Jump to content

Arkadaşım hakkında bi soru

Airplanes

Önerilen Mesajlar

Benim bir arkadaşım var, ve yaşadığı olaylar anlattığına göre çok garip.

Bir komşusu öldüğünde balkonda o kadının ruhunu görmüş,kocası ölen karısı ile konuşuyormuş. arkadaşıyla resimlere bakarken resmin arkasında şeffaf ruh gibi bir şey görmüş. bir keresinde eski boş bir evde yaşlı bir adamın ona baktığını görmüş ve orada önceden arkadaşının dedesi oturuyormuş. resmini göstermişler evet bu demiş. güvendiğim bir arkadaşım yalan atacağını düşünmüyorum. arada bir gözümün önünden şeffaf şeyler geçiyor diyor. ne olabilir bu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varlıkları görmek bu şekilde başlar genelde. Yani şeffaflıklar. Daha sonra eğer bu durum gözle ilgili bir problem de olabilir bu arada abartarak anlatmadığını ve bunun varlıklar olduğunu varsayarsak birkaç ay sonra sana gelip ;

dizlerinden aşağısı olmayan grimsi renkte , üzerlerinde eski bir entari-şal olan , kafaları kapşonlu ama saçları da olan , konuştuklarında yüzleri dalgalanan (ama seslerini kafamın içerisinde duyuyorum da diyebilir) ama aynı zamanda yüzleri seçilemeyen varlıklar görüyorum derse eğer arkadaşın. Bu bir musallat değil evini değiştirmesi yeterli bunlardan bunaldı ise. Ev korumaları bunlara sökmez. Çünkü muhtemelen mezarları evin altında. Eh mezarı da evi yıkıp çıkaramayacağınıza göre (kimse size inanmaz) en temizi oradan taşınmak. Komşusunun ölüsü kılığında da görünür , eski akrabaları kılığında da görünür ama net tipleri tarif ettiğim gibidir. Bunlar cin veya herhangi başka bir varlık değildir. Yatır diye tabir edilen varlıklardır. Yani ruh diyelim kısaca. Bu tip durumlarla çokça karşılaştım ve karşılaşanlarla yaptığım görüşmelerde tarif ettiğim tip hiç değişmemiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tip hiç değişmiyor evet (hemen hemen) rahatsız edici bir durum ilk başlarda ... Ruhsal yönden sıkıntı yarattığı gibi eğer hiç bir çalışma yapmadan tamamen tesadüfi bir yetenekse kafayı sıyırmak bile söz konusu ..bence arkadaşını buraya yönlendir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

psikiyatriste giderse kesinlikle bir hastalık yakıştrılıp birkaç ilaçla eve yollancak kişidir arkadasın .Her önüne gelene anlatmamamısını tavsiye ederim ya deli muamelesi görür ya da yalancı malesef insanlarımız hala evrende gözümüzle algılayabildiğimiz varlıkların olduguna inanıyorlar gözün algılama kapasitesi oldugunu unutuluyor ki bazı insanlar arkadasın gibi normal bir insanın gözünün algılayabildiğinin üstünde ya da altındaki frekanstaki görüntüleri de algılayabiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varlıkları görmek bu şekilde başlar genelde. Yani şeffaflıklar. Daha sonra eğer bu durum gözle ilgili bir problem de olabilir bu arada abartarak anlatmadığını ve bunun varlıklar olduğunu varsayarsak birkaç ay sonra sana gelip ;

dizlerinden aşağısı olmayan grimsi renkte , üzerlerinde eski bir entari-şal olan , kafaları kapşonlu ama saçları da olan , konuştuklarında yüzleri dalgalanan (ama seslerini kafamın içerisinde duyuyorum da diyebilir) ama aynı zamanda yüzleri seçilemeyen varlıklar görüyorum derse eğer arkadaşın. Bu bir musallat değil evini değiştirmesi yeterli bunlardan bunaldı ise. Ev korumaları bunlara sökmez. Çünkü muhtemelen mezarları evin altında. Eh mezarı da evi yıkıp çıkaramayacağınıza göre (kimse size inanmaz) en temizi oradan taşınmak. Komşusunun ölüsü kılığında da görünür , eski akrabaları kılığında da görünür ama net tipleri tarif ettiğim gibidir. Bunlar cin veya herhangi başka bir varlık değildir. Yatır diye tabir edilen varlıklardır. Yani ruh diyelim kısaca. Bu tip durumlarla çokça karşılaştım ve karşılaşanlarla yaptığım görüşmelerde tarif ettiğim tip hiç değişmemiştir.

8 yaşındayken sanırım dediğin şeyleri gördüm ( emin deilim ) ama yürümüyorlardı camdan bakıyordum ve birden gözümün önüne geldiler uçuyor gibilerdi ama boyları uzundu galiba tam hatırlayamıyorum o zaman evimiz kiradaydı ve ev sahibi bu evden çıkmanız gerektiğini sölemişti evi yıkıcaz demişti bizde mecburi başka yeri taşındık ama ev yıkılmamıştı ve şuanda o şeyleri görmüyorum o dediğin şeyler olabilrmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...