Jump to content

ruh çağırma

sidar

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar ben şimdi ruh çağırdım masaya kupa 5 ve kupa 8 iskambil kağıdı koydum ortalarına fincan koydum şöle dedim: ruhlar aleminden tanıdık birisinin ismini verdim buraya geldiysen fincanı kupa 8 koy dedim yakından olmadı sonra odaya geçtim ordan sözü tekrar ettim baktığımda fincan kupa 8in üstündeydi tırstım biraz:( sizce bu olay neye bağlı ruhlara mı yoksa beyin gücü mü ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ruhlar gelmez diyorlar dostum. cinler gelirmiş ki tecrübeyle bu bence doğrudur ruh çağırmalarımızın hiçbirinde ruh gelmedi. alfabenin tüm harflerini kesip kaygan bi zemine /tepsi vb./ fincanı koyarsan ve ne kadar çok kişi olursanız başarıya ulaşma şansınız daha yüksektir. tabiki gerisini biliyosundur parmaklar üzerine konulur sırayla harflere gider vs vs.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ruh mu cin mi onu nerden anlıyorsun

konuştukça bi yerden sonra çağırdığınız değil kendi ismini söylüyorlar ve kovulmuyorlar. cinlere dair ne sorarsanızda cevap veriyorlar. bunları nereden biliyorsun dersenizde ruh çağırmışlığım çok vardır. ama hiç çağırdığımız şey gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cin çarpmasına inanıyor musun olduğunu iddaa eden insanlar var da:)

valla hiç çarpılmış görmedim eli yüzü kaymış birini vesaire o yüzden bişey diyemicem ama rahatsız edilmeler ve buna dayalı psikolojik rahatsızlıklardan ötürü toplum içinde çarpılma dedikleri el yüz felci durumu olablir. benim anneannem başına gelen beşeri bi olay sonucu psikolojik olarak felç olmştu mesela sol yanı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göz yanılmasına bağlı.

Bu kadar kolay mı? Bu bir insan hafızası.Boş bir kutu değil.Oraya koyup koymadığını hatırlayabilir bence.

Konuyu açan dostum; eğer değişik tarzda rahatsız problemler olursa(rahatsız edilirsen) o zaman çağırdığın bölgede durup gözlerini kapatıp Başmeleklere(Mikail,İsrafil,Cebrail,Azrail) e dua et.Ardından evini korumalarını söyle.Sonra beni ve ailemi koruyun de.Ardından korkmadan evinde biraz yürü.Odaları vs.İçindeki korkuyu yen.Eğer gerçekten yenersen yani korkmazsan problem olmaz.Baktın tekrarlandı mı (normalde tekrarlanmaz) ama şunu yapmalısın.Gözlerini kapat.Ve şunu düşün; Omuzlarının arkasından bembeyaz 2 kanat çıktığını ve senden tüm evine beyaz ışıklar saçıldığını düşün,gözlerinin bembeyaz parladığını düşün.Bunları düşünürken içindeki gerçek ruhunun sesi(benimki aşırı kalın bir sestir) sende kalın sesle bunu söyle : ''Emrediyorum ! Evimden çıkın.Ve bir daha ayak basmayın.Tüm melekler benim koruyucum olsun'' dersen eğer (bu benim tekniğimdi söylemem genelde) kolay kolay kimse evine rahat giremez.Ben buna melekle bütünleşme diyorum.Bununla çok varlık temizledim ve rahatladım.Ek olarak arada evinde ada çayı yak ama varlığı çağırdığın saate yakın olsun.Kolay gelsin.Sır senin içinde,aslında herkesin içinde.İşaretlere vakit bulamazsın bazen yada tuzu mutfaktan almaya ama bunları yapacak çok vaktin var.Çünkü düşünce gücü bizim bu dünyadaki saatlere benzemez.İyi günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ruhlar aleminden tanıdık birisinin ismini verdim buraya geldiysen fincanı kupa 8 koy dedim baktım biraz 8'in üstündeydi :) evet bu kadar kolay mı ? hadi buyur sen dene her saat başı bakalım gelecek mi ?

Konuyu açan arkadaşın biraz bilgi ve tecrübesi olsaydı belki ( bu kadar olmasa da ) kolay olabilirdi .. Yada bir çok insandan daha kolay iletişime geçebiliyor olsaydı zaten 5 ile 8 ile uğraşmazdı .

gelelim sizin defetme ritüelinize ... plecebodan başka bir şey değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ruhlar aleminden tanıdık birisinin ismini verdim buraya geldiysen fincanı kupa 8 koy dedim baktım biraz 8'in üstündeydi :) evet bu kadar kolay mı ? hadi buyur sen dene her saat başı bakalım gelecek mi ?

Konuyu açan arkadaşın biraz bilgi ve tecrübesi olsaydı belki ( bu kadar olmasa da ) kolay olabilirdi .. Yada bir çok insandan daha kolay iletişime geçebiliyor olsaydı zaten 5 ile 8 ile uğraşmazdı .

gelelim sizin defetme ritüelinize ... plecebodan başka bir şey değil :)

Ben bu siteden yada taktiklerden para kazanmıyorum.Yalan söylemeye ihtiyacım yok.Sende biraz alışkanlık yapmış olduğun (tuzla çember çizme-ritüellerdeki işaretler) yerine biraz daha ezberden kaçsaydın eğer anlardın söylediklerimi.Zaten boşversene bu benim yöntemim deyip geçiyorum.İnancın ne bilmiyorum belki okuduğum duaya sinirlenmiş bir ateist olabilirsin yada satanist.Benimde umrumda değil ben normalde dua okumam ihtiyacım yok zaten.İçindeki bilemediğim sürece yalancı dualara sığınmak kolaydır.Ben odaklanıp ruh çağırdım.Ek olarak kendi ne derler Doğa Ana'nın wicth name diye geçen kendi adımı aldım onlardan.Bak bakalım kaç kişi bulabildi kendi adını? Ben sadece istedim odaklandım ve oldu.Ruh çağırmak imkansız değil.Şu anda evimde tek yaşamıyorum evdeki insanlara zarar gelir.Yoksa imkansız değil isteyen adam meleğini bile taşıyor dışarlarda.Biz burada inanmadan ritüeller yapıyoruz ve korkarak.O zaman nevermore geceleyin cesaretin varsa tuzdan çember yapmadan bir daemon daveti yap.Kolaysa onu hapsette göreyim.Sende herkes gibi ne kadar ateist görünmeye çalışsan da veya tarzın her neyse bülbül gibi şakıyacaksın bunu unutma.Bende güleceğim :) Çünkü artık dua etmiyorum.Başkalarının duasını duymak güzel olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben mi ateistim :) ben mi ezbere konuşuyorum ? Şimdi bu konu uzaaar gider konudan sapar .. İyisi mi gir profilime açtığı konular yaptıgı yorumlar diye baslıklar var oradan bir araştır neymişim ne değilmişim ..

Bu sitede ne ben ne bir başka yönetici para kazanmıyor .. Hatta hiç bir şey kazanmıyor .. Vermiş olmanın mutluluğundan başka ;) suçlamalarını daha usturuplu yap olur mu ? evdeki insanları koruyabildiğin düzeye geldiğinde denersin ruhlar aleminden tanıdık birisini çağırmaya .. .

Ayrıca herhangi bir şeye sinirlenmedim ne senin yöntemin ne konuyu açan arkadaşın yöntemi tatminkar değil havada kalmış o kadar çok sey var ki ..

Ben elemantel varlık yapmakla yıllarımı geçirirken sen ruh çagırmaktan gelen ruhtan korunmak için melek çağırmaktan bahsediyorsun .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelen ruhtan değil varlıktan.O ruh çağırma deneyimimi sadece örnekledim çünkü ruh çağırmanın zor birşey olduğunu düşünen arkadaşlarımız var diye.O korunma yöntemimi sadece genel olarak söyledim o kadar.Bir forumda herkes çok yazı yazabilir ama herkesin söylediği de bana göre tatminkar değil.Bu arada zaten ben kendimi koruyabilecek kapasitedeyim eğer olmasaydım örnek bile vermezdim.Kolay gelsin.Ek olarak bu bir melek çağırma olayı değildir zaten melekten bazı yönlerden daha üstünüz ben sadece kendimi melekle bütünleştirme-onların alanına geçmeyi anlattım o kadar.Gölgeler dünyasına yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nevermore fincan kupa 8 in üstüne gitmeden en az yarım saat ruh çağırdım iki kartın arasındada 20cm fln vardı :) şoke oldum ilk defa yaptığım bir şeydi belki kolay iletişime geçiyorumdur yada telekinezi yeteneğim devreye girdi 1 buçuk senedir telekinezi çalışıyorum psi wheel odanın ışığını kapatma ve küçük nesneleri hareket ettirebiliyorum ama uzaktan değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cin çarpması olmaz.İnsan kendi psikolojisini bunaltır sadece.Yaşamadığımız bir olayda korkmak demek beyin travması bile geçirebileceğimiz anlamına gelir.Ben de bıraktım bu olayları.Çünkü bana hiçbir çıkarı da olmadı yararı da.Tarotlarımı yaktım rahatladım da.Telekinezi olayı odaklanma gücünden geçer.Bazen insan çok isterse birşeyleri hareket ettirebilir yada birşeye kafası takıldı ise.Varlığın gelmesine gerek yok zaten etrafımızda tonlarca var.Hemde görmekten bıkacak kadar buna eminim.Zaten gelmişse bi şekilde kendini tekrardan devreye sokar.Aslında ben buna gelmek terimini yakıştırmıyorum açığa çıkmak.Açığa çıkmak için bizim enerjimize ihtiyaçları var bunların.Ben hiçbirşey kazanmadım ama kaybettiklerim oldu mesela en önemli şey zamanım.Uğraşmayın derim akışına bırakın.Ama hayat sizin benim ki de benim.Keyfinize bakın.İstediğiniz kadar etrafınızda varlıklar olsun,istediğiniz kadar emredin,melekleriniz olsun isterseniz ama sonuçta tek kurşunda gerçek hayatta gidersiniz.O varlıklar sadece kendi dünyalarında sizi koruyabilirler bu dünyada bir gün yaşayabilmek bile kolay değil.Gerçekten zor ama herkes farkında değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradan kimse para kazanmıyor. Kimsenin inancı kimseyi alakadar etmez.

23. Sitemiz Gnoxis hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

Tuz ve çemberle mi korunuluyor yani daemonlardan. Daha daemon daveti nasıl yapılıyor o bilinmeden ahkam kesiliyor.Hayır yakında bu gidişle düşünce gücüyle daemon davet edenler onlara hükmettiğini iddia edenler de çıkıcak ben asıl bundan korkuyorum.... Diğer denilenlere girmiyorum bile bakalım daemon daveti nasıl yapılıyor ? Şimdi onu okuyup aklı karışmasın kimsenin es kaza mevsimi ayı günü saatini denk getiren , daveti başaran olur tuzla muzla korunmaya çalışıp yakmasın kendini ;

http://www.gnoxis.com/goetiadaki-72-daemon-sef-ruhun-kendi-kademelerine-gore-siniflandirilmasi-40983.html

http://www.gnoxis.com/majikal-daire-goetia-40875.html

http://www.gnoxis.com/diger-majikal-gerecler-goetia-41100.html

http://www.gnoxis.com/daemon-daveti-goetia-41222.html

hatta şu konuları da okursanız akılda yer yapar olayın anlaşılması kolaylaşır ;

http://www.gnoxis.com/demon-bim-ile-yapilan-goetik-evokasyon-deneyleri-1-a-41707.html

http://www.gnoxis.com/demon-bim-ve-goetik-evokasyon-deneyleri-2-a-41712.html

http://www.gnoxis.com/bir-demon-gorunus-hikayesi-bim-ile-yapilan-goetic-evokasyon-deneyleri-3-a-41746.html

http://www.gnoxis.com/demon-calismalarinin-ic-yuzu-bim-ile-yapilan-goetik-evokasyon-deneyleri-4-a-41830.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...