Jump to content

Uyurken Sesler

FromVendetta

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkdaşlar bir paranormal deneyimmim anlatmak istersim size ben uyurken etrafımda olan herşeyi duyuyorum bi kere salonda uyuya kalmıştım bizim salonla mutfak birleşik annem televizyon izliyordu birden telefon çaldı teyzem aramış sonra kalktıgımda anneme sordum bu rüyamı gerkcetende oldumu diye annemde evet konuştum dedi rüya görüyordum arkdaşlar yani bilincin açıkmış demeyin bana rüya anında duyuyorum ama algılayamıyroum gibi bişey oluyo uyandığımda herşeyi hatırlıyorum sizce niye oluyor bu bende herkes gibi rahat uyumak istiyorum :wallbash:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu normal birşey, uyku anında işittiğin sesler rüya ile senkronize oluyor. Bu herkese olur, kaygılanacak ve oldağanüstü bir durum değil yani.

ama herseferinde sesleri duyuyorum bazen evimdeki değil başka yerdeki sesleri bile duyaabiliyorum :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyin uyku esnasında etrafındaki herşeyi algılar ve rüyana yansıtabilir.Örnek vercek olursak biz kamptayken arkadaş uyuyordu.Bizde kendi çoraplarını burnuna yaklaştırdık mmm peynir ekmek diyerek ısıracakken geri çektik ama o kendi kendine yemeye devam ediyordu :p Yani o kadar aşırı şaşılacak birşey değil.Nasıl gördüğün rüya dışa yansıyorsa mesela bağrınca gerçektede bağrıyorsan hissettiğin şeylerde rüyana yansır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyin uyku esnasında etrafındaki herşeyi algılar ve rüyana yansıtabilir.Örnek vercek olursak biz kamptayken arkadaş uyuyordu.Bizde kendi çoraplarını burnuna yaklaştırdık mmm peynir ekmek diyerek ısıracakken geri çektik ama o kendi kendine yemeye devam ediyordu :p Yani o kadar aşırı şaşılacak birşey değil.Nasıl gördüğün rüya dışa yansıyorsa mesela bağrınca gerçektede bağrıyorsan hissettiğin şeylerde rüyana yansır.

Khuizo Koptum ya =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bnce lusid rüyaya giriş yapmışsın

Sence .. ama yanlış tespit ..

seslere gelince uyku esnasında beynin yaydığı dslgalar / alfa / beta/ tetra/ ve bu dalgalara bağlı uyku derinliği gün içerisinde yaşadıklarına yaşam içerisindeki stresine bağlıdır .. bu aslında ciddi bir sorun bir psikoloğa gitmelisin ..

Bir sonraki mesajında başka yerlerdeki sesleri duyduğunu da yazmışssın . bu ikisi farklı şeyler .. Duru işitiyi incelemelisin .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sence .. ama yanlış tespit ..

seslere gelince uyku esnasında beynin yaydığı dslgalar / alfa / beta/ tetra/ ve bu dalgalara bağlı uyku derinliği gün içerisinde yaşadıklarına yaşam içerisindeki stresine bağlıdır .. bu aslında ciddi bir sorun bir psikoloğa gitmelisin ..

Bir sonraki mesajında başka yerlerdeki sesleri duyduğunu da yazmışssın . bu ikisi farklı şeyler .. Duru işitiyi incelemelisin .

farklı sesler derken evin içindeki sesler değil teyzemlerde konuşulanları duydum uyanınca teyzemi aradım ve o konuyu konuştuklarını söyledi ben bunu bilinçsiz bir şekilde yapıyorum zararı varmıdır sizce

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...