Jump to content

İlginç Durumlar

vaffle

Önerilen Mesajlar

Merhabalar öncelikle.

Size kendimle ilgili yaşadığım şeylerle ilgili sorular soracağım. Mümkünse gerçekten tercübeli insanlar cevap verirse sevinirim.

Normal şartlarda imajinasyon yeteneği ile eskiden canlandırma yapabiliyordum.

Reiki 2 biliyorum ve aşırı derecede ruhsallıkla uğraştım fakat bunların çözümünü bilmiyorum belirteyim.

Gözlerimi kapadığımda, gözlerim açıkken vsvs sadece herşeyi titreşim olarak görüyorum. Odaklanmadan insanların auralarını görebiliyorum. Ruhsal varlıkları görebiliyorum fakat sadece titreşim halinde. Gözlerimi kapattığımda eskiden yapabildiğim imajinasyon şuanda tamamen 0 durumda. Gözlerimi kapattığımda sadece mor renk görebiliyorum ve şekiller uçuşuyor. Durugörüyle alakalı olduğunu düşündüm fakat araştırdım ve mor renk yüksek üstatlık rengiymiş, ayrıca kendi auramı menekşe renginde görüyorum. Buda belirttiğim gibi üstatlık rengi oluyor. Sağ elim her zaman bir titreşim halinde ve kendiliğinden soğuyor, sol elimde ise hiç bir problem yok. Bir yere odaklandığım zaman ufak melekler geliyor ama yine titreşim halinde, hiç birşey yapmama gerek kalmıyor.

Asıl önemli problemim ise gözlerimi kapattığımda aşırı derecede titreşmeleri. Aslında bunlar problem bile olmayabilir ama tam olarak ne anlama geldiklerini bilmiyorum. Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.

Ayrıca bir gün Galaktia diye bir yere gittim gözlerim açıkken, kapısında GALACTİA yazıyordu. Burası hakkındada bilgisi olan varsa paylaşabilirmi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durugörü ile alakası yok aslına bakarsan nereden kafana geldi böyle bir şey bilmiyorum..Enerji alanlarını görebiliyorsun.Gözlerin kapalıykende görmen mümkünmüş.Sormuştum daha öncesi.Ve enerjiyi odakladığın bölge benim bildiğim ısınır.Soğuduğunu ilk defa senden duydum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...