Jump to content

cin çağırma ve sonrasında gelişen olaylar.

nilda

Önerilen Mesajlar

merhabalar. forumu yaklaşık 2 haftadır takip ediyorum ve yeni üye oldum. size geçmişte başıma gelen bir olaydan bahsedicem.

lisedeyken bir kız arkadaşım bana cin çağırdıklarını, çağırdıklarında soru sorduklarından ve sonuç aldıklarından bahsetti. gayet doğaldı. hep yapıyorlarmış. ben bunları duyana kadar cinler hakkında hiçbir bilgim yoktu. hatta hiç dikkatimi ilgimi çekmemişti bunları duyana kadar. fakat meraklı bir kişiliğim var. nasıl yapılacağını sordum öğrendim. fakat çağırmadım bir süre. birgün ders hocasının biriyle sınıfça papaz olduk. daha ilk dönemde bütün ders kitabının tümünden bizi sorumlu tutacağını ve sadece tüm bu kitaptan 4 tane soru soracağını söyledi. kimbilir hangi konulardan hangi detayı soracaktı.

açıkçası hiç çalışasım yoktu aklıma geldi ve çok ciddi bişekilde hazırlığımı yaptım abdestimi aldım örtündüm giyindim ve bir yuvarlak tepsi alıp harfleri evet hayır ı dizdim. fincanın içine gereken duaları ve arkadaşımın yazdırdığı tekerleme benzeri hiç bir lisana benzetemediğim yazıyı da okudum. fincaı ters kapattım ve sordum. parmağım üzerindeydi ama hareketlerine etki edecek bir dokunma değildi. fincan evet e gitti. bir ikindi vaktiydi yanılmıyorsam ama güneş vardı. günlük ve gülistanlık bi gündü ama çağırdığım odaya bi karanlık çöktü nasıl oldu anlamadım böyle basık sıkıntılı yoğun enerjimi desem ağırlık mı desem ne desem bilemedim nefes almak bile zordu tarif edemiyorum. fakat bunlara aldırmadım sorumu sordum. fincan çok yavaş hareket ediyordu harfler arasında ilerliyordu bazı cevaplar almaya başlamıştım ne olduysa fincanı tepsiden çektim attım niye yaptım bilmiyorum. buna bi son verdim kalktım. cevplarımın bir kısmını almışken derste çalışmadım. hiç bişi yapmadım o gün.sınav günü kağıtları aldığımda büyük bi şaşkınlık yaşadım. bunlar benim aldığım cevaplardı ve ben çalışmamıştım tabikide çaktım sınavdan.

bu cin çağırma olayında göndermediğimdenmidir nedir bir sürü gariplikler oldu. bir gün misafirlere mutfakta kola dolduruyordum birden tezgahın üstünde ki boş kola şişesi hareket etmeye başladı Hii diye bi tepki verdiğimi hatırlıyorum. şişe hem kendi ekseni etrafında dönüyordu hemde daire çiziyordu belli bi yavaşlıkta. elimi uzattım şişeyi tuttum ve şişe durdu. o şişenin kendi kendine hareket etmesi imkansızdı. tezgah ıslak ve kaygan değildi. meyiliide değildi. pencereler filanda açık değildi bi hava sirkülasyonu yoktu. ayrıca bir mekansal etki olsaydı tek bir yöne kayardı . bu kendi ekseninde ve daire çiziyordu. ayrıca şişenin tezgaha sürtündüğü seste çok rahat işitilebiliyordu. sonrasında misafirlere içeceklerini dağıttım ve koştum mutfağa şişeye bakmak için şişe yerinde duruyordu hareket yoktu biraz bekledim sonra geri döndüm. bu olayı daveti öğrendiğim kız arkadaşıma sordum başım döndü herlade böyle bişi gördüm dedim, başın dönseydi heryer dönerdi sadece şişe değil dedi ve güldü.

bir süre sonra hep arkamda sağımda solumda etrafımda birini hissetmeye başladım karartılar gölgeler nefesler hissetmeye başladımama nedense korkmadım rahatsız da olmadım. cahil cesaretimidir nedir özelliklede kulak kabartıyordum. halıda sürüyen ayak sesleri parkede dolaşan pıt pıt ayak sesleri. arkadan omzuma sırtıma donumak gibi şeyler bir süre sonra eşyalarımda kaybolmaya başladı 5 dakika önceden biyere bıraktığım bi nesne yeridne olmuyordu alakasız biryerden çıkıyordu. özellikle takip ettim bu durumu. biyere özellikle koyduğum şeylerin başınada aynı şey geldi.

ayrıca tuhaf bişi ceplerimden para çıkmaya başladı. ailem harçlık konusunda cimriydi sadece bir paket sigara alıcak harçlığım olurdu. ama ceplerimden harçlığımın çök üstünde paralar çıkmaya başladı. ben bunu farkedince dolabımı açıp bütün ceplerimi karıştırmaya başladım. değişik miktarlarda para çıkarmaya başladım. hergün bakıyordum ceplere bazen az bazen daha fazla buluyordum. unutmuş olamam çünkü param az artı giymediğim şeylerde hatta yıkanan ipten aldığım giysilerde de bulmaya başladım bu böyle bir süre devam etti. giysimi ödünc verdim kız kardeşime ceplerini iyice boşalttım iyice emin olduktan sonra verdim ona. giydi elini cebine attı rahatlıkla bulduğu parayı çıkardı. aldım elinden. (:

daha sonra kendini daha farklı hissettirmeye başladı. sanki seslerle işaret yollamak gibi. gece kalkar mutfak balkonunda gizli sigara içerdim buz dolabına birinin tıklattığını farkettim. sigarayı attım yerime geçtim 1 dakka içinde babam uyandı. bu da birsüre böyle gitti. ne zaman tık sesi duysam yerme geçiyordum arkasından biri mutlaka kalkıyordu ya lavabo ya su içmeye vs.. eğer tıkırtı duymassamda kalkan olmuyordu bu anlattıklarımı aylarca denedim.

sonra karabasan dedikleri şey işle tanıştım bilirsiniz ağırlık sesini duyuramama gb şeyler. birgün ağırlık bastı hareket edemedim. dua da okumadım. dedimki: seni Allah yarattıysa benide Allah yarattı. bakalım nereye kadar sürecek bu kim kimi öldürür. var gücümle hareket ettim çözüldü ağırlık. hatta yastığımın altına açık vaziyette kelebek bıçak filan koyduğumda çok oldu ne zamna ağırlık bassa dua etmiyordum küfür bile ettim. bir keresinde uyurken yorganın çekildiğini hissettim uyandım ağırlık filan yoktu baktım yorgan gidiyor bende çekmeye başladım ama çekeni göremiyorum o çekti ben çektim derken enson üzerime aldım dndüm uyudum. yine bir gece baktım ki geceliğim sıyrılıyor yukarıya doğru gözümü açtım bakıyorum aşağı dığru görünmüyor ama biri bnm geceliğimi açıyor. izleidm baktım hala açıyor örttüm kendimi geri küfürü bastım yorganı çektim gene uyudum.

ben bu varlık herneyse hiç görmedim ama benim sülietimde kız kardeşime göründü (bu başıma gelen olaydan ev halkının haberi yoktu. hemde tümünden) kız kardeşim bir odada kendi kendine konuşuyordu. bende başka bir odada üzerimi değişiyordum. giyindim gittim yanına kapıdan girdim girince sustu şaşkın şaşkın baktı noluyo dedim. ya ben senle konuşuodum sen nası girdiın öbürü nasıl kayboldu dedi. ben anladım durumu hayal dedim ona.sordum nasılddı sana bişi söyledimi diye. hiç konuşmamış öylece bakmış dinlemişç üzerinde benim en son değişmeden önceki kıyafetlerim varmış. sonra ben gelince bi bulut gibimi çizigi çizgi gibimi ne kaybolmuş gitmiş. aradan 10 dakka geçmeden kız kardeşimin gene seslerini duymaya başladım gene konuşuyordu. bulunduğum odadan mutfağa doğru ilerledğini gördüm. bende peşine takıldım önünde kimse yoktu kendikendine konuşuodu. o mutfağa girdi ben girdim seslendim döndü arkasına baktı şoka girdi buz dolabının yanında kaybolmuş. gene benle konuşuyomuş. neyse sakinleştirdim ve bu oalyı unutmasını söyledim.

evde bu tür gariplikler bir süre daha devam etti ayak sesleri gölgeler... bir gün elimde bir fırın tepsisiyle tv karşısında oturuyorum içinden bişiler yiyorum ama odada ayak sesleri var arada dinliyorum arada tv bakıyorum. sonra tepsiyi balkonda yere koymak üzere kalktım. mutfak kapısı ve balkon kapısı kapalıydı hatta kitliydi balkon. ayak seslerinin arkamda önüme geçtiğini farkettim bi baktım kapının kolu indi ve kapı açıldı biri iki adıma tıım elimde tepsi, balkon kapısının kiliti döndü önce sonra kolu indi o da açıldı ben gene geçtim yürüdüm tepsiyi yere koydum dönüştete bi zahmet kapıları kendim kapadım. içimden de teşekkürü çaktım (: sonra tv ye devam.

bu olaylar bir sene kadar sürdü. çok ilginçlikler yaşadım sonra bunlardan ufak ufak çevreme bahsetmeye başladım bundan sonra olaylar kendiliğinden azalmaya seyrekleşmeye başladı ve bir süre sonra bitti. ben bu olayları yaşadım hemde bir sene kadar. nedense hiç korkmadım hep yüreğim rahattı. varlığına alışmıştım görmesemde. hiç bir paranormal hikayede durmamıştım etkileneyim. herhangi bi psikolojik durumumda yoktu.

aradan uzun zaman geçti. evlenmeme 4-5 gün filan var uyurken üzerimde bi ağırlık hissettim. uzun zamndır olmuyordu. dua okumadım. biraz hareket etmeye çalıştım çözüldü hemen ardından bidaha çöktü daha ağırdı gene çözdüm sonra bidaha bidaha derken bir ağırlık çöktü nefesim kesildi sanki üzerimde fil oturuyordu (: kıpırdayamadım. gözlerimi açtım baktım. üzerimde birini gördüm ilk kez.kolarını üzerime koymuş normal bir genç adam görünümünde birisi. odama sokak lambasının ışığı vurur aydınlıktı. yüzünün her detayını hatırlıyorum. 10-15 saniye kadar gözgöze geldik. ben baktım o baktı. sağ elini yüzüme uzattı ve yüzümü sola çevirdi eli yanağımdaydı. yan tarafta sehpanın üzerinde şarj olan telefonumu görebiliyordum. sonra birden kulaklarımda arapça bi dua duymaya başladım hiç bilmiyordum ne olduğunu. kendi sesimden işitiyordum. bide tecvitli filan derler ya o şekilde. dua bitti gözlerim kapandısabah gözümü açtım. işyerinde bi teyze var dindar biri ona anlattım duayı hatırlıyormusun dedi hatırlamıyorum dedim bu sefer dualar okumaya başladu teker teker .. soruyor bu mu? değil diyorum bu mu ? değil. sonra bir dua okudu işte bu dedim . Ayetelkürsi imiş. Allahın melekleri seni korumuş bundan sonra dua oku dedi bana.

bundan sonrada değişik bir olay yaşamadım hayatımı normal sürdürdüm. ve bu yaşadıklarımı da sizlerle paylaşayım dedim(:

uzman arkadaşlar yorumlarınız benim için önemli. bu yaşadıklarımı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varlık çağırma ritüelindeki önemi gönderirkende göstermelisiniz .. İlk hatanız bu olmuş . Ancak fincan yöntemi ile ne çağırdıgınız konusunda şüphelerim var .. Açmış oldugunuz kapıdan geçen varlık cin olmayabilir .. Zira anlattığınız olaylar musallat varlıkların yaptıkları ile hemen hemen örtüşüyor ki bunlar filmlere bile konu oluyor :)

Dualar ve inançlar üzerine kurulu çalışmalar hakkında kesin bir yargıya varamam . Ancak Ayetel kursi'nin önemi de yadsınamaz. Konuştuğunuz teyze doğru bir tespit yapmış size musallat olan varlık ve duayı okuyan varlık aynı değil .. Ne kadar zaman geçti bu olaydan yazmamışsınız ama tamamen rahatmısınız ? bu belli olmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cin çağırma işini lise1 de yaptım 15 yaşında filan olabilirim hatırlamıyorum. üzerimde gördüğüm zamanda 23 falandım 6 senedir bişi gördüğüm yok. musallat lafı bana korkutucu gelir. şimdi bile o zmnkinden daha çok bilgiye sahibim . ben bi sıkıntı bi korku yada terslik yaşamadım. bide gönderilmesi gerketiğini de bilmiyodum. gitmediğini sonradan anladım olaylar gelişince. artı fincanla çağırdım başka bişi yapmadım ki

---------- Post added at 16:27 ---------- Previous post was at 16:26 ----------

bu arada cin olmayabilir demişsiniz ne olabilir peki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen ben evinizin altında yada yakınlarında bir yatır olduğu kanısındayım.Yaşadığınız olayların bir çoğunu evinin altında yatırı olan annemin halası anlatırdı hep.Ama şöyle bence durum;Cin çağırdığınızda bir varlığı musallat etmişsiniz,yollamadığınız için orası gayet net.Ama bu sizin hanenize yakın bir yatır yada akrabalarınızdan dini işlere kendini adamış bir kişi olabilir.Musallat edilen varlığın size zarar vermeye çalışması üzerine (bence) o evde duyduğunuz ayak sesleri bahsettiğim yatır olabilir.Son olayda ise tekrar söylüyorum benim kanımca musallat olan varlık sizi sahiplenmiş olabilir ve evlenmemeniz için bir fenalık yapmayı düşündüğü için,yatır sizi koruması için ayetel kürsi okumuş ve görevini yerine getirmiş.Sizin yerinizde olsaydım ailemi başka bir eve taşınması konusunda ikna eder ve ailenizin kaldığı eve eşimle birlikte ben yerleşirdim.Musallat olan varlığı dualarla kovup bu konuyu bu forumdan siler ve hiç kimseye hiç bir şeyden bahsetmezdim,bunun amacı yatırların evin bereketini arttırdığına inanmam,yatır olduğuna inanılan evdeki çocukların çok daha rahat bir çocukluk dönemi geçirdiklerine inanmam ve gelecekte daha başarılı olduğuna inanmam.Ha,şunuda eklemeliyim.Size dua okuyan varlık için kesinlikle ailenizin evine gidip eskiden odanızın olduğu yere bir çift temiz terlik bir havlı ve tesbih koymanızı tavsiye ederim,her gece orda bırakılmaları gerekir.Bu sizden ona bir teşekkür olabilir.Aileniz eğer gerçekten evde yatır varsa sabah ezanı vaktinden sonra havluyu ve terlikleri ıslak bulacaklardır.Malum,sabah namazı :) Hanenizde bereketlenir bu şekilde.Ben özellikle yatırlara olan saygımdan dolayı son söylediklerimi bir denemenizi ve bize de sonucu yazmanızı rica ediyorum :) Şunuda eklemeliyim ki,çok şanslınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evimizin altında yatır olduğunu sanmıyorum. çünkü evi temelden biz yaptık. çağırdığım her ne ise onu göndermediğimden olmuştur. ayrıce ban o evden ayrıldıktan snrada bir gariplik olmadı. yeni evimdede olmadı. yorgunluktan gördüğüm bir kaç halüsilasyonun dışında anormal bir durum yok. o her ne ise eminim kötü bişi değildi. ben o zaman diliminde herhangi bi zorlukla karşılaşmadım. ama sanki dalga geçer gibi durumlarla çok karşılaştım. yorganımın çekilmesi gibi eşyaların yerinin değişmesi gibi. az hasarla deil hiç hasarsız kurtuldum. özel bir çaba sarfetmedim. belkide ben korkmadığımdandır. o varlık deilde başka bir varlık olsaydı başka şekillderde kendini gösterseydi illkaki korkmuştum ama ondan korkmadım. yukarda yaşadıklarımdan daha fazlasını yaşadım ben.ama hep yokmuş gibi davrandım. gördüğüm normal dışı yada normal üstü bir olayda önemsemez davrandım. bazı yazılar okuyorum. korkanlara daha çok musallat olurlarmış. o yine gelse normal şartlarda korkmazdım ama şimdi korkarım çünkü kaybedeceğim şeyler var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk yardım eder kendini kabul ettirir sevdirir sonra sömürür dikkat et arkadaşım aldırma aynen yaptığın gibi devam et onlardan korkmadıkça aldırmadıkça giderler sen korktukça güler canı sıkıldıkça yanına gelir nasılki insan arkadaşını korkutunca güler aynen onun gibi tek fark biz zarar vermiyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tecavüz filan olmadı. bir kez geceliğimin kendiliğinden açıldığını gözümle gördüm sadece. engel oldum kendimi düzelttim yattım aşağı. böyle bişi sadece bir kez başıma geldi. ayrıca varlıkla aramda aşk filan yoktu. en azından benim tarafımdan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tecavüz ediyormuş müminliğimi kalmış bunun aşk yaşamışlar ayak üstü yani bu olmuş sanırsam da çok önemli değil varlığın ne olduğuda önemli.

Aşk mı yaşamışlar ? yok artık.. :D bir daha oku istersen arkadaşım :) diğer taraftanda Ayetel Kürsi okuyan bir cinden bahsediyoruz ? Ayetel kürsinin faziletlerinide bir oku istersen.. İnsanoğlu ve Meleklerden gayrı diğer varlıkların tir tir titredikleri ismini duyduklarında kaçacak delik aradıkları bir duadır o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi sen olayı bambaşka anlamışsın cin tarafında aşk olabilir kaldıki görüşmemiş bir olay değil.

Olayları tekrar oku dilersen. Bunu yanı sıra dualarında birer büyü olabileceğini var sayarsak mümkün olabilir. Ama inanmayan birine %100 işler diyemezsin. Bir demon a dene dilersen vereceği cevap çok hoş olmaz. bu konuda ne kadar tecrüben var bilmiyorumda varlığında ne olduğu mechul

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi sen olayı bambaşka anlamışsın cin tarafında aşk olabilir kaldıki görüşmemiş bir olay değil.

Olayları tekrar oku dilersen. Bunu yanı sıra dualarında birer büyü olabileceğini var sayarsak mümkün olabilir. Ama inanmayan birine %100 işler diyemezsin. Bir demon a dene dilersen vereceği cevap çok hoş olmaz. bu konuda ne kadar tecrüben var bilmiyorumda varlığında ne olduğu mechul

Duaların büyü olabileceğini varsayamazsın. Onlar seni yaradana gönderdiğin isteklerdir. Usulunce söyleme tarzıdır. Ayrıca demon dediğiniz şeylerde ifrit sınıfına giren varlıklar.. Demonlarla işim olmaz sonuçta insan ırkı tüm ırklardan üstün bir ırktır o sebebten ancak onların bana ihtiyacı olabilir ki bende buna yanıt vermem zaten :D Tecrübemi merak ediyorsanız yazayım: ilk elimi ninem ben daha 7 yaşımdayken verdi.. 7 yaşımdan sonra 10 yıl bu işlere yaklaşmadım.. sonraki 10 yılda profesyonel olarak eğitim aldım aynı zamandada tecbrübeye mazhar oldum. 4 yılda profesyonel eğitim verdim.. Şuanda çok farklı bir konuda ustalaşmak için eğitimlerime ara verdim. yaşımıda çıkartmışsınızdır sanırım :D

Northice tarafından düzenlendi
İmla hatası :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Duaların büyü olabileceğini varsayamazsın. Onlar seni yaradana gönderdiğin isteklerdir. Usulunce söyleme tarzıdır. Ayrıca demon dediğiniz şeylerde ifrit sınıfına giren varlıklar.. Demonlarla işim olmaz sonuçta insan ırkı tüm ırklardan üstün bir ırktır o sebebten ancak onların bana ihtiyacı olabilir ki bende buna yanıt vermem zaten :D Tecrübemi merak ediyorsanız yazayım: ilk elimi ninem ben daha 7 yaşımdayken verdi.. 7 yaşımdan sonra 10 yıl bu işlere yaklaşmadım.. sonraki 10 yılda profesyonel olarak eğitim aldım aynı zamandada tecbrübeye mazhar oldum. 4 yılda profesyonel eğitim verdim.. Şuanda çok farklı bir konuda ustalaşmak için eğitimlerime ara verdim. yaşımıda çıkartmışsınızdır sanırım :D

Reyiz tehlikeli benden söylemesi :D Gördüğüm her yorumda cok felsefik konusuyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

golgotham'ın söylediği şu: O cismi bilinmeyen varlık gerçekten önce kendini kabul ettirmeye çalışmış olabilir yani Cin'lerin insanlara aşık olduğu daha önce görülmüş o da böyle bir şey olduğunu söylüyor o kadar. :) Bu düşünceye nerden vardı diyorsanız bence şu yorgan açma ve geceliği sıyırma bölümünden bu düşünceye varmıştır diyorum ben. :) Benim düşünceme gelince, bence etkilenmemen cidden çok büyük başarı ama sana kafayı takan varlık kesinlikle kötü değildir çünkü kötü varlıkların negatif enerjisi oldukça fazladır sen dua etmek yerine küfür etmişsin ve o sana zarar vermemiş. Bence burda bilmediğimiz 3 varlık var. Üzerine, uyurken ağırlık veren Karabasan, gündüzleri ayak seslerini duyduğu kola şişesini oynatan bir varlık ve gece kulağına AyetelKürsü okuyan varlık olarak. Neyse ki bu olayları artık yaşamıyorsun sevindim senin adına. Umarım artık dua okuyorsundur. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nevermore'nin de dediği gibi başına musallat olan varlık cin olmayabilir ayrıca kulağına Ayetel Kursi fısıldayan varlığa gelirsek 2sinin aynı varlık olmadığına kesinlikle eminim etrafınızda (komşunuz, akrabanız, arkadaşlarınız vs..) Koruyucu bir dua okuduysa ''özellikle Nas Suresi'' o sizi koruyan bir varlıktır muhtemelen bir melek... Arkadaşların yaptığı yorumlara bakarsak Bir varlığın bir insan ile ilişkiye girmesi insandaki göbek çakrasının mühürünü açmasıyla başlar ve bu mühürü açmak için kişinin kendi isteğine bağlıdır aynı zamanda boyutlar arası irtibatı sağlar ve bu çok zor bişiydir bu konunun ayrıntısına daha sonra girerim kısacası bu hiçte kolay bişiy değildir lütfen biliçsizce saçma yorumlar yaparak insanları yanlış bilgilendirmeyin... (Söylemeyi unutmadan ''Ucuz Kurtulmuşsunuz :)'')

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu dışı olacak ama başlıkta çok iddialı mesajlar var kafa bulandırmaması nedeniyle yazıyorum sonra her önüne gelen gaza gelip ve varlık çağırıp "nasıl olsa 1 Ayet el kürsi okurum gider(gelen varlık armut topluyor bu arada)" mantığıyla bir çok kişi zararlı çıkmaması ve yanlış bilgilendirilmemesi açısından.

Eğer biri bedensiz bir varlığı dua ile kovduğunu iddia ediyor ise bu demektir ki; hiç deneyimi yoktur yada kovduğu varlık tekamülü düşük bir varlıktır.

Unutmadan şunuda söyleyeyim, gerçi Daemon çağırabilecek kişiler ileri derece tecrübe sahibi kişiler olsada her ihtimale karşı söyleyeyim; üstün varlıklara hele ki Daemon dediğimiz varlıklara Ayet el kürsi okumak intihardır sadece.:D İsterseniz kitabın tamamınıda okuyabilirsiniz, sonuç değişmez. "İnsanlar en üstündür" kime göre neye göre üstündür? Dini inancınızda böyle olması bunu sadece size göre gerçek yapar bu yüzden bu fazla iddia'lı bir cümledir bence, fazla iddialı olduğunuda gerçek bir deneyimi olan herkes anlar zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu dışı olacak ama başlıkta çok iddialı mesajlar var kafa bulandırmaması nedeniyle yazıyorum sonra her önüne gelen gaza gelip ve varlık çağırıp "nasıl olsa 1 Ayet el kürsi okurum gider(gelen varlık armut topluyor bu arada)" mantığıyla bir çok kişi zararlı çıkmaması ve yanlış bilgilendirilmemesi açısından.

Eğer biri bedensiz bir varlığı dua ile kovduğunu iddia ediyor ise bu demektir ki; hiç deneyimi yoktur yada kovduğu varlık tekamülü düşük bir varlıktır.

Unutmadan şunuda söyleyeyim, gerçi Daemon çağırabilecek kişiler ileri derece tecrübe sahibi kişiler olsada her ihtimale karşı söyleyeyim; üstün varlıklara hele ki Daemon dediğimiz varlıklara Ayet el kürsi okumak intihardır sadece.:D İsterseniz kitabın tamamınıda okuyabilirsiniz, sonuç değişmez. "İnsanlar en üstündür" kime göre neye göre üstündür? Dini inancınızda böyle olması bunu sadece size göre gerçek yapar bu yüzden bu fazla iddia'lı bir cümledir bence, fazla iddialı olduğunuda gerçek bir deneyimi olan herkes anlar zaten.

Sevgili Arkadaşım bu konuda Ayetel Kürsiyi okuyan bir cin biliyormuydun ? yazdığın yorumla arkadaşımızın başına gelen çok farklı şeyler..Her varlığın farklı bir çalışması vardır doğru ama varlıklar arasında da üstünlük vardır. Bunu neye dayanarak yazıyorum biliyor musun ? Senin o demon diye bahsettiğin ifritciklerin sadece bir sembole bakar.. Ayetel Kürsi ise bambaşka bir olaydır. İslama inan veya inanma hiç farketmez sonuç itibari ile Müslüman olmayan birisi dahil bir duanın veya sembolun gücüne inandığında kolektif inanç ortaya çıkar bu da ne yapar biliyormusun ? seni korur :) Demonları veya onların efendilerini gözünde büyütme en tehlikelileri ormanların derinliklerinde yaşar, yaşadıkları yeri bulduğunda mutlaka bir hayvan cesedi ile karşılaşırsın çünkü onlar ki etten sıyrılmış kemikle beslenir. ve onlarla yüzleşmek ölümle yaşam arasında ince bir çizgide durmak demektir. Zifiri karanlık bir orman, gayipten sesler ve hayvan silüetine bürünmüş demonlar :) sonra bir bakmışsın birisi kazanmış.. oda ete kemiğe bürünmüş ruhu ilahi bir güç tarafından kutsanmış bir insan.. Elbette yazması kolay ama yaşaması zor. Yalnız şunu asla unutma ki demon yada cin, yüksek benliğinde bir zedelenme, bilinç altında bir güvensizlik sezimlediklerinde işte o zaman elleri armut toplamaz.. Ama sen kendinin farkında olursan değil demon, efendisi gelse sana dokunamaz. :no: birebir yaşanmış bir tecrübedir bu da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bir varlık çağırırken en ufak bir tecrübem yoktu. nedir ne değildir sonucunda ne olur bilmiyordum. o yüzden korkmadım da. ama son derece ciddi bir niyetle çağırdım. sadece bir soru soracaktım. kesinlikle varlıkla anlaşma yapmak yada faydalanmak gibi bir niyetim yoktu sonuçta. bu ritüellerle alakalı hiç bir bilgim olmamasına rağmen karşımdakinin bir varlık olduğu onun kendi ayrı bir yaşamı olduğunun bilincindeydim. nasıl bir insana soru soruyorsak aynı şekilde sordum. tek yanlışım ilk yorumda da arkadaşın dediği gibi göndermemem. çünkü gönderildiğini bilmiyordum. yukarıda yazdıklarımdan daha fazlasını yaşadım ben. özetle anlattım sadece. görmemezlikten geldim duymamazlıktan geldim. rahatsız edildiğim gecelerde senide Allah yarattıysa beni de yarattı dedim. dua okumayışım ondan. zaten okuyamıyordum istesemde. dilim dolanıyordu zor okuyordum. halada öyledir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Northice yazdığım ve anladığınız şeyler arasında Dünyalar kadar fark var, ben zaten yazdıklarımında konu dışı olduğunuda belirttim ayrıca, dikkat ederseniz bir cin Ayet el kürsi okumaz diye bir cümle dahi kurmadım. Ayet el kürsinin bir faydası olduğu doğrudur, ama sadece bu duayı okumak varlıkları kovmaya kesinlikle yetmez, özellikle Daemonlara? Bunu tartışmam bile zaten. Ayrıca Daemonlar ile İfritler farklı varlıklardır ve Daemonlar bizim Dünyamızda yaşamazlar, ama bunu tartışmaya gerek yok burada farklı inançlar söz konusu. Dileyen kendi deneyimlerini yöntemlerini buraya yazabilir isterse, siz yazmışsınız, bende bunu yazdım. Hangisine inanacakları ise başkalarına kalmış bir şey. Şu sitede ne başlıklar ne deneyimler gördük, kaç kere tartışması olmuştur sadece Dua'nın ileri varlıklar üstünde etkisiz olduğunu. Ve bir o kadarda açılan sınırsız obsesyon başlıkları dua ile eline hiç bir şey geçmeyenler.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmişte ben de bir çok insan gibi, eğlence olsun diye arkadaşlarla kahve fincanı kullanarak çağırma teşebbüslerinde bulunmuştum. En son çağırdığımda, akşam eve gidecekleri için herkesi yolcu ettim. Aklıma geldi fincanı unutmuştum. Dedim buradamısın ? Evete gidiyor, bir kaç sure okudum. Dedim buradamısın ? Yine evete gitti. Dedim gitmeni istiyorum gitmeyecekmisin ? Yine evet. Fincanı kırmayacak derecede ama oldukça sert bir şekilde fincanın üstüne refleks olarak bir yumruk attım. Dedim burdamısın ? Gitmişti. Bir daha böyle birşey yapmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aklıma geldi ekliyeyim paylaşayım dedim. bir sabah uyandığımda elimin üstünde baş ve işaret parmaklarımın arasındaki hizaya kalan yerde kına gördüm. bildiğimiz kırmızı kına. hilal şeklindeydi yada C harfi. gittim yıkadım çıkmadı. neler yaptım aynı kına gibi çıkmadı. haftalarca elimde kaldı. sonra yavaş yavaş silindi gitti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlginç geldi araştırırayım dedim. Kına yakan cinler/diğer varlıklar genelde inançlı varlıklar oldukları söyleniyor. Genel olarak bir cinin yaptığı düşünülüyor ise, müslüman cin adetlerinde kına yakmak varmış.

Kendi düğünleri öncesi insanlarada yakabiliyorlarmış. Belki evliliğin yakın olduğu dönemlerde yaptılar ise, adettendir jest olsun diye kendi bildikleri yollardan kutlama girişimleride olabilir. Genel olarak, kına iyi bir işaretmiş, kötü değilmiş. Kına değilde yara/yanık olursa kötüymüş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...