça karışmaya başladı .

ben arap kökenliyim annem halepli arapça bilmiyorum ama rüyamda arapça konuşuyorum aklımda kalan kelimelerle buldum arapça konuştuğumu ve dün canıma tak eden konu geçen yıl aynı arabada vefat eden kız arkadaşlarımın seslerini evde duyuyorum.

rüyalarım kesildi 1 haftadır ama rüyadan çok yaşıyorum olayları resmen artık. kapım zorlanıyor evde tek başıma kalıyorum. insan toplamaktan bıktım evde yalnız kalmamak için. dua ediyorum daha da kötüleşiyor. birde bir rüyamdan ayrıntı olarak kalın halat gördüm kendi kendine ayak bileğime bağlanıyordu .

lütfen birileri ne yapabileceğimi söylesin kendi araştırdığım şeyler çok saçma kendi kanımı içmem gerektiğini söyleyen bile oldu rahatsız ediliyorum tamam varlar inanıyorum bitmiyo ama lütfen yardım edin lütfen.ek olarak dün gece rüyamda vefat eden kuzenimi gördüm birşeylerden yine kaçıyordum. onun cebinden sallanan altın bir zincir vardı,onu ondan çaldım. sonra bir arabadaydım ben sürüyordum. bir yol bitimi gibi biryere geldim dua duydum sonra ise evdeydim rüyamda.yardımcı olun bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlgili mesajlar silinmiştir.

Kişisel bilgilerinizi herkese açık ortamda paylaşmayınız.

İşinde profesyonel olmayan hacılara hocalara paralarınızı kaptırmayınız. Sitede bir çok korunma yöntemi mevcuttur. Yeter ki araştırın biraz. Maji ve Türleri bölümünü gözden geçirin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Hocam, mesajı göndermeden önce Türkçe bilen herkes bu yazdığımı anlar mı diye bir oku. Acele etme. Dahi anlamına gelen "de"leri ayırmanı umursamıyorum cümlelerinin yarısı anlaşılmıyor, çünkü yüklem yok!

2-Sana bir 3 basit def etme ayini önermeme müsaade eder misin? Ama öncelikle bunların işe yarayacağını bil ve güven:

a) Uyumadan önce odada dur kollarını iki yana aç gökkubbeden başının üzerine, oradan ta toprağa kadar beyaz bir ışığın indiğini imgele. Işık inerken "İ" sesini diyaframdan gelecek şekilde nefesinin sonuna kadar yüksek sesle çıkar. Sonra boynun altından, göğüsünün üstünden sağ ve sola iki ışığın ayrıldığını imgele (birbirlerine birleşik) bu ışıklar kırmızı olsun; bu sırada aynı şekilde "A" sesini inlet. Sonra 10 m çapında merkezi sen olan bir çember imgele (odanın duvarlarını aşabilir) rengi mavi bunu hayal ederken "O" sesinin inlet. Yani toplamda İ-A-O diyeceksin. Yan odadan duyulacak şekilde ama.. İyi uykular.

b) Yatmadan veya ne zaman gerekli görürsen ayakta dur. Başının üzerinden bir alev çemberinin ayaklarının dibinden dolaşarak yine arkadan başının üstündeki noktaya- aynı anda (yapamıyorsan öncekinden sonra) sağ omuzundan göğüsünü dolaşarak arkadan yine sağ omuzuna bağlanan bir alev topunun başladığı noktaya birleştiğini imgele ve bu bunları yaparken OMNİHİL sesini titret.

c) Hepsi zorsa gül. Evet! Kahkaha en iyi def edicidir! Komik bir şeyler seyret; komik bir şeyler oku; ya da aklına komik bir şeyler getir. Kasıklarını tutarak gül. Bu her şeyin, ama her şeyin ilacıdır. Gül yahu!:D

3-Kadına kafayı takma ateş olsa kendi cürmü kadar yer yakardı. Ne başarmış bugüne kadar? Keyfine bak bence. Evet tuz hikayesi büyüsel çember vs belli bir şeyler duymuş taklit ediyor, ama o işler onları bilmekle bitmiyor. Kafanı takma! Seni biraz ürkütmüş, bu da rüyalarını etkilemiş hepsi bu. Rüyalar deliler evidir. Boşver bence! Doğa üstü bir şey olduğunu sanmıyorum. Saygılarımla Bay Gordios

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Hocam, mesajı göndermeden önce Türkçe bilen herkes bu yazdığımı anlar mı diye bir oku. Acele etme. Dahi anlamına gelen "de"leri ayırmanı umursamıyorum cümlelerinin yarısı anlaşılmıyor, çünkü yüklem yok!

2-Sana bir 3 basit def etme ayini önermeme müsaade eder misin? Ama öncelikle bunların işe yarayacağını bil ve güven:

a) Uyumadan önce odada dur kollarını iki yana aç gökkubbeden başının üzerine, oradan ta toprağa kadar beyaz bir ışığın indiğini imgele. Işık inerken "İ" sesini diyaframdan gelecek şekilde nefesinin sonuna kadar yüksek sesle çıkar. Sonra boynun altından, göğüsünün üstünden sağ ve sola iki ışığın ayrıldığını imgele (birbirlerine birleşik) bu ışıklar kırmızı olsun; bu sırada aynı şekilde "A" sesini inlet. Sonra 10 m çapında merkezi sen olan bir çember imgele (odanın duvarlarını aşabilir) rengi mavi bunu hayal ederken "O" sesinin inlet. Yani toplamda İ-A-O diyeceksin. Yan odadan duyulacak şekilde ama.. İyi uykular.

b) Yatmadan veya ne zaman gerekli görürsen ayakta dur. Başının üzerinden bir alev çemberinin ayaklarının dibinden dolaşarak yine arkadan başının üstündeki noktaya- aynı anda (yapamıyorsan öncekinden sonra) sağ omuzundan göğüsünü dolaşarak arkadan yine sağ omuzuna bağlanan bir alev topunun başladığı noktaya birleştiğini imgele ve bu bunları yaparken OMNİHİL sesini titret.

c) Hepsi zorsa gül. Evet! Kahkaha en iyi def edicidir! Komik bir şeyler seyret; komik bir şeyler oku; ya da aklına komik bir şeyler getir. Kasıklarını tutarak gül. Bu her şeyin, ama her şeyin ilacıdır. Gül yahu!:D

3-Kadına kafayı takma ateş olsa kendi cürmü kadar yer yakardı. Ne başarmış bugüne kadar? Keyfine bak bence. Evet tuz hikayesi büyüsel çember vs belli bir şeyler duymuş taklit ediyor, ama o işler onları bilmekle bitmiyor. Kafanı takma! Seni biraz ürkütmüş, bu da rüyalarını etkilemiş hepsi bu. Rüyalar deliler evidir. Boşver bence! Doğa üstü bir şey olduğunu sanmıyorum. Saygılarımla Bay Gordios

verdiğin bilgiler için saol sanırım benimde işime yarıcak a ve c yi uygulucam ilk c yi denicem sonrada a yı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada unutmayın ki, Gülmek bu tarz şeyleri kovar ama güçlü enerjiye sahip olan varlıklar buna daha çok sinir olurlar..

enerjisi yüksek varlıkların sinirlenmesi işinizi zorlaştırır..

Bende varlıklar ile ara sıra dalga geçen biriyim. ama ben onlarla konuşabiliyorum.. yani iletişim kurabiliyorum.

o yönden bir problemim yok benim..

ama baygordios'un söyledigi ilk iki işlem güzel. onu deniyebilirsin..

olmadı sana farklı şekildede yardımcı olabiliriz. alternatifler uygulayabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...