Jump to content

Gerçek RÜYA.Acil.

Mackenzie Lea

Önerilen Mesajlar

Merhaba.Ben İrem.Size 1 hafta önce olanlardan bahsedeceğim.Rüyamda uyandım.Yani yaşıyordum ama başka bir yerdeydim.Bileklerim bağlıydı.Oldukça sıkıyorlardı.Hafif amonyak kokusu duyumsuyordum.Burası laboratuvara benzer bir yerdi.Ama çok daha öte.Kimse konuşmuyordu.Fakat herkes zihinden birbirini anlıyordu.Bileklerimi çözdüler.Ben etrafı gezmeye başladım.Zihinsel sistemler vardı.Dünya ötesiydiler.Yapay beyinler ve benzzeri.Bana zihnimle herbirini anlattılar.Ama onları yazmayacağım.Söylememem gerektiğini seziyorum.Uyandığımda ise bileklerimde izler vardı.Kırmızı izler.Bileklerimin sıkı bağlandığını zaten söylemiştim.Ysni gerçekten yaşadım.Bunun dışında 3. göz çakram küçüklüğümden beri hep açık gibi.Sezdiklerim hep doğru çıkar.Bir meyve çeker canım 2 dakika sonra biri getirir.Bçyle şeyler yani :D

Açıklama bekliyorum.Eklemem gereken bir şey var.Hiç korkmadım.Aksine içim huzur doldu.Sanki oraya aitmişim gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tür rüyalar kimi zaman herkesin başına gelir,ama konusu insanlara saçma geldiği için önemsenmez. Son aylarda, benim de isteğimle birkaç kez bu rüyadan deneyimledim,başlarda oldukça ilgi çekici olur fakat sonra rüyada çok mutlu olduğunuz için hep rüyada olmak,hiç uyanmamak istersiniz. Bu rüyalarda mekanı kendiniz seçmeseniz de,bilinçaltınız sahneyi sizin için seçmiştir çoktan,bu yüzden mutlu hissetmeniz,veya oraya ait hissetmeniz normal. ama dediğim gibi rüyalara fazla bağlanmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...