Jump to content

Arkadaşlar bu olayların sebebi nedir yardımcı olun lütfen.

asdes

Önerilen Mesajlar

Geceleri yatmadan önce her zamankı gibi tv izliyodm. Tvnin sesini kısmıştım çunku garip sesler geliyodu evden rüzgar sesi geliyodu [Cam Açık Değildi] Sonra ayak sesleri gelmeye başladı sanki gözümün önünden hızla bir şey geçmiş gibi oldu ardından odaya yatmaya gitmiştim bi kaç saat sonra yeniden kalkmıştım saate baktığımda 02:56 ydı sonra salona gitmiştim Tv,pc ve mutfağın ışığı yanıyordu. mutfağın ışığını kapattım pcnin fişini çektim Ve Tv İzledim saat 5 i gösteriyordu uykum gelmişti gözlerimi açamıyodm odama gidp bi kaç saat yattım sonra kalktığımda yerde bardak kırıkları vardı ev dağınıktı ve lamba sallanıyodu deprem olmuyodu arkadaşlar yardım edin :wallbash:

konuyu yanlış yere acmış olabilirm daha yeniyim özür dilerim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde bazen gözümün önünden hızlıca karartılar geçiyoröuş gibi geliyor ama bu yorgunluktandır ya da ne biliyim göz yanılmasıdır diyip geçiyorum sana bir zararı yoksa boşver düşünme yat uyumana bak... ama bu yaratık diyorum buna artık her neyse bardak kırıp etrafı dağıtması da pek iyi niyetli olmadığını gösteriyor seni korkutmak istemem ama umarım bir çağresi bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya bnide bu tedirgin etti nasıl oldu ki yattın kalkınca birden her yerde kıyamet kopmus gibi :rolleyes: eğer gercektende paranormal varlıklar seni gözetliyorsa asla korkma her gece dua oku inancınada saygı duy o zaten gitmiş olacaktır

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:37 ----------

Bütün bu anormallikler olduğu halde konunu yanlış yere açtığını düşünüp özür diliyorsun ya elimde olsa heykelini dikerim :)

Anlattığın olaya gelince .. etrafı topla temizle gir yatağına uyu oralı bile olma.

abi k.b ama konu açmayı bilemdigim icn burdan sana sorayım acaba bu arkadaş cin falan cağırmamış kndi kndine olduysa biri musallat etmiş olabilirmi acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...