Jump to content

Her gece aynı saat

Khuizo

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar şu anda olmuyor ama önceden başımdan geçen bir olayı anlatacam.Arkadaşlarımla hep bu cinlerle

paranormal şeylere sarmıştık kafayı.7/24 onlardan konuşuyorduk.Birde bu illuminati arrivals dizisinide izledim.Böyle şeylere sarmıştım.Birde küçüklüğümden kafamda kalıplaşmış bir şey gece 3 cinler saatidir diye.

Ondan sonra bir gece uyandm saat 03:15 uyuyamadm 2-3 saat sonra uyudum.Bir dahaki gece yine aynı saatte uyandım.Tam uykusuzluktur diye düşünecekken ikinici gece saate bi baktm yine 3:15 ondan sonra bayaa şaşırdım.Sonra 7-8 gece böyle tekrarlandı.Tahmin edebileceğiniz üzere tırsaklık %100 :wacko:.Sonra belki 1-2 saat geç yatarsam olmaz diye düşündüm sonraki geceler bi baktım 4-5 arası yine uyanıyorum.Ama her uyanışımda odada bir ağırlık hissediyorum.Bilmediğim bi ağırlık.Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen ^^.

Saygılar. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar şu anda olmuyor ama önceden başımdan geçen bir olayı anlatacam.Arkadaşlarımla hep bu cinlerle

paranormal şeylere sarmıştık kafayı.7/24 onlardan konuşuyorduk.Birde bu illuminati arrivals dizisinide izledim.Böyle şeylere sarmıştım.Birde küçüklüğümden kafamda kalıplaşmış bir şey gece 3 cinler saatidir diye.

Ondan sonra bir gece uyandm saat 03:15 uyuyamadm 2-3 saat sonra uyudum.Bir dahaki gece yine aynı saatte uyandım.Tam uykusuzluktur diye düşünecekken ikinici gece saate bi baktm yine 3:15 ondan sonra bayaa şaşırdım.Sonra 7-8 gece böyle tekrarlandı.Tahmin edebileceğiniz üzere tırsaklık 0 :wacko:.Sonra belki 1-2 saat geç yatarsam olmaz diye düşündüm sonraki geceler bi baktım 4-5 arası yine uyanıyorum.Ama her uyanışımda odada bir ağırlık hissediyorum.Bilmediğim bi ağırlık.Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen ^^.

Tamamen psikolojik gibi gözüküyor. Alarm kuran bir insanın alarmdan 1-2 dakika önce uyanması yada tam o saatte uyanması gibi. Dediğiniz gibi küçüklüğünüzden o saat hakkında önyargılarınız varmış zaten. Son zamanlardada bu tarz konularla ilgilenince etki yaratmış. Telaşlanıcak bir durum yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamen psikolojik gibi gözüküyor. Alarm kuran bir insanın alarmdan 1-2 dakika önce uyanması yada tam o saatte uyanması gibi. Dediğiniz gibi küçüklüğünüzden o saat hakkında önyargılarınız varmış zaten. Son zamanlardada bu tarz konularla ilgilenince etki yaratmış. Telaşlanıcak bir durum yok :)

Senin dediğin gibide olabilir ama bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşsın ^^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ondan sonra bir gece uyandm saat 03:15 uyuyamadm 2-3 saat sonra uyudum.Bir dahaki gece yine aynı saatte uyandım.Tam uykusuzluktur diye düşünecekken ikinici gece saate bi baktm yine 3:15 ondan sonra bayaa şaşırdım.Sonra 7-8 gece böyle tekrarlandı.Tahmin edebileceğiniz üzere tırsaklık %100 :wacko:.Sonra belki 1-2 saat geç yatarsam olmaz diye düşündüm sonraki geceler bi baktım 4-5 arası yine uyanıyorum.Ama her uyanışımda odada bir ağırlık hissediyorum.Bilmediğim bi ağırlık.Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen ^^.

Şunu yazabilirim ki beyninin biyolojik saati müthiş çalışıyor. :) Bir arkadaşımda aynı dertten muzdaripti şimdi zihin saatini işe giderken kullanıyor :D 07:45'te mutlaka uyandığını söylüyor :) Sende herhangi birşeye endeksleyebilirsin. Uyumadan önce 1 fincan şekersiz adaçayı içersen rahatlıkla uyuyabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...