Jump to content

Bohem Korusu

Laikha

Önerilen Mesajlar

Mükemmel paylasim. İsde Buda İlluminatinin Bir Parcasi, İlluminati degince akliniza tek bir tarikat gelmesin .

Kurukafa Ve Kemikler Vs Vs binlerce Tarikat Ve Ortak Bir Amac

Örnek:Bakin Müslümanim Diyen Ama Müslümanligin Özünden Cıkmıs, Carpmis. Müslümanlık Adi Altinda Milletin Beynini Yıkayan Örgütler Bile İlluminati Adi Altinda Yada O projenin Bir Tayfı Olarak Degerlendire Biliriz

Bu Benim Düsümcem degildir Amacım Düsünce Manipulasyonu Yapmak yada Karalamak Degildir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mükemmel paylasim. İsde Buda İlluminatinin Bir Parcasi, İlluminati degince akliniza tek bir tarikat gelmesin .

Kurukafa Ve Kemikler Vs Vs binlerce Tarikat Ve Ortak Bir Amac

Örnek:Bakin Müslümanim Diyen Ama Müslümanligin Özünden Cıkmıs, Carpmis. Müslümanlık Adi Altinda Milletin Beynini Yıkayan Örgütler Bile İlluminati Adi Altinda Yada O projenin Bir Tayfı Olarak Degerlendire Biliriz

Bu Benim Düsümcem degildir Amacım Düsünce Manipulasyonu Yapmak yada Karalamak Degildir

Aslında bakarsak burada illuminatinin liderinin yani satanın muhteşem zekası ortaya çıkıyor.Daha eskiden öyle bir kurgu yapmış ki illuminatiye ve tapınakçılara karşı kurulanlar bile fark etmedende olsa aynı amaca hizmet ediyorlar.Tek tanrılı dinler birbiriyle savaşıyor.Elbet bir gün bir iki tanesi yıkılır o dinlerden.Peki ya geriye 1-2 din kalırsa? Sizce Bilim ve Şeytana karşı baş etme şansı ne kadar?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bakarsak burada illuminatinin liderinin yani satanın muhteşem zekası ortaya çıkıyor.Daha eskiden öyle bir kurgu yapmış ki illuminatiye ve tapınakçılara karşı kurulanlar bile fark etmedende olsa aynı amaca hizmet ediyorlar.Tek tanrılı dinler birbiriyle savaşıyor.Elbet bir gün bir iki tanesi yıkılır o dinlerden.Peki ya geriye 1-2 din kalırsa? Sizce Bilim ve Şeytana karşı baş etme şansı ne kadar?

Zaten amaçları tüm dinlere olan inancı azaltmak ve zamanla yok etmek, ve bunun yerine şeytani bir düzen kurmak. İnancın ne bilmiyorum ama ona sıkı sıkı tutun, inan. Şeytan kazanıyormuş gibi görünebilir ama asla kazanamaz. Birde en önemlisi, bilinçli olmak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Müslümanım :D Ayrıca demon çağırma vs şeylerinin sitede paylaşılmasınada bir iki gündür kötü gözle bakıyorum.Demonları çağırarak bilinçsiz kişiler hem zarar görüyorlar hem de onların lejyonlarına katılıyorlar :|

Müslümansan Deccal, Mehdi, Mesih araştır o zaman :) Emin ol şeytandan korkmak aklına dahi gelmeyecek. Her türlü dine, inanışa sahip insan var bu forumda sonuçta saygı duymak lazım lakin elbette bir Müslüman olarak o tür konuları es geçmek lazım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O konularda bilgim var ama şaşırabilirim bende sahte gerçek mehdi konusunda.İçimize birçok kurt attılar.Bir de öyle temiz kalpli biri değilim ki mehdi gelince pozitif bi enerji hissedeyim :D

Önce şeytani planlar son aşamalara gelecek, deccal çıkacakta.. sonra mehdi gelecek. Daha o zamana çok var korkma :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben o anda yaşarım ya :D Bişey olmaz bana :D Turp gibi çocuğumdur :D Korkum gerçek sanıp sazan.avi'ye düşmemek uzaylılarda veya deccalde :D

:D Düşmeyiz inşallah hiçbirimiz. Yanıltmaya çalışacak sadece onu bilmek çok önemli. Bir elinde su diğerinde ateş olsa yani bunu cennet-cehennem olarak ta yorumlayabiliriz. ateşi yani cehennemi seçmek lazımmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilime karşı baş etmek??? Bunu o anlamda söylemedin galiba. :D Bilime karşı olmak ne kadar doğrudur ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilime karşı baş etmek??? Bunu o anlamda söylemedin galiba. :D Bilime karşı olmak ne kadar doğrudur ki?
Oradan kastım.Bugüne kadar müslümanlık-hristiyanlık vs semavi dinlerde her zaman ortak çözüm olmuştur ateistlere vs karşı.Mesela Allah'ın varlığını açıklamak bir nevi Hristiyanlıktaki tanrının varlığını açıklamaktır.Yani sana sözüm bilimsel olarak kanıtlayamadığımız şeyleri düşünerek hissederek kanıtlarız.Ayrıca bunuda tek bir kesimin yapması zor olur.

Bu arada Laikha inşallah :D

Antares :D :D :D Korkma o his herkese gelir :D Ve onda böyle düşünürsün. ' I AM HERO!!!' Fakat beş dakika sonra fazla uçtuğunu anlayıp susarsın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...